هفت دقیقه طوفانی از لایو دیشب استاد حسن عباسی


داستان خیانت‌های جریان نفوذ تشکیل شده از مسئولین و آقازاده‌های تحصیل کرده در غرب...


+ 
97

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • خود روحانی با پستهای کلیدی در ایران ، از انگلیس درس گرفته !!!
  خدا لعنت کنه هزار بار .
  اینم از حال و روز امروز کشور .
  بچه معصومه ابتکار . خدا لعنت کنه این طور مسئولین را .

 • این دام جدید نیست و حتی بین خودشون معمول است. آقای کلینتون و اون دخترک صهیونیست را بیاد بیاورید و گفتار ( تصمیمات ) اون رئیس جمهور را قبل از آن افشاگری و بعد از آن مقایسه کنید.
  از این گذشته این مقامات مسئول قوه اجرائی که جناب عباسی از شون صحبت می کند تا بحال چه خاصیتی داشته اند؟ بی لیاقت های خود بزرگ بین. آیا به اشارات رهبر گوش کردند ( چه فرجام ، چه اقتصاد مقاومتی ...) ؟ آیا در جهت فرهنگ و تربیت منفی نبوده اند ( قمار ، اعتیاد ، زور گیری ، باند بازی ، الخ)؟ نگاه کنید به تهران در لحظه مصیبت حتی راه فرار نیست ( مقایسه کنید با روزهای تعطیل که تازه بدوران رسیده ها راه های تهران را برای رفتن از تهران مسدود می کنند؟ در لحظه زلزله که وضع بسیار بد تر خواهد بود. نگاه کنید به مافیای واردات و تضعیف تولید غذا بعنوان نمونه.
  بفرموده آن بزرگوار : سپردن کار بزرگ بدست افراد کوچک و انسان های لایق و متعهد را متصدی کار های کوچک کردن نتیجه ای بهتر از حال فعلی ما نخواهد داشت.
  کسی که از تاریخ و پند دیگران عبرت نگرفت...

 • در ابتدا از خداوند قادر متعال با عجز و لابه میخواهم پشتیبانت باشد ، یقین دارم که هست . و اما بعد جانا سخن از زبان ما میگویی . مختصر و مفید همه کلماتی که نثارشون کردی عین واقعیت است خر ، کثافت ، آشغال و الی بقیه

 • اقای عباسی یه جمله کلیدی داره که به این مزموم مملکت برای سهمیه دارهاست یعنی بقیه مردم سرکار تشریف دارند

 • خدا خیرت بده انشالله...
  تنت سلامت...

  یازهرا س...