رحیم پور ازغدی | بی اعتمادی مردم به روحانیت


پایان کار جمهوری اسلامی از نظر امام خمینی(ره)
رحیم پور ازغدی


+ 
29

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • جناحهای قدرت طلب نا کار آمد بیهوده برای کسب مجدد قدرت تقلا می کنند
  ---
  جناحهایی که در طول چهل و دو سال بدون هیچ برنامه ی علمی فراگیر کار آمد و با ندانم کاری ده ها میلیون از جمعیت کشور را بی رحمانه و فقط برای تامین و تضمین منافع خود با بد ترین مشکلات جان کاه و معنویت زدا گرفتار کرده و بجز بدنامی برای دین و انقلاب و نظام و مردم ستیزی بازده دیگری نداشته اند ؛ چرا و بنفع چه طرفهایی و با کدام مجوز شرعی و قانونی باید برای به چنگ آوردن قدرت هنوز دست و پا بزنند و تقلا کنند؟؟؟!!!
  مردم خدا پرست انقلابی ایران که صدها هزار شهید از عزیز ترینان خود را برای پیروزی و به ثمر رساندن انقلاب اسلامی فدا نمودند آنقدر بلحاظ درک سیاسی و مدیرتی در طول این مدت پخته شده و به تکامل رسیده اند که همه ی این تقلاها را خنثی و نقش برآب کنند.
  رساندن ملت به سرخوردگی برای تحقق بخشیدن به مشارکت حد اقلی جمعیت کشور در انتخابات با بستن امید به کسب قدرت در مرحله دوم هر انتخاب خیانت به دین و مردم و کشور و نظام است و با هیچ توجیه و بهانه ای بخشش پذیر نیست.
  این جناحها چه برنامه ی علمی سازمان یافته ی فراگیر کلان کار آمدی برای مدیرت عادلانه بهینه کشور پهناوری همچون ایرا اسلامی و چه ضمانتی و تضمینی در اختیار دارند که این کشور ثروتمند را با عدالت و امانت داری و اقرار به حقوق حقه مردم که صاحبان اصلی کشور و همه داراییهای ملی آن اندعالمانه و به بهترین وجه علمی مدیریت خواهند کرد تابشود مدیریت کشور و سرنوشت جمعیت انبوه آن را با اطمینان به آنان سپرد؟؟؟!!!
  سخن از کاستیهای و نا کار آمدیها و زیان آفرینیها و مردم ستیزیها و حق کشیهای مدیریت های پیشین کشور در همه دوروانهای قبل از انقلاب و پس از پیروزی انقلاب آن قدر بسیار است و متاسفانه درس عبرت قرار نگرفته و انبار بزرگی از کاغذ هم برای جای دادن آن کافی نیست.

 • به عنوان یک فرد که در جامعه حضور دارم دقیقا همینگونه هست ، روحانیت باید علم دار ساده زیستی باشند