سخنان عجیب و غریب علی‌اکبر صالحی و باز کردن ابعاد مذاکرات مخفیانه!


آقای صالحی! اشتباه به عرضتان رسانده‌اند هدف آمریکا در مذاکرات به زانو درآوردن چین و روسیه نیست! هدف همان خود ایران است و اقتدار منطقه‌ای ایران است
حرف شما در جایی درست است که سربحث مذاکرات آمریکا با ایران نفت باشد در صورتی که انرژی هسته‌ای و این روزها اقتدار موشکی‌ست!


+ 
25

- 
2

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • vaghean baes taasof dashtan hamchin masooli dar iran,albateh badashtan amsal in agha ma ehtiaj be doshman nadarim

 • ... 99/10/4 ساعت 16:06

  سلام.نکته سنجی ،منتشر کننده ویدئو جالب بوده.چقدر ظریف و نرم مسئله رو برده سمت روسیه و چین! حالا یک نفر این بنده خدا را توجیح کنه،که اون دو کشور نمی خوان و نمی تونن (اونم مستفیم!)امریکا و اسرائیل و نظام سرمایه داری رو نابود کنند! اعتقادات دین و خدا بالایی ندارن.جرم ما بسیار سنگین تره! اکشور دینی! مدیریت دینی در همه چیز! حرف از خدا،نماز، کار خیر،قران،جهان اخرت و ..! مبارز با فساد و فحشاء و بی هدفی در زندگی و .. ! دیگه بدجوار اون را به مرز جنون میرسونه ،شوخی نیست! برای درک بهتره به عصبانیت گروها منافق و معاند و خوش گذرون و... درون ایران توجه شود! و اینکه کوچک ترین اتفاق درون ایران،به سرعت کل جهان پخش میشود! یک دختر 13 ساله(بدحجاب و بدپوشش و روابط ..) بدست پدرش بخاطره مسائل ..! کشته میشود!(که کارشون مورد تایید نیست) کل جهان باخبر! اما کلی دیگه بدتر و فاجعه بارتر از اون مسئله کشته میشوند! کسی حرفی نمی زند! این نشون دهنده اینکه! با خدا و احکامش فوق العاد مشکل دارن! چون جلویی عیش و نوش و نوکر کردن مردم! برده کردنشون و انواع سوء استفاده و .. رو میگیره.

 • نکاتی که اشاره فرمودند بسیار مهم و واقعی است. فقط طبق معمول شیپور را از سرگشاد تدریس می کنند.
  این چین استکه بدلیل همین وابستگی به نفت و وابستگی تامین کننده نفت به گاوچرونها ، باید بدنبال ایران اسلامی مستقل باشد. این چین و روسیه هستند که باید تفهیم شوند که این مثلث خیر کامل است.
  این دستگاه دیپلماسی ماست که نباید بنشیند و منتظر باشد بلکه باید قدم پیش گذاشته و دیگران را مجاب کند.
  ضمناً چینی ها بقیمت بسیار گزاف توانسته اند در این پنجاه سال بالاتر از همه بایستند. لذا می دانند که نمی توانند وابسته به ( نفت ) دیگران باشند.
  از همه مهم تر دوران نفت پایان یافته ( چینی ها این حقیقت را بخوبی می دانند ) و هر چه زود تر که مسئولین ما این واقعیت را درک کنند ، فرزندانشان تامین بهتر و امنیتی بیشتر دارند.