گاهى يك حركت، دامنه‌ى تأثيرات خوب وبدش در همه‌ى عصرها و نسل‌ها گسترده مى‌شود ... با يك لغزش و خطا، نبايد كسى را طرد كرد، زيرا انسان قابل ارشاد و هدايت پذير است ... امنيّت و آرامش واقعى، در سايه‌ى پيروى از دين و دستورات خداوند ... سوره بقره آیات 38-39


بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
اَلسَّلامُ عَلَیکمْ یا اَهْلَ بَیتِ النُّبُوَّة
صل الله علیک یا فاطمه (س) ...

گاهى يك حركت، دامنه‌ى تأثيرات خوب وبدش در همه‌ى عصرها و نسل‌ها گسترده مى‌شود ...
با يك لغزش و خطا، نبايد كسى را طرد كرد، زيرا انسان قابل ارشاد و هدايت پذير است ...
هدايت واقعى تنها از طرف خداست ...
امنيّت و آرامش واقعى، در سايه‌ى پيروى از دين و دستورات خداوند حاصل مى‌شود ...
تفسیر قطره ای قرآن (حجت الاسلام قرائتی) | سوره مبارکه البقرة آیات 38 و 39
قرآن (متن، صوت، تفسیر و ...):
https://quran.anhar.ir/text-1559.htm
http://wiki.ahlolbait.com/%D8%A2%DB%8C%D9%87_38_%D8%B3%D9%88%D8%B1%D9%87_%D8%A8%D9%82%D8%B1%D9%87
http://wiki.ahlolbait.com/%D8%A2%DB%8C%D9%87_39_%D8%B3%D9%88%D8%B1%D9%87_%D8%A8%D9%82%D8%B1%D9%87
وبلاگ ...:
http://qaem14.blog.ir

استفاده از کلیه مطالب با ذکر صلوات آزاد است
سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان علیه السلام، هدیه به ساحت مقدس حضرت زهراء سلام الله علیها، ائمه اطهار علیهم السلام، امام خامنه ای حفظه الله تعالی و ارواح طیبه شهداء صلوات
الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم


+ 
4

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • مهمان 99/12/15 ساعت 13:49

  با یاری خدا ؛ تسلیم طلبان غرب پرست هرگز به قدرت راه نخواهند یافت
  ---
  همه ی آسیبهای سنگینی که کشور و مردم ایران از دست بیگانگان چپاول گر زور گوی دیکتاتور پرور دیده اند از کانال این تسلیم طلبان درونی به اصطلاح صاحب وجهه ی بین المللی بوده که با دیپلماسی تسلیم هر بلایی را که توانسته اند بر سر ملت آورده اند.
  به این تسلیم طلبان شیفته ی غرب که به اصول الهی و انسانی اسلام قرآنی و اصول و ارزشهای انقلاب اسلامی پشت کرده اند و از معرفی این اصول در مقابل قلدران بیگانه شرم دارند هرگز نمی توان اطمینان کرد.
  شیفتگان بلبل زبانی پوچ این تسلیم طلبان با خامی خود هنوز ، پس از 8 سال ضربه های سنگینی که دولت کنونی کافر به اصول عدالت محور و انسان ساز اسلام بر سر ده ها میلیون از مردم شهید داده آورده و حقوق مشروع آین مردم شریف را در بودجه های سالانه ی خود همیشه انکار کرده و آنان را در کشور ثروتمند خویش با تسلیم به نسخه پیچیهای بانک جهانی و صندوق بین المللی پول و سایر سازمانهای جهانی سر دم دار مکتب سرمایه داری انسان ستیز غرب ، به صدقه خور تبدیل کرده است ، نمی خواهند درس عبرت بگیرند.
  محال است ده ها میلیون مردم ایران که دولت کنونی آنان را 8 سال است تحقیر کرده و به خاک سیاه نشانده است اجازه دهند تسلیم طلبان ضد انقلاب بله قربان گوی غرب استعمارگر بار دگر پای به عرصه قدرت بگذارند و محال است که کشور را دو دستی تقدیم استعمار گران چپاول گر کنند.
  ده ها میلیون از بازماندگان صدها هزار شهید و جانباز وطن هرگز اجازه نخواهند داد برای تامین عیش ونوش عده ای سرمایه دار راحت طلب از خدا بی خبر و یا عده خود باخته ؛ قدمهای کثیف استعمار گران جنایت کاری که با خفت و خواری و زبونی از وطن بیرون رانده شدند بار دگر سرزمین پاک انقلاب اسلامی را لوث و آلوده کنند.
  بدرستی که این تسلیم طلبان غرب پرست ؛ بازیگران قدرت طلبی هستند که بجز بازی با سرنوشت کشور و مردم و نظام و پر کردن جیبهای خود و سرمایه داران بی درد و جیبهای قلدران جهان خوار کار دیگری انجام نداده و انجام نخواهند داد.
  سید حسن خمینی اگر بر خلاف خواست جد بزرگ خود ؛ خمینی کبیر و پدر انقلاب اسلامی ( ره ) ؛ اگر به عرصه ی قدرت پای بگذارد ، او تحت تاثیر قدرت فساد زا و تحت تاثیر شیفتگان قدرت ؛ میراث انقلابی پدر بزرگ خود را به باد خواهد داد و نابود خواهد کرد و نیز نام نیکی از خود در صحیفه ی نورانی انقلاب اسلامی بجای نخواهد گذاشت.