مولودی | ای مهربان امام، بر محضرت سلام


ای کوہ اقتدار، ای فاطمی تبار
ای شاہ سفره دار، ای فاطمی تبار

مهدی رسولی
آرشیو


+ 
13

- 
0
ارسال در 1399/12/27 ساعت 23:26 2021-3-17 23:26:55

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • فقهای ما موظف اند جواب بدهند و اقدام کنند
  ---
  فقهای متسب به مذهب که در مقابل هتاکیها و دهان کجیهایی که علیه هشدارهای محکم و مفصل قرآن در زمینه ی اعتقاد گزینی دینی و مذهبی که توسط جمعی بسیار از افراد منتسب به مذهب در لباس و حرفه ی دین شناس و واعظ و ومداح و شاعر و انبوهی بی شمار از پیروان مذهب بگونه ای روز مره انجام می گیرند ؛ سکوت یا مدا را و تشویق را در مقابل این هتاکیها و کج رویها بر روشنگری و اظهار حقایق قرآنی آشکار خرد گرا ترجیح می دهند ؛ در شرع مبین اسلام چه حکمی دارند؟!
  و همچنان حکم رواج بی توجهی و دهان کجی و حتی هتاکی پیوسته ی روز افزون به هشدارهای اعتقادی محکم و مفصل آشکار قرآن چیست؟!
  هیچ فقیهی تردید ندارد و غافل نیست مجازاتهای قرآنی نادیده گرفتن هشدارهای قرآن در زمینه ی اعتقاد گزینی و مجازاتهای هتاکی و دهان کجی علیه این هشدارهای قرآنی ، که برای مصون نگه داشتن دین داری و مذهب داری توده های متدین از انحراف و کج روی یاد آوری و گوشزد شده اند و مجازاتهای قرآنی سکوت در مقابل این هتاکیها چی و چگونه هستند.
  آیا فقیهی هست که پاسخ دهد راز نهان ماندن هشدارهای فراوان قرآن در زمینه اعتقاد گزینی بنام دین و مذهب چیست؟ و راز ناآگاه ماندن توده های پیرو مذهب در طول قرنها نسبت به این هشدارهای محکم و مفصل قرآن چیست؟

 • کاسبان دین و مذهب چه بلاهایی که به سر ارزشهای الهی نیاورده اند؟؟؟!!!
  ---
  بلاهایی که با خرافه گرایی قرآن ستیز و خرد گریز و با ترویج جعلیات متضاد با قرآن و عقل از جانب گروهایی در حرفه های دین شناس و مداح و واعظ و شاعر به دین و مذهب و پیامبر اکرم (ص) و اهل بیت مظلوم آن حضرت (ص) قرنها است برای جذب توده های متدین که آگاهی به شناختهای قرآن و اصول استدلال عقلی ندارند روا داشته شده و این مردم را بلحاظ دینی و مذهبی گمراه کرده و حاصل عمر دین داری و مذهب داری صدها میلیون از این مردم را بحکم ایات قرآنی: 103 تا 106 سوره کهف تباه و نابود ساخته اند ؛ برای شرح و تفصیل فجایع بزرگ هولناکی که به سر دین ومذهب آورده اند به هزار من کاغذ نیاز دارند.
  وفا داران به دین توحیدی حنیف و قرآنی خداوند آرزو داشتند رفع و زدودن این بلاها پس از گذشت قرنها از اسلام گریزی و از تحریف دین و مذهب که از راه اندیشه ها و تصورات بشری غیر قرآنی و عقلی در تضاد بامحکمات قرآن و عقل بر سر دین مذهب آمده اند ؛ با برقرای نظام اسلامی در ایران ، همسان با دوران بعثت پیامبر اسلام (ص) ؛ با تحریف زدایی از دین و مذهب طی برنامه ریزیهای علمی ضابطه مند و روشمند متکی به قرآن و عقل و قانون بنفع دین داری و مذهب داری خدا پسندانه ی مردم ؛ سر لوحه ی کار و مهم ترین وظیفه ی همه ی سازمانهای و ارگانها و نهادهای متولی آموزش و تبلیغ دین و مذهب قرار می گرفت؟؟؟!!
  این دلبستگان به دین قرآنی خداوند هنوز با امید به وعده ی الهی دست به دعا هستند که با یاری خداوند مهربان و توانای مطلق با ظهور منجی و رهایی بخش دین ومذهب از چنگال کاسبان دین فروشی این وظیفه ی الهی زمانی جامه ی عمل صادقانه به خود ببیند؟؟؟!!!

 • سلام
  فکر کنم شما می خواهید به این مولودی ایراد بگیرید، درسته؟!
  فکر کنم اون یکی متن بلند رو هم شما نوشته بودید، نه؟! (اگر اینجوری نیست ببخشید)
  خب اگر این مولودی ایراد داره، بگید که ما هم بفهمیم!
  اگر هم که ایرادی نداره، پس این همه متن برای چیه؟!

  اگر اشتباه می کنم، من رو ببخشید

 • خیر ! این بابا همش شعار میده ! شما دیدی الان یک استدلال ریز به ایراداتش بکنه ؟!

 • خوبه سایر مولودی خوانها از سبک ایشون یاد بگیرند . جالب و پر مغز هست