نوبخت: جیب مردم پر پول است‌ و ریختند در بازارها که خرید کنند!


رئیس سازمان برنامه و بودجه: هر هفته طرح‌های عمرانی اجرا می‌شود و اگر من در سازمان برنامه پول طرح‌ها را ندهم هر هفته «علی برکت‌الله» تکرار نمی‌شود! این‌ها صحنه‌سازی نیست.


+ 
15

- 
19

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • جناحهای قدرت طلب نا کار آمد بیهوده برای کسب مجدد قدرت تقلا می کنند
  ---
  جناحهایی که در طول چهل و دو سال بدون هیچ برنامه ی علمی فراگیر کار آمد و با ندانم کاری ده ها میلیون از جمعیت کشور را بی رحمانه و فقط برای تامین و تضمین منافع خود با بد ترین مشکلات جان کاه و معنویت زدا گرفتار کرده و بجز بدنامی برای دین و انقلاب و نظام و مردم ستیزی بازده دیگری نداشته اند ؛ چرا و بنفع چه طرفهایی و با کدام مجوز شرعی و قانونی باید برای به چنگ آوردن قدرت هنوز دست و پا بزنند و تقلا کنند؟؟؟!!!
  مردم خدا پرست انقلابی ایران که صدها هزار شهید از عزیز ترینان خود را برای پیروزی و به ثمر رساندن انقلاب اسلامی فدا نمودند آنقدر بلحاظ درک سیاسی و مدیرتی در طول این مدت پخته شده و به تکامل رسیده اند که همه ی این تقلاها را خنثی و نقش برآب کنند.
  رساندن ملت به سرخوردگی برای تحقق بخشیدن به مشارکت حد اقلی جمعیت کشور در انتخابات با بستن امید به کسب قدرت در مرحله دوم هر انتخاب خیانت به دین و مردم و کشور و نظام است و با هیچ توجیه و بهانه ای بخشش پذیر نیست.
  این جناحها چه برنامه ی علمی سازمان یافته ی فراگیر کلان کار آمدی برای مدیرت عادلانه بهینه کشور پهناوری همچون ایرا اسلامی و چه ضمانتی و تضمینی در اختیار دارند که این کشور ثروتمند را با عدالت و امانت داری و اقرار به حقوق حقه مردم که صاحبان اصلی کشور و همه داراییهای ملی آن اندعالمانه و به بهترین وجه علمی مدیریت خواهند کرد تابشود مدیریت کشور و سرنوشت جمعیت انبوه آن را با اطمینان به آنان سپرد؟؟؟!!!
  سخن از کاستیهای و نا کار آمدیها و زیان آفرینیها و مردم ستیزیها و حق کشیهای مدیریت های پیشین کشور در همه دوروانهای قبل از انقلاب و پس از پیروزی انقلاب آن قدر بسیار است و متاسفانه درس عبرت قرار نگرفته و انبار بزرگی از کاغذ هم برای جای دادن آن کافی نیست.

 • مهمان 99/11/13 ساعت 12:15

  خدا پرست چگونه باید مسئولیت شناسی خویش را در محضر خداوند به اثبات برساند؟
  ---

  مایه ی بسی افسوس و اندوه و نگون بختی است که در ایران پس از چهل سال از پیروزی انقلاب اسلامی هیچ عناصر بشری انقلابی سالم جوانی یافت نشوند و پیوسته برای پر کردن پستهای کلیدی ریاست جمهوری و سایر ریاستها به سراغ افراد پیر خانواده هایی برویم که به آلوده بودن به دست کجی متهم اند؟؟؟!!!
  آیا رواج این پدیده شوم که هدر دهنده ی ثروتهای ملی است نشانه تنبلی ذهن و جهل ما است یا نشانه ی نابود شدن ایمان ما به اسلام عدالت محور و نشانه ی نبود ایمان به ضرورت نهادینه کردن علم و امانت داری در به دست گرفتن پستهای کلیدی مدیریت کشور است؟؟؟!!!
  با این وضع فاجعه بار اگر خدا شناس و خدا پرست هستیم چگونه می توانیم مسئولیت شناسی درست در مردم داری و کشورداری خویش را در محضر خداوند به اثبات برسانیم؟؟؟!!!

 • چشم بصیرت موریانه بین نداریم!!!
  ---
  ظاهرا نزد مسئولان نظام و نمایندگان در مجلس شورا به مدد الهی و به نقش کلیدی مردم در حفظ انقلاب و نظام و کشور ایمان صادق وجود ندارد که 8 سال است در ایران ثروتمند اسلامی شاهد تحمیل بدترین ستمها و حق کشیها و تنگناهای جانکاه و معنویت زدا علیه این مردم هستیم و می بینیم چگونه ستم پیشگان این مردم را که در حقیقت روح انقلاب و نظام و کشور هستند موریانه وار نابود می کنند ولی هیچگونه ترتیب اثر بازدارنده ی قاطع عملی را از مسئولان ذی ربط برای زدایش موریانه ها نمی بینبم.

 • دولت کنونی برای نابود ساختن روح کشور و نظام گام بر می دارد
  ---
  دولت کنونی 8 سال است حقوق مشروع و عادلانه ی ملت در ثروتهای و داراییها ملی را در بودجه ، که از این ثروتها و داراییها هزینه می کند ، نادیده می گیرد و انکار می کند و ملت را به صدقه خور تبدیل کرده است ؛ و برای کسب شهرت همه ی ارز خارجی بودجه کشور را با قیمت دولتی با حذف ملت در ساخت در و دیوار و راه و جاده و ساختمان منحصر می کند.
  دولت کنونی با انکار این حقیقت که اگر ملت نبود کشور و نظام و دولت نبود آوردن هر بلایی را به سر ملت روا می دارد و دانسته یا ندانسته برای نابود ساختن روح کشور و نظام که ملت است گام بر می دارد.
  این دولت با انکار سهم عادلانه ی ملت در ثروتها و داراییهای ملی که ملت بحکم قرآن صاحب آنان است:« هُوَ الَّذِي خَلَقَ لَكُمْ مَا فِي الْأَرْضِ جَمِيعًا... » ﴿ آیه ۲۹ سوره بقره﴾ وجود ملت را فقط ابزار مصرف در جنگ و در گیریها و در مقابل آتشهای توپ و تانک و... برای دفاع از اعضای خود و برای بقای این اعضا می خواهد.
  دولت اگر ادعا دارد این حرفها همه دروغ و شایعه ی دشمنان اند ؛ این گوی و این میدان ؛ بفرماید حق عادلانه ی تعیین شده برای زندگی عزتمندانه و شرافتمندانه ی ملت در بودجه را با ارقام و اعداد مستند به مدارک قابل اثبات به عموم ملت نشان دهد تا سیه روی شود هر که در او غش باشد.
  این دولت هیچ مزیتی برای ملت در بودجه های سالانه خویش نمی شناسد و به همین دلیل با نهایت بی رحمی همه نیازهای زندگی ملت را بقیمت ارز آزاد خارجی به ملت می فروشد.

 • نظر اقای نوبخت بر عکس نظر تیتر شما است لطفا اصلاح شود.

 • مهمان 99/10/24 ساعت 17:32

  چرا مجلس شورا جربزه ی استیضاح و وفای به عهد را ندارد؟
  ---
  ملت که بحکم خداوند در قرآن صاحبان اصلی ثروتهای ملی سرزمین خود قلمداد شده اند و بحکم عقل و عرف عقلا روح حقیقی وجود و دوام و بقای حقیقی کشور و نظام و دولت را تشکیل می دهند ؛ چرا 8 سال است دولت حق عالانه ی او را در ثروتهای ملی سرزمین خویش در بودجه های سالانه خود منکر می شود؟؟؟!!!
  چرا دولت ملت را فقط در چند قلم کالا صدقه بخور کرده است؟؟؟!!!
  چرا دولت و با چه هدف و برای خدمت به چه طرفهایی پیوسته تنگناها را با گرانیهای روز افزون کمر شکن علیه روح وجود و دوام و بقای نظام وکشور و دولت شدید تر می کند وتنها به پر کردن جیبهای گشاد مشتی سرمایه دار زالو صفت از خدا بی خبر اصرار می ورزد؟؟؟!!!
  چرا و با چه بهانه ای مجلس شورا که عصاره ی ملت و سوگند وفاداری وخدمت به ملت را یاد کرده است با آن همه فجایعی که هشت سال است دولت ده ها میلیون مردم ایران ثروتمند اسلامی را گرفتار فقر و فلاکت کرده است فقط با اشتلم بشتلم و هرط و پورط پوچ با دولت برخورد می کند؟؟؟!!
  چرا مجلس شورا برای وفای به عهد و سوگند خود به ملت جربزه و شهامتی برای به استیضاح صادقانه کشاندن دولت و وادار گردن آن به پرداخت تاوانهای سنگینی که با بی تدبیری و بنفع اهداف پلید شمنان 8 سال است علیه ملت روا می دارد و تحمیل می کند دولت استیضاح و عادلانه محکوم نمی کند؟؟؟!!!
  پاسخگوی اسیبها و تلفاتی که از این فجایع بی تدبیری روزانه به جان و مال ودین و ناموس ملت تحمیل می شوند کیست؟؟؟!!!
  این فجایع چه جواب قانع کننده ای برای عرضه به خداوند دارند که ثابت شود ما بنام دین تنها برای دنیای خویش حکومت نمی کنیم؟؟؟!!!

 • بودجه هست ولی تو جیب دوستان دولت و در حال خوردن مردم هم جیبشان پر هست ولی پر از شپش دولت هم هر روز داره طرح افتتاح میکنه تو خواب

 • تیتر گمراه کننده است. این حرفی که در تیتر آمده در واقع به صورت استفهام انکاری بیان شده است