حاج میثم مطیعی | اگه دلتنگی بگو حسین


#نماهنگ | اگه دلتنگی بگو حسین
بانوای : حاج میثم مطیعی
با زیر نویس عربی


+ 
5

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • مهمان 99/12/28 ساعت 11:55

  به پایگاه روشنگری / پنج شنبه 28/12/1399
  ---
  چگونه مداح و شاعر و واعظ بی پروا اهل بیت پیامبر را بدنام می کنند؟
  ---
  هدف والای سید الشهدا حسین بن علی علیه السلام در نهضت انسان ساز عاشورای حسینی ؛ هدایت بشر به راه درست دین داری و مذهب داری خدا پسندانه است .
  این هدف الهی به سخنان عوام گرای تحریف گر وارداتی خرافه گستر و گزاف مداحان و شاعران و واعظان بی تقوا هیچ ربطی به دلتنگی یا دلگشایی بشر ندارد ؛ چنانکه این هداف الهی به سایر من در آوردیها و خرافاتی که این پیشه وران کاسب بنام اهل بیت ترویج می کنند نیز هیچ ربطی ندارد .
  مداحان و شاعران و واعظان بی تقوا برای ترویج کاسبی خود و برای جذب هوا دار از نا آگاهان مردم دین دار پاک دل پیرو مذهب اهل بیت مظلوم پیامبر تا توانسته اند هر من در آوردی و خرافاتی را به دین و مذهب پیوند زده اند .
  این کاسبان حرام خور با نهایت گستاخی و از خدا بی خبری زمینه ی تباه شدن دین داری و مذهب داری مردم را با سوق دادن این مردم بنام دین و مذهب به خرافه گرایی که اهداف انسان ساز دین خداوند و مذهب توحیدی اهل بیت مظلوم پیامبر را نابود می کنند ؛ فراهم ساخته اند.
  زمینه دادن به ترویج کاسبی حرام این پیشه وران نیرنگ باز و دشمن دین و مذهب ؛ دشمنی آشکار با خدا و پیامبر و اهل بیت آن حضرت و دشمنی با سایر بندگان مقرب خدا است.

 • مهمان 99/12/27 ساعت 10:43

  دین شناس و واعظ و مداح و شاعر چه عاقبتی خواهند داشت؟؟؟!!!
  ---
  دین شناس و واعظ و شاعر و مداح اگر با نادیده گرفتن حد و مرزها و بایدها و نبایدها و نویدها و هشدارهای شناختهای فرهنگ دین داری و مذهب داری قرآنی ؛ بنام دین و مذهب به تبلیغ و وعظ و شاعری و مداحی بپردازند و بر چنین روشی اصرار ورزند و توبه نکنند و رفتار خود را در این زمینه ها که بنام دین و مذهب و بنام خدا و پیامبر و اهل بیت آن حضرت و سایر بندگان مقرب انجام می دهند در دنیااصلاح ننمایند ؛ بنا به هشدارهای بسیار خداوند در آیات محکم و مفصل قرآن بی تردید دچار کفر و شرک و نابود کردن حاصل یک عمر عبادت خود و عبادت مخاطبان مستقیم و غیر مستقیم خود و گمراه کردن این مخاطبان و مرتکب گناهان کبیره نابخشودنی خواهند شد.
  صاحبان حرفه های مذکور اگر بر روش قرآن ستیز فوق اصرار ورزند ؛ در قیامت که هیچ فرصت جبران نیست بنا به هشدارهای فراوان خداوند در قرآن ؛ به عذاب الهی نابخشودنی پایان ناپذیر حتما گرفتار خواهند شد.