کشیش مسیحی از حضرت زینب می‌گوید


بانی ایوانز هیل - روحانی مسیحی


+ 
16

- 
0
ارسال در 1399/10/2 ساعت 10:58 2020-12-22 10:58:15
mohsen
توسط mohsen


عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • بشر با چشم بستن به هشدارهای قرآن به کجا می رود؟
  ---
  تا کی بشر می خواهد با قرآن ستیزی و خرد گریزی و اصرار بر پیروی از خرافه گستران از خدا بی خبر بجای بندگی برای خداوند بنده خود و هم نوعان قرآن ستیز خود نیز باشد؟
  چرا بشر دلبخواه های ضد قران و عقل خود را بجای دین خدا به خود و دیگران بی هیچ دلیل استوار می باوراند و بر سخنان خداوند ترجیح می دهد؟
  چرا و با چه دلیل انکار ناپذیر بشر چشم و گوش خود را به روی هشدارهای فراوان قرآن سخت می بندد و سخنان خدا را با رفتارها و گفتارهای خرافه گرای اثبات ناپذیر خود هیچ می انگارد؟؟؟!!!
  دین شناسان به ما با زبان قرآن و عقل توضیح دهند این گونه دین داری و مذهب داری ، بشر را به کجا می رساند و چگونه خواهد رساند.
  چرا دین شناسان به وجهه و اعتبار ساختگی شخصی خود نزد مردم ترجیح می دهند و برای آگاه سازی مردم به اصول دین داری و مذهب داری قرآنی خدا پسندانه که با دین داری و مذهب داری منحرف خرافه گرا که میان مردم رایج است و از زمین تا اسمان تفاوت با دین خدا دارد به روشنگریهای قرآنی و عقلی نمی پردازند و با انحرافهای مردم در دین داری و مذهب مدارا می کنند؟
  در کجای قرآن و با چه دلیل عقلی انکار ناپذیر بندگی و مراسم و مناسک و شعایری دینی بجز برای خداوند برای بندگان مقرب نیز تجویز شده است؟
  کتمان حقایق قرآنی در باره ی این دوگانگی در بندگی دینی چه پیامدهایی برای دین شناسان کتمان کننده خواهد داشت؟

 • چگونه بشر بنام دین و مذهب به دام شیطان می افتد؟
  ---
  در پذیرفتن هر اعتقادی بنام دین و مذهب اگر به ملاکهای قرآنی و عقلی تفکیک و تشخیص سره از ناسره ی چنین اعتقادهایی توجه نداشته و پایبند نباشیم تردید نکنیم که بحکم هشدارهای فراوان خداوند در قرآن راه گرفتار کردن خود را در دام شیطان بنام دین و مذهب که ما را از راه خدا دور می کند و جدا می سازد و دین داری و مذهب داری ما را به تباهی و نابودی می کشاند فراخ به روی خود باز گذاشته و خدا و پیامبر را از خود بیزار ساخته ایم و جایگاهی را در کنار شیطان در دوزخ برای خود با سهل انگاری خویش در اعتقاد گزینی شیطانی بنام دین و مذهب تعیین و تثبیت کرده ایم.
  با وجود قرآن با ترجمه در اختیار همگان و امکان دسترسی آسان بشر به هشدارهای رسا و گویای خداوند در این کتاب تحریف نشده ی اسمانی ؛ حجت در چگونگی اعتقاد گزینی بنام دین و مذهب بر همه ی جامعه ی بشری تمام است و هیچ راهی برای مسئولیت گریزی به روی بشر باز نیست.

 • تبلیغات دنیایی ریا آلود نزد خداوند و پیامبر و عترت نفرت بر انگیز اند.
  ---
  پیامبر اکرم (ص) و عترت مطهر آن حضرت (ع) و سایر افراد پارسا از خاندان اوبی تردید در مقابل فداکاریهای بی دریغ خود در راه دفاع از دین اسلام ؛ منزلت والای محفوظی نزد خداوند دارند و به هیچ تبلیغات آمیخته با ریا در این دنیای زود گذر فانی نیرنگ باز از هیچ بشری نیاز و چشم داشت ندارند.
  تردیدی نیست که سوژه قرار دادن اولیای خدا برای ترویج من در آوردیها و خرافات بشری ؛ مطابق با هشدارهای فراوانی که در قرآن کریم آمده اند نفرت خداوند را بر می انگیزد و برای خرافه گستران عذاب آفرین است.

 • حتماً ببینید.
  https://www.aparat.com/v/QfmNM/%DA%A9%D8%B4%DB%8C%D8%B4_%DA%A9%D8%B1%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%88%D9%81%D8%B1_%D9%88_%D8%AD%D8%B6%D8%B1%D8%AA_%D9%81%D8%A7%D8%B7%D9%85%D9%87_%D8%B3
  التماس دعا

 • خانم فدای اسمت. به حق مادرت یک نگاه.

 • حالا احمقهای ایرانی ببین چی میگن . واقعا متاسفم که بدون داشتن علم و معرفت ابراز مثلا باکلاسی میکنند .