رائفی پور | سختی ها زیاد گشته


نشانه های آخرالزمان اینه که مرگ سرخ زیاد میشه، مردم در جنگ ها زیاد کشته میشن......


+ 
30

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • M.Gh 99/10/25 ساعت 09:37

  با سلام .تشکر از سایت وسخنرانیهای مفید که دل را به لرزه در میاره وروشنگری مفید است.ای صاحب الزمان ملت ما را از خواب غفلت رهایی بده وما را مستدام در راهت بگردان وقلم عفو بر جرائم ما بکش.

 • چرا تعهد پذیری در جوامع بشری دچار رنگ باختن می شود؟
  ---
  وقتی ، مثال گونه ، هر رسانه ی همگانی با اصرار و لجاجت از پخش سخن قرآنی آشکار و بی تاویل خداوند در نوشته های روشنگر در باره ی مسایل حیاتی و سرنوشت ساز زندگی همه ی مردم بی ارائه ی هیچ دلیل علمی - منطقی پیوسته خود داری می کند و آن نوشته ها را نابود می سازد ؛ این رفتار کار گزاران رسانه ای که حد اقل صدها هزار از افراد بشر را از آگاه شدن به سخن خداوند یکتا حکیم مطلق جهان هستی محروم می سازد بحکم شرع و قانون و عرف در مقابل خداوند و در مقابل تعداد مردمی که آنان را از آگاهی به سخن خداوند محروم کرده بلحاظ کیفری چه مسئولیت و چه حکمی باید داشته باشند؟
  آیا مسئولان دولتی نظارت بر رفتار رسانه های همگانی با آگاهی به این تخلف آشکار رسانه و سکوت در مقابل آن در این مسئولیت مشمول حکم شرع و قانون نیستند؟
  آیا متولیان اجرای شرع و قانون در مقابل سکوت ناظران رسانه ای که سبب رواج مسئولیت گریزی در جامعه می شود و پیامدهای مخربی را تحمیل جامعه می کند حد اقل بحکم عقل نباید موضع و بازتاب بازدارنده ای از خود نشان دهند؟
  در اصل اکثریت مردم از جمله متولیان مدیریت امور کشور در سایه ی نظامی که با نام مقدس اسلام مدیریت کشور را به عهده گرفته است برای چه دین و دین داری را پذیرفته و...؟
  براستی سر انجام سهل انگاری و بی تفاوتی در مقابل خود داری دستگاه های عمومی و خصوصی مدیریت زندگی جامعه از اجرای تعهدات شرعی و قانونی چه خواهد بود؟
  آیا متولیان اجرای شرع و قانون در قبال این سئوال که: چرا تعهد پذیری در جوامع بشری پیوسته دچار رنگ باختن می شود پاسخ و مسئولیت و تعهدی دارند یا خیر؟