حسن عباسی | سازمان اطلاعاتی ۸۵ میلیون نفری


مربوط به سخنرانی #استاد_حسن_عباسی با موضوع دانشجویان در معرکه‌ی جنگ اطلاعاتی صهیونیست ها


+ 
45

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • برای اولین بار مطالبی می شنوم که بیشتر جنبه بچه گول زدن دارد.
  قابلیتی که شما از آن حرف می زنید در سوریه کجاست که صهیونیستها مرتباً میان ، میزنن و میرن و اسد با دست خالی مه دشمن آنرا خوانده مرتباً وعده انتقام می دهد که هرگز تا به امروز دیده نشده. موضوع خسارتش نیست ، موضوع تحقیریست که احساس می شود.
  یمن مظلوم جانانه ترین مبارزه با ظلم را بنمایش گذاشته اما زورش نمیرسه. تا همیجا هم گُلی بگوشه جمالش.
  غزه و همه فلسطینهائی که هنوز کلید خانه های صد سال پیش شان را دارند و همه روزه شهیدِ جوان می دهند و زندان می روند اما تسلیم نمیشن . پس گُلی بگوشه جمالشون.
  حافظ اسد از ابتدا در کنار روسها و روسها در کنار سوریه بود. سوریه دولت عربی نادری استکه ثبات و پایداری در سیاست خود را به اثبات رسانیده اما اس چهار صد روسی به ترکیه ( احتمالاً ) میرود ( و از آن طریق احتمالاً به دست گاوچرونها می رسد ) اما به سوریه نمی رود؟؟ این جای سئول ندارد؟ دیپلماسی ما باید بتواند روسیه را مجاب کند و سوریه را از زیر دندان صهیونیستها بیرون بکشد یا نه؟
  صهیونیستها توانستند از غفلت ما در دولت مودی سود ببرند و از طریق مودی برای برادران پاکستانی شاخ و شانه بکشند و درگیر شان کنند تا صهیونیستها باز هم یک دولت اسلامی دیگر ( بدون اینکه در از صحنه درگیری باشند )زمین گیر کرده باشد.
  جنگ سرد را در تاریخ همانهائی برده اند که هنوز از آن استفاده می کنند( مثلاً دیوار برلن و اغتشاش در دوران بوریس یلتسین دائم الخمر و اعلام نظم جدید جهانی توسط بوش پدر ). پس ما باید صحنه مبارزه را تغیر دهیم. می فرمائید جنگ های نامتقارن ، بسیار خوب ، نتیجه اش را کجا می توانید نشان دهید ؟ با شرایط موجود بین ارمنستان و آذربایجان محاصره فیزیکی ایران اسلام از دویست درجه به دویست پنجاه درجه دایرره رسید . البته این محاصره بسیار خوب است برای مومن زیرک با خصوصیت شجاعت ، چون ما در خانه می جنگیم و دشمن پنج هزار گیلومتر از خانه . می فرمائید آنها می توانند . عرض می کنم جنگ فالکلند را بخاطر بیاورید که تا قبل از ورود گاوچرونها ، انگلها همه چیز را دور از خانه باخته بودند. تازه این نیروهای دشمن استکه زیر دندان ماست و در صحنه سیاسی حقوقی دنیا ما در حال دفاع هستیم .
  در مورد هشتاد و پنج ملیون هم عرض می کنم که از منافقین گرفته تا همین در گیریهای در مرز شرقی و غربی ، ما با خودمون طرفیم. وقتی که خانه را ساختید بدون پایه مثل نیم ملیون حاشیه نشین تبریز یا سیستان و بلوچستان مظلوم ، یا همین تهران ، در روز حادثه دومینوی مشکلات غیر قابل حل خواهید داشت. در تهران ژیگولوها با سگشان از بچه های فقیر خیابان درخواستهای شرم آور می کنند ، با لباس های مارک فرانسه خون مسموم فروش با توله سگ انگل ستانی در بغل ، فخر می فروشند . ندیدم پیگیری این بچه اون ریختی را. با ماشیهایشان در خیابانها ... با احتکارشان ، با نزول ، با طبری بیست سال در قلب عدالت این نظام مقدس ، با آقا فاضل ، با گور خواب ، با اینهمه کودک ذباله گرد ، با این تهران پر شده با بیست و پنج در صد جمعیت کشور ...
  اگر کسی اطلاعی داشته باشد این اطلاع را با چه کسی باید در میان گذارد ؟ در امری که هر ثانیه تعین کننده است .
  در کشوری که اگر معلم اخلاق وظیفه اش را انجام داده بود ، آقای زم جاسوس نداشتیم ، حالا بجای اینکه استغفار کند ، در امور قضائی دخالت می کند ! بجا اینکه عذر بخواهد بعلت در قصور در انجام وظیفه ، حمله می کند. چرا باید حتی یک ایرانی با بی بی سی در تماس باشد ؟ انگل ها چهار صد سال همه افریقا و آسیا را به تباهی کشیدند. در یک حرکت پانزده ملیون مسلمان از وابستگان شما و من بدست همین انگل ها از گرسنگی با زجر و بی وقار از دنیا رفتند ، چرا باید پدر این و فامیل اون با بی بی سی تماس بگیرد؟ مگر دشمنی انگل ها بر کسی پوشیده است؟ دستگاه اطلاعاتی خود باید تزکیه شد تا محسن ها بمانند و در مجلس کسی نباشد که موافق بازگشائی فتنه خانه باشد و همه در تلاش فرمان اقتصاد مقاومتی ...الخ.

 • خیلی عالی بود.

 • n.bahri 99/9/29 ساعت 14:42

  https://www.youtube.com/watch?v=bmdF4MeP0zM
  صوت لو رفته از اتاق عمليات رواني رسانه اي هاي نزديک به دولت عليه اساتيد انقلابي
  رائفي پور ، پورمسعود، عباسي ، پناهيان
  بسيااااار محرمانه
  تا ميتونيد پخشش کنيد


 • صوت لو رفته از اتاق عملیات روانی رسانه ای های نزدیک به دولت علیه اساتید انقلابی
  رائفی پور ، پورمسعود، عباسی ، پناهیان
  بسیااااار محرمانه
  تا میتونید پخشش کنید
  https://youtu.be/pQY615ICUSc

 • در پناه خداوند باشی اُستاد انشاالله