آیا این سخنان رهبرانقلاب، وعده ظهور نیست!؟


ما رعد و برق نخواهیم داشت مگر اینکه بارانی در پی آن باشد


+ 
40

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • بله این وعده ی بروز و ظهور استعداد ملت ایران در قله های شرف و موفقیت است در همه جهت !

 • موقعیت شناسی علمی دینی و مذهبی دین شناسان شیعه
  ---
  اگر با نگرشی عالمانه متکی به علوم اجتماعی و روان شناسی و مخاطب شناسی و علوم قرآن و حدیث و روایت و درایت به طرز آموزش و تبلیغ رایج مذهب تشیع در همه ی رسانه های همگانی معروف صوتی و تصویری و نوشتاری و منبری و در سطوح مختلف مراگز آموزش و تبلیغ دین و مذهب در کشور خود بنگریم در خواهیم یافت در طرح موضوعات دینی و مذهبی در این رسانه ها و مراگز به اصول ذی ربط هیچ یک از علوم مذکور بعنوان پایه های علمی آموزش و تبلیغ و آموختن دین و مذهب توسط دین شناسان اهمیت داده نشده است و این علوم بعنوان ساز و کارهای ضروی در این زمینه لحاظ نگردیده اند.
  رویه رایج در آموزش و آموختن و تبلیغ دین و مذهب حد اقل در کشور ما و حد اکثر در کل جهان اسلام متاسفانه دقیقا در تضاد با اصرار قرآن در آیات بسیاری با لحنهای مختلف بر ضرورت تعقل و خردگرایی در زمینه ی آموزش و آموختن و تبلیغ دین است.
  این رویه ی جاهلانه ی دشمن تراش آکنده از خطاهای علمی در طول قرنها پیوسته فجایع و زیانهای بزرگ مادی و معنوی مخصوصا به جهان تشیع و عموما به جهان اسلام با سوء استفاده های کلان دشمنان تحمیل کرده است.
  این رویه هنوز با بی توجهی همه ی متولیان امر به ضروتهای علمی مذکور و بی توجهی به مسئولیت بزرگ خویش در بروز این فجایع و زیانها که احیانا به کشتارها و ویرانگریهای دست جمعی نیز منجر می گردند ادامه می یابد ونشان می دهد موقعیت شناسی علمی قرآنی و عقلی تا چه اندازه در جهان تشیع و کلا در جهان اسلام اهمیت داشته و لحاظ گردیده است!!!

 • حضرات علی میفرماید:
  دوکس از اطرافیان من نابود شدند..یکی دوستان متعصب دومی دشمنان فحاش ( هردو بدون معرفت لازم)
  هر چند مقام معظم رهبری نور چشم ما و امید ما و مرجع تقلید ما هستند
  اما
  در حالیکه در اداره کشور و کنترل اطرافیان و تسلط بر خواص ادعای ماورا و خارج از عقل ندارند توقع و اعتقاد به تسلط و احاطه بر زمان غیبت در مورد ایشان نه تنها بعنوان حسن و برتری بودن را نمی رساند بله حماقت و ساده لوحی دوستداران ایشان را معلوم میکند و بعید نیست این گونه غلو نقشه و ترفند یهود باشد همچنانکه در مورد ایمه معصومین هم از این ترفندها به کار برده اند..
  حق جو و حق گو باشید

 • قربونت برم آقا . تمام دلخوشی من وجود شمااست . خدایا شکرت بیشتر عمرم در این جمهوری گذشت ، هر چند آدم بشو نیستم خدایا خودت گوش من را بگیر و به زور در مسیر قرار ده انشاءالله