کتاب سه دقیقه در قیامت | جلسه نود و پنجم (آخر)


مرور و بررسی کتاب «سه دقیقه در قیامت»
روایت جانباز مدافع حرمی که در کردستان و در درگیری با گروهک پژاک صدمه میبیند و تجربه نزدیک به مرگ خود را روایت میکند.

توسط حجت الاسلام امینی خواه

مشاهده تمامی جلسات: yun.ir/h31x51


+ 
83

- 
9

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
CAPTCHA
کد امنیتی زیر را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • خداوند متعال به برادر گرامی حجت الاسلام و المسلمین امینی خواه و همچنین شما جزای خیر و عاقبت به خیری عنایت فرماید و ما را هم مشمول غفران واسعه خود قرار دهد.

 • مهمان 99/12/22 ساعت 11:02

  کدام دین شناس دشمن دین خدا است؟
  ---
  دین شناس اگر در مقابل ترویج من در آوردیها و خرافات ساخته و پرداخته ی ذهن بشر که با هشدارهای محکم و مفصل قران و با اصول استدلال عقلی تضاد آشکار دارند ؛ سکوت و مدارا با مردم را برگزیند و به ارشاد و روشنگری قرآنی و عقلی نپردازد ؛ او مردم را به پیروی از من در آوردیها تشویق کرده و خواسته یا ناخواسته در گناه کبیره ی و دین زدای این پیروی و در مجازات ابدی و نابخشودنی این گناه کبیره خود را با مردم گمراه سهیم ساخته است.
  چنین دین شناسی که تمام هشدارها و بایدها و نبایدهای قرآن را با زیر پا گذاشتن اصول استدلال عقلی و با سکوت خود بر رواج و ترویح من در آوردیها و خرافات بنام دین و مذهب نادیده می گیرد و سکوت او مردم را به پیروی از این من در آوردیها و خرافات تشویق می کند ؛ خود را به دشمن دین خدا و به دشمن خدا و پیامبر او و به دشمن اهل بیت پیامبر و به دشمن تمام ارزشهای الهی که در قرآن آمده اند تبدیل می کند.
  مطابق با هشدارهای فراوان قرآن نسبت به پیروی از من در آوردیها و خرافات بنام دین و مذهب ؛ مشخص است معنای دشمنی مذکور و مجازات الهی چنین دشمنی در قیامت ، که هیچ جا و فرصتی برای جبران نیست ، چه خواهد بود.