پاسخ کوبنده امام خمینی به نحوه بر خورد بابی حجابی ومفاسد


پاسخ کوبنده امام به شعر شیخا آن چه مینمایم هستم تو آن چه مینمایی هستی


امام خمینی نگذارید انقلاب به دستان نااهلان بیفتد . امام کجایی که بدست نااهلان افتاده.

مراقب تحریف مککتب امام خمینی باشید که نگویند حجاب ....

سخنان قاطع امام خمینی (ره)در مورد برخورد با فساد و بدحجابی و خطاب به مسئولین وروحانی نماها اسلام اعتدالی وجذبی ومذهبی نماها که آن چنان گستاخ اند که امام هم داعشی می نامند

امام کجایی که به واسطه مذهبی های ... مرجئه دختران وزنان با ساپورت وشلوار تنگ به خیابان می آیند وآن هایی که به دستورتان که گفتید پوست این زنان می کنم وبه مسولین هم گفتم ولی امروز اگر بودی شما را داعشی می نامیدند .


+ 
24

- 
0
ارسال در 1399/11/29 ساعت 16:38 2021-2-17 16:38:43

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • مهمان 99/11/30 ساعت 13:47

  سلام.درود براشان باد.کسی که به معنایی واقعی دستورات خدا و قران مهم بود براش و فقط همون رو اجراء میکرد.
  متاسفانه عده ای،به روش ها نرم و پیشرفته! دارن کاری میکن! که کسی که امر به معروف میکند! بد شناخته شود!
  از خنده دار روزگار،اینکه،اینایی که چنین کارهای وقیحانه در عموم انجام میدهند! به کسانی به دنبال برچیده شدنشان هستن! میگن متعصب! جالبه متعصب در اصل،مال مشرکین و بت پرستان بوده،که هرچیزی که در جوء جامعه اشون بودن خوب و یا بد اجراء میکردن و منطقی پشت کارشان نبوده! و اگر کسی کوچک ترین اشکالی به ان میگرفته،با عصبیت به سراغش میرفتن!
  مطمعا کسانی که میان عریانی و روابط نامشروع و خودارضایی و .. اینجور مسائل رو رواج میدن،خودشون زندگی تاریکی و ذلیلانی دارن.و دوست دارن باقی رو هم مثل خودشون کن!
  جالبه که یک عده اشون با ترفند،پل صراط! قضاوت نکن ! و .. عمل میکنه!
  مثل اینکه یک رفته باشه یک کامیون فضلاب اورده باشه و تویه خیابون ریخته باشه! و بعد بگه،قضاوت نکن! ..

 • داستان حضرت لوط را فراموش نکن
  وَلُوطًا إِذْ قَالَ لِقَوْمِهِ أَتَأْتُونَ الْفَاحِشَةَ مَا سَبَقَكُم بِهَا مِنْ أَحَدٍ مِّن الْعَالَمِينَ «80»... وَمَا كَانَ جَوَابَ قَوْمِهِ إِلاَّ أَن قَالُواْ أَخْرِجُوهُم مِّن قَرْيَتِكُمْ إِنَّهُمْ أُنَاسٌ يَتَطَهَّرُونَ «82»

  و لوط را [به ياد آوريد] هنگامي كه به قومش گفت: آيا آن كار بسيار زشت و قبيح را كه هيچ كس از جهانيان در آن بر شما پيشى نگرفته است، مرتكب مي شويد؟!«80»...وپاسخ قومش جز اين نبود كه به يكديگر گفتند: اينان را از شهرتان بيرون كنيد; زيرا مردمانى اند كه همواره خود را پاك نشان مي دهند«82»  در این دعوت و پاسخ قوم دو نکته جالب نهفته است:

  1- در روال بیان شده، پاسخ پیامبر را گروهی از اشراف و بزرگان قوم می دادند، ولی تأثیر فساد کار قوم لوط بر آنان این گونه بود که «قوم» جواب پیامبر را می دهند. گویی تمامی مردم برای این کار بسیج شده و در مقابل پیامبر خدا ایستادند.

  2- از آنجايى كه قوم جواب درستى در مقابل اين سؤال نداشتند لاجرم او را تهديد به تبعيد نموده، گفتند: «أخرجوهم من قريتكم» و اين خود دليل بر سفاهت قوم لوط است كه اصلا متعرض جواب از سؤال لوط نشده و در مقام جواب چيزى گفتند كه هيچ ربطى به سؤ ال او نداشت.

 • ناطرَ 99/11/30 ساعت 12:58

  وقتی در مملکت مدیران و مسئولین و خیلی از مردم هر کدام به نوعی مال حرام می‌خورند و حرام را حلال می‌کنند نتیجه اش می‌شود بی حیایی و بدحجابی و بهتر بگوئیم بی حجابی زنان . آنها که حرام می‌خورند و اینها که بدحجابی می‌کنند گناه می‌کنند شیطان بر آنها مسلط شده و از خدا دور کرده و بر اثر گناه بر دلهاشان پرده ای کشیده شده که نور الهی به آن نمی رسد و هر روز بیشتر در گناه غرق می‌شوند. شک نکنید که بدحجابان یا مال حرام خورده اند و یا در زندگی‌شان فعل حرام انجام می‌شد . در زندگی‌ آنهایی که می‌شناسید و بد حجابند دقت کنید مطمئنا به حرف من خواهید رسید . خداوند در کمین است و در همین دنیا طبل رسوایی آدمها را به صدا درمی‌آورد اما خود را به نادانی میزنیم . اما هستند کسانی که به دلایلی مجبورند حفظ ظاهر کنند ولی آنها هم در گفتار و کردارشان سعی در نشر فساد دارند که البته همه آنها را می‌شناسید و نیازی به نام بردن نیست . اسلام معلوم است و خلافش هم معلوم.

 • من موندم توش ، این روحانیون یا روشنفکران مسلمان مگر قرآن رو نخوانده اند ، دستور خداست باید عمل بشه . در ثانی یعنی نمیدونن همین رفتارهای گستاخانه افراد معلوم حال چقدر جامعه رو به انحراف می کشاند ؟