کرونا با رقص و کنسرت هیچ مشکلی نداره!!!/ پورآقایی


حواستون هست که چجوری دارن همه مردم رو مدیریت میکنن؟!؟


+ 
15

- 
0
ارسال در 1399/12/26 ساعت 15:03 2021-3-16 15:03:54
داود
توسط داود


عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • مهمان 99/12/28 ساعت 09:15

  از این دولت پیر و فرتوت و ناکارامد و ناتوان انتظار خدمت نباید داشت.
  یکدفعه گیلان و مازندران و گلستان را قبل از شروع سفرهای مردم، وضعیت قرمز شان را برداشتند و قبل از اعلام ممنوعیت سفرها راه را باز گذاشتند تا مردم راحت به سفر بروند. به چه قیمتی؟

 • مهمان 99/12/28 ساعت 09:12

  دیر شروع کردن قرنطینه بعد از شیوع کرونا اشتباه محض بود.
  زود تمام کردن قرنطینه غیر عقلانی بود.
  اجرای طرح ترافیک و اصرار بر اجرای طرح ترافیک با وجود افزایش دادن تعداد مبتلایان به کرونا و افزایش تلفات از کرونا خیلی بدتر از بی عقلی و اصرار بر افزایش فشار کاری و ایجاد زحمت برای کادر درمانی است.

 • مهمان 99/12/28 ساعت 09:10

  نوکرهای جان کری ، با اصرار بر اجرای طرح ترافیک و شلوغ کردن مترو و اتوبوسها و افزایش هزینه های طرح ترافیک در سال 1400 که استفاده بیشتر مردم از وسائل حمل و نقل عمومی را در پی دارد، تعداد افراد مبتلا را افزایش دادند.

 • مهمان 99/12/28 ساعت 09:07

  حالا ابعاد جدیدی از جنایات اصلاح طلبان در عدم مقابله جدی با کرونا، و مخالفت با حضور نمایندگان مجلس در جلسات ستاد مقابله با کرونا برای فاش نشدن اشتباهاتشان دارد افشا میشود.

 • مهمان 99/12/28 ساعت 09:06

  نتانیاهو: اصلاح طلبان بزرگترین سرمایه اسرائیل در ایران هستند.
  از عملکرد ضعیف اصلاح طلبان سرمایه اسرائیل در مقابله با کرونا و ایجاد افزایش فشار بر کادر درمانی و بالا بردن ابتلا و فوت مردم بیگناه در اثر مدیریت غلطشان ، نباید تعجب کرد.

 • مهمان 99/12/27 ساعت 10:47

  دین شناس و واعظ و مداح و شاعر چه عاقبتی خواهند داشت؟؟؟!!!
  ---
  دین شناس و واعظ و شاعر و مداح اگر با نادیده گرفتن حد و مرزها و بایدها و نبایدها و نویدها و هشدارهای شناختهای فرهنگ دین داری و مذهب داری قرآنی ؛ بنام دین و مذهب به تبلیغ و وعظ و شاعری و مداحی بپردازند و بر چنین روشی اصرار ورزند و توبه نکنند و رفتار خود را در این زمینه ها که بنام دین و مذهب و بنام خدا و پیامبر و اهل بیت آن حضرت و سایر بندگان مقرب انجام می دهند در دنیااصلاح ننمایند ؛ بنا به هشدارهای بسیار خداوند در آیات محکم و مفصل قرآن بی تردید دچار کفر و شرک و نابود کردن حاصل یک عمر عبادت خود و عبادت مخاطبان مستقیم و غیر مستقیم خود و گمراه کردن این مخاطبان و مرتکب گناهان کبیره نابخشودنی خواهند شد.
  صاحبان حرفه های مذکور اگر بر روش قرآن ستیز فوق اصرار ورزند ؛ در قیامت که هیچ فرصت جبران نیست بنا به هشدارهای فراوان خداوند در قرآن ؛ به عذاب الهی نابخشودنی پایان ناپذیر حتما گرفتار خواهند شد.