حاج مهدی رسولی | دختر بوترابیدی زینب


سرود | دختر بوترابیدی زینب...
بامداحی: حاج مهدی رسولی
ویژه ولادت حضرت زینب (سلام‌الله‌علیها)
هیئت ثارالله زنجان


+ 
3

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • چرا پخش مطالب قرآن ستیز با خرد گریزی در ایران رواج می یابد؟
  ---
  اصرار بر پخش مطالبی عوام پسند که هیچ پایه ای استوار قرآنی و عقلی ندارند بنام دین و مذهب با نادیده گرفتن شناختهاو هشدارهای حیاتی دین داری و مذهب داری الهی قرآنی و عقلی ؛ دین و مذهب را به بازیچه یا سوژه ی سود جویی در اختیار خاص و عام تبدیل می کند و این ارزشهای الهی را بد نام و منفور می سازد.
  اگر چنین اصراری در سایه ی حکومتهای لاییک و سکولار انجام می گرفت شاید ایراد چندانی بر آن گرفته نمی شد.
  رواج چنین اصراری در رسانه های همگانی فعال در سایه ی نظام اسلامی که حمایت و دفاع علمی از اصالت الهی دین و مذهب از مهم ترین وظایف آن است هرگز توجیه پذیر نیست.
  بزرگترین خطای است اگر تصور شود اصرار بر پخش چنین مطالب جاهلانه یا مغرضانه ای ، که هیچ پایه ی قرآنی و عقلی ندارند ، بنام پیشوایان دین و مذهب ؛ به تبلیغ برای دین و مذهب و این پیشوایان کمک می کند.
  هرگز نمی توان به سکوت و مدارای متولیان آموزش و تبلیغ دین و مذهب و مراجع دین شناسی در مقابل پخش این گونه مطالب عوام پسند با حسن نیت نگریست یا نام این سکوت و مدارا را دفاع از دین و مذهب دانست.
  آن چه که سبب بر انگیختن نفرت و دشمی علیه مذهب اهل بیت مظلوم پیامبر و علیه ایران اسلامی در جهان اسلام می شود همین سکوت و مدارای دین شناسان منتسب به مذهب است که در مقابل من در آوردیها و خرافات که پیوسته با تکیه به جعلیات متضاد با قرآن و عقل ظالمانه به مذهب اهل بیت پیامبر نسبت داده می شوند.
  اکثریت جاهل به هشدارهای فراوان قرآن و جاهل به شناختهای دین داری و مذهب داری قرآنی یا عوام گرا و مغرض بگونه ای منفعت طلبانه ی مرموز و خائنانه به ترویج من در آوردیها و خرافات تحت عنوان اصل مذهب اهل بیت دامن می زنند.