مقایسه اختلاسگر ایرانی و غربی/از خجالت و شرم چرا نمی میرند!


مقایسه اختلاسگر ایرانی و غربی / از خجالت و شرم چرا نمی میرند! / خودکشی باد دوایر ؛ اختلاسگر امریکایی در مقابل دوربین و خبرنگاران


+ 
24

- 
1

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • سلام
  باید مثل کارخونه عمل کنیم
  نوجوان ها را با تفکر ناب انقلاب اسلامی آشنا کنیم و آن ها را نگه داریم تا رویش های انقلاب بیشتر از ریزش ها شوند.
  امیدوارم نسل جوان و نوجوان ما باعث سرافرازی امام زمان (عج الله تعالی فرجه الشریف) باشند

 • از دیدی و با توجه به مسئولیت ایشان ، اختلاسگر نیست . ایشان در قوه قضائیه حق را نا حق کرده. ایشان در مکانی که دیگران به عدالت خواهی می آیند ظلم کرده ( اگر این چنین باشد که پرونده نشان می دهد).کسی که حق را مخفی کند کافر است ، آیا حق یکی از نام های " «الله جل جلاله» " نیست؟
  البته نظر شخصی و بس.

 • متاسفانه ، حزب اللهی ها و سینه چاکان انقلاب ، برای ارائه نیروی پای کار که مسئولیت ها را بتوانند بر عهده بگیرند کسی را تربیت نکردند!
  انقلاب همه جا و همه زمان آدم میخواهد تا موفق تر عمل کند...

 • هموطن خوبم بچه مثبت ، تفاوت در اجراست اگر من مسئول این مملکت بودم ، این حرامزاده طبری و امثال ایشون رو با چند تا سئوال که برایم محرز میشد به جوخه اعدام می سپردم و اینقدر وقت کشی و هزینه دادگاه برای این خوکهای کثیف نمیکردم تا بقیه حساب دستشان بیاید مسئولیت دنیا و آخرت رو هم قبول میکرد زیرا صدمه ای که اینگونه افراد به روح جامعه میزنند بیشتر از هزار قتل نفس است . خدا رو شکر هیچکاره هستم ( ضمنا سوء تفاهم نشه در کل موضوع )

 • ببخشید عزیز بچه مثبت ، نیاز به تربیت نیست ، ضمن فهم درد شما باید بگویم سی سال در وزارتخانه ای کار کردم و قرار دادی ، اتفاقا با افراد مدهبی هم نزدیک بودم و اعتراف میکردند اگه همه مثل من و امثال من خدمت کنند مملکت درست میشه اما مسئولین خود فروش به بیگانه چون بر سر کار بودند کمتر میدان به من و امثال من میدادند داستان زیاده مشکلی نیست حُسن قضیه اینه از گذشته خود پشیمان نیستم و آرام . البته از خیلیها هم عقب هستم سردار و امثال ایشان ، ممکنه متوجه نشده باشی منظورم چی بود ، آدمهای خود فروش بر سرکار گمارده میشوند اگر آدمهای درست بر سر کار باشند همه چی درست میشه ، برای معرفی خودم کافیست بگویم در طول خدمت اطرافیان بارها میگفتند اگر تو مسئولیت بالاتری میداشتی یقینا تمامی اشکالات رو رفع میکردی چنانچه در همان مسئولیت خودم روشن مثل روز بود .