ثبت شکایت ۱۰۰ میلیون دلاری خانواده شهدای هسته‌ای علیه آمریکا


دادخواست شکایت خانواده شهدای هسته‌ای از دولت امریکا برای دریافت غرامت ۱۰۰ میلیون دلاری ثبت شده و دادگاه آن در تاریخ ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.
یک تیم حقوقی متشکل از 15 نفر از اساتید، حقوقدانان و وکلای دادگستری روی این پرونده کار کرده‌اند تا اینکه روز گذشته تحت عنوان "دادخواست ترور دانشمندان هسته‌ای" در شعبه 55 بین‌الملل مجتمع قضائی شهید بهشتی ثبت شد.
این دادخواست علیه دولت آمریکا بالاخص رؤسای جمهور آمریکا از زمان وقوع این ترورها و تمام مسئولان آمریکایی از جمله وزرا و مسئولان پایین‌رتبه‌تر در وازارت‌خانه‌های خزانه‌داری و امور خارجه امریکا و سایر ارگان‌هایی که رژیم صهیونیستی را تأمین مالی می‌کنند، تنظیم و ثبت شده است.
از نظر ما دولت امریکا و مقاماتش به دلایل مختلفی تروریست هستند و اقداماتشان تروریستی محسوب می‌شود؛ جامعه بین‌الملل 19 کنوانسیون ضدتروریسیتی دارد که امریکا به بیشتر آنها متعهد شده است و بر اساس آن نه تنها باید از اقامات تروریستی جلوگیری کند بلکه حتی باید ترور را محکوم و تروریست را تعقیب کند.


+ 
8

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • مذاکرات با قلدران ضد بشر تاریخ چه نتیجه ی حتمی دارد؟؟؟!!!
  ---
  متاسفانه برخی از مسئولان کلیدی کشور خام فکر می کنند با سودا گری همه ی ارزشها و اصول ثابت انسانی تغییر ناپذیر انقلاب و نظام اسلامی دور میز مذاکره با سرسخت ترین دشمنان تاریخی این انقلاب و نظام و چانه زدن با این دشمنان که در طول عمر نظام اسلامی تاکنون لحظه ای از اصرار بر دشمنی خود علیه اصول و ارزشهای ثابت این نظام دریغ نکرده اند و همه تلاشهای مذبوحانه خویش را برای نابود کردن این ارزشها و اصول بنفع اهداف استکباری و صهیونیستی ضد بشری خود هزینه کرده اند ؛ می تواننند با هر قیمتی ، با به دست آوردن چند دلار جبران پذیر در این قمار بازی حرام که باخت طرف ضعیف در آن حتمی است ؛ از خود قهرمان ملی بسازند.
  آیا این مسئولان کلیدی می دانند نتیجه ی حتمی شوم قمار بازی بر سر استقلال و آزادگی و حقوق حاکمیت و منافع مشروع ملی و قمار بازی بر سر ارزشها و اصول انسانی نظام اسلامی با ابر قلدران جهانی ضد بشر همیشه چه و چگونه بوده است؟؟؟ً!!!
  ایا شیفتگان به دست آوردن چند دلار جبران پذیر خفت و اسارت بار در ازای قربانی کردن همه ی ارزشها و اصول انسانی ؛ می دانند حکم قطعی ملتها علیه آنان چه خواهد بود؟؟؟!!!

 • رفتن به سوی قلدران غرب و آمریکا برای کشور و ملت عزت آفرین نیست
  ---
  با پای خود رفتن به سوی قلدران ضد بشر غرب و آمریکا یقینا تسلیم به زور گوییهای این قلدران است و هیچ جایی برای روی کرسی نشاندن حرف حساب ما باقی نمی گذارد.
  کار مذاکره کنندگان ایرانی برجام تضعیف رسمی نظام است و پذیرفتن این مذاکرات خیانت بزرگ به خون شهدا و خیانت به نظام است .
  مصاحبه اخیر صالحی رئیس سازمان انرژی هسته ای ایران در سالروز انرژی هسته ای ایران خیلی بو دار بود و این مصاحبه که افشاگری بنفع دشمنان ایران اسلامی در آن انجام گرفت شاید صلاح نبود رسانه ای شود!!!
  ملت خدا پرست ایران اسلامی ثروتمند ؛ با توکل به خداوند توانای منان و با خود کفایی و همت جوانان و دانشمندان وفادار خود بی نیاز به التماس ترحم از قلدران ضد بشر زور گو ؛ با ایمان راستین و صبوری و پای داری و کنار گذاشتن موقت تجملات زندگی و با تنظیم بو دجه های مردم دار عدالت محور و با مدیریت مدیران متعهد امانت دار ؛ بی تردید می تواند با وعده های تخلف ناپذیر خداوند که در قرآن به مؤمنان داده است بی نیاز به بیگانگان قلدر زورگو ، کشور خود را بسازد وآباد کند و خود حتما به سعادت معنوی و مادی خدا پسندانه برسد .
  رویکرد خفت بار دست دراز گردن برای ترحم به قلدران ضد بشر زور گوی غرب و آمریکا را متوقف سازیم.
  اگر به قدرت و عظمت بی مانند خداوند یگانه ایمان داریم و به دنبال عزت و سربلندی خدا پسندانه ی معنوی و مادی کشور و ملت خود هستیم ؛ سفرا و نوکران و مزدوران این قلدران از خدا بی خبر را مانند زباله از کشور خود بیرون بیاندازیم و با خلوص ایمان و توکل صادقانه به خداوند توانای مطلق و مددهای او با تلاش نستوه عالمانه وهمت خستگی ناپذیر خویش ؛ عزت و سر بلندی و گشایش حال و پیشرفت را فقط از خداوند توانای مطلق جویا باشیم.
  بنگرید در قرآن کریم به آیات: ۱۳۹ تا ۱۴۵ سوره نساء

 • این درسته !