کنایه رهبرانقلاب به مدعیان اصلاحات


یک رنگی را مشخّص میکنند؛ ارغوانی، گُلی ، و اونی که به ما رسید سبزش بود


+ 
59

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • مهمان 99/12/11 ساعت 15:06

  آقای روحانی!!! 8 سال فلاکت برای ملت نام نیکی باقی نگذاشته اند
  ---
  أقاي روحاني!!! شما اگر همراه با تولید نفت و تامین سایر نیازهای مادی کشور به حقوق حقه ی ملت که راز بقای کشور و نظام و صاحب اصلی همه ی ثروتهای ملی کشور است در بودجه های سالانه خود اعتراف می کردید و این بودحه ها را میان نیازهای کشور و و تامین و تضمین آسان و ارزان همه ی نیازهای زندگی مردم برابر تنظیم و تقسیم و مدیریت می نمودید ؛ شاید نام نیکی از خود پس از این 8 سال فلاکت بار و جانگاه و معنویت زدا که مردم را به آن گرفتار کردید ، برای خود بجای می گذاشتید.
  اصرار شما بر انکار حقوق حقه ی ملت در بودجه های 8 سال مدیریت شما بر کشور و اصرار بر صدقه بخور دانستن ملت و اصرار شما بر باد کردن جیبهای گشاد اقلیت سرمایه دار زالو صفت و ازخدا بی خبر کشور ؛ بی تردید برای شما و همکارانتان هیچ نام نیکی در رزومه ی 8 ساله ای که از خود بجای گذاشته اید باقی نگذاشته است.
  ایران بلحاظ منابع و ثروتهای های کلان زیر زمین و روی زمینی ثروتمند ترین کشور منطقه خاور میانه است.
  شما با داشتن این همه ثروت بعنوان امانت برای مدیریت بهینه ی کشور هرگز نمی توانید تحریمهای قلدران جهانی را بهانه ی ناکار آمدی مدیریت خود در توزیع ثروت در بودجه های سالانه ی خویش قرار دهید.

 • چه تاریخی بیان فرمودند ؟

 • خدای منان سایه شما را از سر من کم نکند و وجود شریف و پر برکت شما را برای خدمت باز هم بیشتر به اسلام عزیز در کنف حمایت الهی قرار دهد ان شاءالله.

 • عاشقتم ، یقین داشته باش منتظر اوامرت هستیم ، خداوند پشتیبانت هست انشاالله