اسلام دین ضد حقوق بشر و دین خشونت و اجبار و محافظه کاری!!!/ پورآقایی


سلسله مباحث نقد قرآن دکتر سها
قسمت ۵
سه شنبه ها در تیمورا


+ 
7

- 
1
ارسال در 1399/11/7 ساعت 19:23 2021-1-26 19:23:13
داود
توسط داود


عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • اصول کج راهه مثلا قرآنی و منم منم عقلی بعضی هارم تو کل کامنت های این سایت دیدیم!!

 • مهمان 99/11/16 ساعت 13:28

  اصل غفلت ناپذیر ارزیابی احادیث و روایات منسوب به معصوم چیست؟
  ---
  میلیاردها از گواهیهای بشری برای ارزیابی احادیث و روایات منسوب به دین و مذهب ، بدون اثبات علمی هماهنگ و منسجم بودن این احادیث و روایات با شناختهای محکم و مفصل قرآن و با اصول استدلال عقلی ، نزد خداوند پشیزی ارزش ندارند .
  پیروی از احادیث و روایاتی که با محکمات قرآن و با اصول استدلال عقلی تضاد و تعارض دارند بحکم قرآن گناه کبیره ی نابخشودنی و مجازات الهی بخشش ناپذیر دارد.
  اصل بنیادین غفلت ناپذیر برای اثبات و پذیرفتن درستی و راستی احادیث و روایاتی که بنام دین و مذهب به معصوم نسبت داده می شوند؛ هماهنگ و منسجم بودن این احادیث و روایات با شناختهای فرهنگ الهی اصیل دین داری و مذهب داری قرآنی و امکان اثبات این درستی و راستی با اصول متین و خدشه ناپذیر استدلال عقلی است.
  دین شاسان در راستای ترویج فرهنگ بهره برداری از احادیث و روایات منسوب به دین و مذهب ، برای جلوگیر از هرگونه انحراف و کج روی در دین و مذهب ؛ موظف اند اصول بنیادین غفلت ناپذیر قرآنی و عقلی ارزیابی این احادیث و روایات را همیشه به دین داران با تاکید مکرر یاد آوری و گوشزد نمایند.
  بی توجهی به این اصول حیاتی و سرنوشت ساز ارزیابی احادیث و روایات بحکم قرآن و عقل حاصل یک عمر دین داری و مذهب داری را بشر را تباه می کند .
  این بی توجهی گناه کبیره ای است ، که خداوند با وجود هدایتهای آشکار و رسای قرآن در دست همه ی بشر که درستیها و نادرستیها را بگونه ای رسا و سرشت نشین آشکار می کنند ؛ هرگز آن را نمی بخشد.
  بنگرید به آیات : ۱۰۳ تا ۱۰۶ سوره کهف

 • مهمان 99/11/12 ساعت 14:17

  پور آقایی کیست و چه دانشی دارد وبه کجا وابسته است؟؟؟!!!
  ---
  دادن زمینه ی تبلیغ با ذکر نام و القاب در رسانه ها به افراد ی که اصول علمی قرانی و عقلی را در سخن از دین و مذهب را رعایت نمی کنند و به جو سازیهای رنگا رنگ می پردازند ؛ زمینه سازی برای عوام فریبی بنفع استکبار و صهیونیسم است که به فتنه در جهان اسلام دامن می زند و خشم خداوند را بر می انگیزد.
  در زمانی که دشمنان جهان خوار و مزدوران آنان برای تخریب و چپاولگری از هر سو ایران و جهان اسلام را محاصره می کنند زمینه دادن به حسن الله یاریهای شیاد و دغل باز شیطان پرست تفرقه گر ، فجایع را افزایش می دهد.

 • مهمان 99/11/13 ساعت 03:57

  دانشش را که می بینیم و استکبار و صهیونیسم هم که مشخصاتش را می شناسیم حسن اله یاری هم که تکلیفش معلومه خو الان نتیجه ؟!

 • مهمان 99/11/14 ساعت 17:28

  ذهن بیگانه با قرآن و عقل چگونه می تواند درست و نادرست دین و مذهب را تشخیص دهد؟
  ---
  با ذهن و چشم بیگانه با اصول توحیدی شناختهای قرآنی و عقلی و بیگانه با اصول بحث و تجزیه و تحلیل علمی چگونه می توان خدا پسندانه سره از ناسره ی ادعاها در زمینه ی دین و مذهب را تشخیص داد و به لغزش و گمراهی دچار نشد واز جاده حق فراتر نرفت و چگونه می توان در من در آوردیها و خرافات غرق نشد و به عذاب الهی ابدی دچار نگردید؟؟؟!!!
  مهم ترین راه نجات بخش دین داری و مذهب داری ؛ آموختن اصول شناختهای دین داری و مذهب داری قرآنی و عقلی است که باید پیش از آموختن دین و مذهب و سنت در همه مؤسسه های آموزش دین و مذهب برای مصون نگه داشتن دین داری و مذهب داری مردم تحقق یابد.
  دین شناسان و مراجع تقلید موظف اند پیچ و خمهای قرآنی و عقلی این راه نجات بخش را به همه ی مردم در همه ی سالهای عمر رشد آنان به آنان با تاکید همیشه یاد آوری و گوشزد کنند و همیشه مراقب زمینه های انحراف و کج روی مردم که با پوشش دین و مذهب انجام می گیرد باشند تا بتوانند از این انحراف و کج روی هلاکت بار جلو گیری کنند.

 • بازم شعار

 • عالی بود