نماهنگ فراق امام زمان (عج)


واحد فراق امام زمان (عج)
کربلایی مسعود پورجلالی

آدرس پیج اینستاگرام:

tv_masoud_purjlali


+ 
6

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • باز هم وهابی فحاش آمد. پآری آقای وهابی. خدا خودش قرآن را نفهمید. پیغمبر قرآن را نفهمید. اصحابش نفهمیدند. تابعین هم نفهمیدند و هیچ مسلمانی نفهمید تا ابن تیمیه رهبر و امام شما در قرن 6 هجری آمد و توحید را فهمید! و فهمید که بقیه مسلمانان همه خرافاتی و شیاد و دین فروش و مشرک هستند.

  آقای وهابی بیسواد! شعار دادن کافیست. رفتن پشت برج عاج و حرف زدن از موضع طلبکار کافیست. مشرک خود شمایید که خدا را جسم پنداشته اید و دینی آورده اید که هیچ ربطی به اسلام ندارد. خیال کرده اید خدا خلقش چیز جدایی هستند و طبق عقیده شما اگر کسی دکتر هم برود بگوید دکتر به دادم برس مشرک شده است. امام مزده را که مرده می دانید و بی خاصیت. امام زنده را هم انکار می کنید. می گویید از خدا کمک بخواهید! اما چه خدایی؟

  خدایی که خودش مشرک است! حتی دستور به سجده به بشر
  داد. خدایی که گفت پشت جای پای ابراهیم سجده کنید. اتخذوا من مقام
  ابراهیم مصلی.

  آنجا که به عیسی علیه السلام می گوید :"«و اذ تخلق من الطین کهیئه الطیر
  باذنی فــــتنفخ فیها فتکون طیرا باذنی و تبری الأکمه و الأ برص باذنی و
  اذ تخرج الموتی باذنی...» (سوره مائده/ آیه 110)، «و هنگامی که به اذن
  من، از گل چیزی همانند پرنده می ساختی و در آن می دمیدی و به اذن من
  پرنده ای می شد، و کور مادرزاد و مبتلای به پیسی را به اذن من شفا می
  دادی، و مردگان را به اذن من زنده می کردی..»

  همه چیز به اذن خدا است حتی نفس کشیدن من و شما و تایپ کردن این کلمات.
  منتهی کفاری مثل وهابیت خدا را چیزی جدای از انسان و مخلوقات فرض کرده
  اند و خیال می کنند اراده انسان مساوی نفی اراده خدا است!
  آری. خدا است که شفا می دهد و ابرهاهیم علیه السلام می فرماید وإذا مرضت
  فهو يشفين (الشعراء ٨٠)
  اما همین خدا می گوید "عسل شفا می دهد. و به زنبور عسل وحی می کند که ثمّ
  کلی من کلّ الثّمرات فاسلکی سبل ربّک ذللا یخرج من بطونها شراب مختلف
  الوانه فیه شفاء للنّاس (سوره نحل آیه 69)
  آیا شفا دادن عسل غیر از شفا دادن خدا است؟

  خدا است که آرامش و سکینه نازل می کند هُوَ الَّذى اَنزَلَ السَّکینَةَ
  فى قُلوبِ المُؤمِنینَ (سوره فتح آیه 4)
  اما همین خدا است که به بنی اسراییل می گوید تابوت سکینه که حاوی ماترک
  موسی و هارون - که قرنها قبل مرده اند- است مایه آرامش شما است!
  وَ قالَ لَهُمْ نَبِيُّهُمْ إِنَّ آيَةَ مُلْکِهِ أَنْ يَأْتِيَکُمُ
  التَّابُوتُ فيهِ سَکينَةٌ مِنْ رَبِّکُمْ وَ بَقِيَّةٌ مِمَّا تَرَکَ
  آلُ مُوسي‏ وَ آلُ هارُونَ تَحْمِلُهُ الْمَلائِکَةُ إِنَّ في‏ ذلِکَ
  لَآيَةً لَکُمْ إِنْ کُنْتُمْ مُؤْمِنينَ248
  (سوره بقره آیه 248)

  خلاصه اینکه درد شما چیز دیگری است. اینکه خدا را یک جسمی فرض کرده اید
  که اگر به او اراده ای منسوب شود از مخلوقاتش سلب اراده شده و برعکس!

  بیهوده نیست که برخی از حضرات مدعی تسنن ، مثل احمد غزالي شيطان را
  پ سيد الموحدين مي دانسته و مي گفته من لم يتعلم التوحيد من ابليس فهوزنديق))
  يعني كسي كه توحيد را از شيطان نياموزد كافر است. چرا که ابلیس به غیر
  خدا سجده نکرد!

  این است نتیجه کسی که مولی الموحدین علی امیرالمومنین را رها کند. شیطان می شود
  برایش سید الموحدین.
  اینهمه کرامات و معجزات همین حرمها و جمکران را به چشم هم ببیند انکار می کند.
  --------------------

  **
  این کاربر مهمان وهابی بشدت اصرار دارد بگوید وهابی نیست! مثل آبی که
  اصرار دارد بگوید خیس نیست!
  تمام نوشته های او دقیقا کپی عقاید وهابیت است و او هرگز حاضر نشد حتی
  ابن تیمیه و محمد عبدالوهاب اعلام برائت کند چه رسد به اصحاب سقیفه.
  بی شک او یکی از مبلغان وهابی مزدور است.

 • روش عرضه ی دین و مذهب در صدا و سیمای ملی بجز بدنامی همیشگی برای نظام اسلامی بازده دیگری نداشته است
  ---
  می توان قسم خورد که صدا وسیمای ج.ا.ا با جرئت وصف نا پذیری که در من در آوردی پروری و خرافه گستری بنام اهل بیت مظلوم پیامبر از خود نشان میدهد به شاخه ای دروغ زا از تشیع لندنی مزدور انگلیس تبدیل گشته است.
  این سازمان ملی من در آوردی پرور و خرافه گستر که اطلاع رسانی آن به همه ی جهان می رسد ؛ بجز ایجاد بد نامی و رسوایی برای دین و مذهب و برای نظام و منفور ساختن شیعیان ایران اسلامی در نظر مسلمانان جهان اسلام ؛ در همه ی برنامه های خود هیچ هنر دیگر ی را عرضه نمی کند.
  متاسفانه این سازمان از نام رهبر انقلاب بد ترین سوء استفاده ها را برای بد نام کردن دین و مذهب و نظام انجام می دهد و با وجود خود همه ی دشمنان را از دخالت مستقیم برای ضربه زدن به ایران اسلامی بی نیاز کرده است.
  اگر اسلام دشمنی نداشت ؛ دوستی خاله خرسه ی صدا و سیمای ج.ا.ا برای ضربه زدن به دین خدا در طول عمر نسلهای متمادی کافی بود تا دین و مذهب و نظام را با من در آودیها و خرافاتی که بر پخش و ترویج آنها همیشه اصرار می ورزد برای همیشه بلحاظ معنوی بدنام و نابود کند.
  در دفاع خدا پسندانه از دین توحیدی قرآنی خداوند ؛ شگفت آور است چرا باید از مخالفان قرآن نشناس مبارزه علمی آشکار علیه من در آوردی پروری و خرافه گستری و علیه شیادان خرافه گستر بیم و هراس وجود داشته باشد؟؟؟!!!
  ---
  همه مداحان بدون استثنا برای ترویج کاسبی خود با سوء استفاده از نام پیامبر و اهل بیت مظلوم آن حضرت با جعل و دروغ بنام دین و مذهب من در اوردی پروری و خرافه گستری می کنند و با دهن کجی به هشدارهای قرآن زمینه را برای بدنامی دین و مذهب و گمراهی مردم فراهم می سازند.

 • چرا نهادی ترین هدف قرآنی دین از برنامه ی وظایف دین شناسان حذف شده است؟
  ---
  اگر به آیات محکم و مفصل سر تاسر قرآن کریم با تدبر و تامل عالمانه بنگریم در خواهیم یافت که نهادینه ترین هدف خداوند از ارسال وحی الهی به بشر توسط پیامبران ؛ بیان احکام و اعتقادات دین خداوند و بیان حد و مرزها و بایدها و نبایدها و ملاکها و معیارهای و نویدها و هشدارهای الهی در زمینه ی پیروی از این احکام و اعتقادات و چگونگی مبارزه ی علمی وحی الهی علیه تحرفگریهای پیوسته ی دشمنان دین و جاهلان است که علیه این احکام و اعتقادات در همه ی زمانها و دورانهاانجام می گیرند.
  بسیار مایه ی شگفتی است هنگامی که به برنامه ی عملی وظایف دین شناسان غیر معصوم در زمینه ی آموزش وتبلیغ سازمان یافته و نظام مند دین در طول دورانهای مختلف بویژه از صدر اسلام تاکنون می نگریم پیگیری سازمان یافته و موضوعی آن بنیادی ترین هدف قرآنی دین خدا را در این برنامه بسیار کم رنگ یا کلا فراموش شده می بینیم.
  کم رنگ و فراموش شدن پیگیری سازمان یافته و نظام مندهدف الهی مذکور در برنامه ی وظایف آموزشی و تبلیغی دین شناسان ؛ عامل اصلی یورش پیوسته من در آوردیها و خرافات دشمنان و جاهلان و شیادان دین فروش به دین وحیانی خدا است.
  این یورش بگونه ایست که هیچ انسجام و هماهنگی میان احکام و اعتقادات وحی اصیل الهی با من در آوردیها و خرافات دیده و یافت نمی شود و دین را به ملغمه ای از جمع تضادها و تناقضهای بغرنج گمراه کننده تبدیل کرده و برای همیشه نا مفهوم و بد نام و منفور و نابود می سازد.
  متاسفانه در طول بیش از چهل سال اخیر از پیروزی انقلاب اسلامی در ایران و ریخته شدن خون پاک صدها هزار شهید بپای درخت این پیروزی خدا داده ؛ هنوز هیچ اثری از پیگیری سازمان یافته و نظام مند هدف الهی مذکور بعنوان مهم ترین وظیفه ی دین شناسان دیده نشده است و می باید بی تردید در محضر خداوند نسبت به این تقصیر و قصور نابخشودنی پاسخگو بود.
  باید پیامدهای این قصور و تقصیر را در محضر خداوند تحمل کرد یا تا دیر نشده است عالمانه و سازمان یافته و نظام مند و پیوسته و بی وقفه به جبران ما فات برای احیای این نهادینه ترین هدف الهی اقدام نمود.

 • راز ترویج من در آوردیها و خرافات بجای حقایق قرآن چیست؟
  ---
  قرنها است گروه های منفعت پرست با دسیسه چینی دشمنان بیگانه ی دین قرآنی یگانه خداوند جهان آفرینش و دشمنان مذهب توحیدی تشبع علوی برخاسته از نهج البلاغه أمیر مؤمنان حضرت علی بن ای طالب (ع) با هدف پلید بد نام و نابود کردن این دین و این مذهب به جعل و دروغ و خرافه گستری بنام خدا و پیامبر و اهل بیت مظلوم آن حضرت می پردازند.
  این دشمنان پلید با هدف شوم چیره شدن بر سرنوشت جهان اسلام و ادامه ی چپاول ثروتهای مردم پاک دل نا آگاه این جهان وبرای همیشه خواب خام نگه داشتن این مردم ؛ قرنها است با ترفندها و نیرنگهای شیطانی گوناگون خود ؛ خدا و پیامبر و اهل بیت مظلوم آن حضرت را با وارونه و شیطانی تفسیر کردن دو واژه ی شریف قرآنی ولایت و مودت و واژگون جلوه دادن معنای حدیث شریف ثقلین با خرید و به کار گرفتن مزدوران دین فروش و مذهب فروش که در کسوت دین شناس و مذهب شناس و در حرفه های شاعر و مداح و روضه خوان منفعت پرست در جامعه فعالیت می کنند برای تامین و تضمین منافع حرام خود به من در آوردی پروری و خرافه گستری با جعل احادیث روایات آکنده از تناقضاهای ضد قرآن و عقل به فتنه گری و تفرقه افکنی و تحریک مذاهب منتسب به اسلام علیه یک دیگر دامن می زنند و پیوسته جوامع جهان اسلام را به کشتار و ویران گری فرا گیر دچار می سازند.
  دشمنان روباه صفت با کمک عقربهای جراره کشنده در لباس حرفه های مذکور قرنها است که با ترفندها و نیرنگهای شیطانی خود جهان اسلام را بنفع چپاول گریهای خویش خواب و خام نگه داشته و به فتنه ها و تفرقه افکنیهای ویرانگر خود ادامه می دهند.
  شگفت آور نیست هرگاه دین شناسان و قرآن شناسان وفا دار دین خدا از پیروان صدوق مذهب توحیدی تشیع علوی و از سایر خدا پرستان راستین موحد مذاهب دیگر برای رهایی جهان اسلام از خواب غفلت ورهایی این جهان از چنگالهای خیانت کار و جنایت کار مستکبران و طاغوتان به پا می خیزند این دشمنان بیگانه و مزدوران محلی این دشمنان سراسیمه و مذبوحانه با بدترین انگها و بهتانها و افتراها علیه این وفا داران اعلام جنگ می کنند و توده های متدین نا آکاه غافل از حقایق قرآنی و عقلی را با نیرنگها و دغل بازیهای شیطانی به دنبال خود می اندازند.
  تا با توکل به یگانه خداوند توانا و دانای مطلق و با استمداد از شناختهای اصیل قرآنی ؛ این دشمنان و مزدوران دین فروش وابسته به آنان در جهان اسلام با حقایق قرآنی و عقلی فراوان موجود رسوا نگردند و از صحنه های زندگی جوامع مسلمان طرد نشوند ؛ فتنه و تفرقه و چپاولگری و ویرانی و کشتار بنفع شیطان و بنفع شیطان پرستان در جهان اسلام تا قیام قیامت ادامه خواهد داشت .

 • چرا مراجع تقلید نسبت به مهم ترین وظیفه خود بی تفاوت اند؟؟؟!!!
  ---
  چرا دین شناسان و مذهب شناسان ما و متولیان آموزش و تبلیغ دین از مراجع تقلید و حوزه های علمیه ی دین و مذهب و سایر مؤسسه های آموزش و تبلیغ دین در مقابل انحرافهای دین زدای روز مره ، که بنام دین و مذهب توسط توده های متدین مذهبی پیوسته با پیروی از من در آوردیها و خرافات انجام می گیرند و بنا به هشدار قرآن کریم در آیات 103 تا 106 سوره کهف حاصل یک عمر دین داری این مردم را تباه و نابود می کنند ، مهر سکوت بر لب زده و به حساب و با زخواست سخت خداوند در باره ی چگونگی هزینه کردن وجوهات شرعیه مردم و مبالغ کلانی را که ار بیت المال برای آموزش و تبلیغ دین دریافت می کنند ، اهمیت عملی نمی دهند؟؟؟!!!

 • تعیین اعتقاد برای دین و مذهب منحصر به خداوند است
  ---
  دین شناسان بحکم قرآن موظف اند مردم را هشدار دهند که دین خدا و مذهب توحیدی تشیع اهل بیت پیامبر بازیچه ی شاعر و مداح و روضه خوان و سایر منبریان نیست که بی توجه به هشدارهای فراوان موجود در شناختهای قرآن هرچه را تخیل و دلبخواه آنان از من در آوردیها و خرافات به بار آورد آن را بنام دین و مذهب بعنوان اعتقاد مقدس به اذهان مردم نا آگاه تزریق کنند و زمینه را با این کار برای انحراف و گمراهی مردم فراهم سازند.
  تعیین اعتقاد برای دین و مذهب بحکم قرآن منحصر به خداوند است و او تمام اعتقادات دین و مذهب را در قرآن و در وحی خود به پیامبران الهی بیان نموده است.
  خداوند به هیچ پیامبر و بنده ی مقربی اجازه و حق نداده است که جدا از وحی اصیل شناخته شده ذات اقدس او برای دین و مذهب اعتقاد ابتکار کنند و قرآن کریم تنها شغل و وظیفه ی پیامبران را در بیان و آموزش و تبلیغ اعتقادات وحی الهی منحصر ساخته است.
  علت منع پیامبران از دخالت در تعیین اعتقاد برای دین ومذهب محدودیت ناچیز داشته های ذهن انان نسبت به حقایق جهان آفرینش در مقایسه با علم فراگیر و بی کران خداوند به این حقایق است.