جمهوری اسلامی ایران مقدمه ظهور حضرت ولی عصر ارواحنا له الفداه


بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
اَلسَّلامُ عَلَیکمْ یا اَهْلَ بَیتِ النُّبُوَّة

امام خمینی رضوان الله تعالی علیه:
جمهوری اسلامی ایران مقدمه ظهور حضرت ولی عصر ارواحنا له الفداه
منابع:
https://t.me/fazylatha
وبلاگ ...:
http://qaem14.blog.ir

استفاده از کلیه مطالب با ذکر صلوات آزاد است
سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان علیه السلام، هدیه به ساحت مقدس حضرت زهراء سلام الله علیها، ائمه اطهار علیهم السلام، امام خامنه ای حفظه الله تعالی و ارواح طیبه شهداء صلوات
الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم


+ 
17

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • تشخیص سرنوشت ساز دین داری از بی دینی در ج.ا.ا مسئولیت کیست؟؟؟!!!
  ---
  چرا باید دین شناسان از پاسخ به انتقادهایی که در باره ی حیاتی ترین ارزشهای الهی زندگی بشر یعنی دین و مذهب نوشته می شوند گریزان باشند و پاسخ را به تیک زدنهای بی خاصیت واگذار کنند؟؟؟!!!
  یکی ما را لطفا راهنمایی کند در ج.ا.ا مسئولیت همیشگی آموزش و تبلیغ درست و خداپسندانه ی دین و مذهب به دوش کیست ؛ که رسانه ها بی هیچ ظابطه و قانونی به پخش مطالب جور وا جور بنام دین و مذهب می پردازند تا نتوان با این گونه بی بند و باری دین داری را از بی دینی و مذهب داری را از لامذهبی درست جدا کرد و تشخیص داد؟؟؟!!!
  بدیهی است رسانه های گروهی در جهت دهی درست یا نادرست افکار عمومی به دین داری و مذهب داری مردم نقش کلیدی را ایفا می کنند.
  آیا درست است در برخورد با مسئله ی حیاتی دین و مذهب در ج.ا.ا پس از گذشت چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی قانون یا ظابطه ای برای تعیین چگونگی تفکیک درست از نادرست مطالب دین و مذهب ؛ اصل و قاعده و ملاک و معیار قانونی و ضابطه مند علمی حد اقل برای رسانه های همگانی وجود نداشته باشد؟؟؟!!!

 • حیف از تو نازنین تر از جان.
  کاش عمر نوح یک بار دیگر مکرر میشد در عالم با نظر حق بر وجود مبارک تو...
  آنوقت هر آنچه گفتی میشد...
  کاش...

  امامم! قرین نور و رحمت اللّه باشی بر دوام.

 • أقای یکی از یکی!!! دین خدا و مذهب توحیدی اهل بیت پیامبر بازیچه و مسخره تخیلات بشر نیستند که هر گاه هوس کند با دانش ناچیز خود و باخیال بافی پیوسته برای این مقدس ترین ارزشهای انسان ساز سرشت نشین الهی از کیسه ی تهی خود احکام و اعتقادات بسازد و خود را بجای خدا بپندارد و برای دین و مذهب تکلیف تعیین کند.

 • آقا/خانم مهمان ۹۹/۹/۲ ساعت ۰۰:۳۲

  منظور بنده در کامنتم واضح بوده و هست!
  مگر اینکه جنابتان نگاهی مغرضانه دارید جهت تخریب نظریات بنده!!!

  عزیز شیطان!
  مسلّم است که تا مادامی که بساط و مقدمات ظهور مهیا نشود (که البته مهیاست ولی میبایست دست کوتاه مردمان ملت شونده ی "زمان" به بلندای این مهیا برسد بر حسب همت!) همچنان غیبت حضرت ع بر دوام....
  بنده در دلنوشته ی کامنت قبلی متذکر این مهم شدم که در صورت تداوم عمر آقام امام خمینی ره چنان بساطی فراهم میآمد در برونداد از قلب مردمی که بر حسب وجود مبارک امام ره پیوسته در مصیر ملت می بودند که دست میداد امت حضرت عصر عج... به یقین..
  زعیمی چون امام خمینی تسریع ظهور را محقق میکرد در یقین بنده!!!

  حال اینکه شما از تخریب بنده و نظریاتم چه سود میبری؟ من ندانم... اینقدر میدانم که اگر حسب احوال شما امراض نفسانی است، دستی به جهادش ببر! و اگر ضلال است، چراغی بجوی!

  اگر بر بنده مسجل شود مغرضید تنها با حواله قضاوت به نفوس بصیر شما را به دعای خیر میسپارم و پاسخ و کاوشتان در مواضعم را بار نمیدهم...
  این به صلاح ادنی...

  :)

 • انشاءالله