حاج حسین انصاریان؛ خدایا بی‌دعوت که نیامدیم ...بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
اَلسَّلامُ عَلَیکمْ یا اَهْلَ بَیتِ النُّبُوَّة

حاج حسین انصاریان؛ خدایا بی‌دعوت که نیامدیم ...
منبع ...:
https://t.me/fazylatha
شرح ادعیه روزانه ماه مبارک رمضان «از زبان آیت الله مجتهدی تهرانی»:
https://www.aviny.com/voice/ramazan/sharh_doa_ruzane/mojtahedi.aspx
وبلاگ (مشاهده ...):
http://qaem14.blog.ir

استفاده از کلیه مطالب با ذکر صلوات آزاد است
سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان علیه السلام، هدیه به ساحت مقدس حضرت زهراء سلام الله علیها، ائمه اطهار علیهم السلام، امام خامنه ای حفظه الله تعالی و ارواح طیبه شهداء صلوات
الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم


+ 
14

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • چرا یک عمر طاعتهای خود و دیگران را تباه ونابود می کنیم؟؟؟!!!
  ---
  با وجود هشدارهای فراوان محکم و مفصل در سر تا سر قرآن به بشر در باره ی سر انجام خطیر گرفتار شدن به انواع شرک و رقیب تراشی برای خداوند در ویژگیهای منحصر به یگانه ذات اقدس او و نبود هیچ دلیل قطعی قرآنی و عقلی برای اثبات ادعای وجود وسیله برای کسب رضای خداوند بجز ایمان و عمل صالح که انواع خدا پسندانه ی آن بتفصیل در قرآن بیان گردیده اند ؛ با کدام دلیل و شاهد و قرینه ی انکار ناپذیر آشکار قرآنی و عقلی قطعی الدلاله و برای تحقق چه مصلحت معنوی و مادی غفلت ناپذیر و قابل اثبات برای بشریت ؛ با نهایت جرئت و جسارت و بی پروایی و بی هیچ بیم و هراس از خشم نابود کننده ی خداوند ؛ به همه ی هشدارهای آشکار محکم و مفصل قرآن پشت پا می زنیم و جمله ِی قرآنی مجمل : « ... وَابْتَغُوا إِلَيْهِ الْوَسِيلَةَ ... » آیه : ۳۵ سوره مائده و جمله ی مجمل : « أُولَئِكَ الَّذِينَ يَدْعُونَ يَبْتَغُونَ إِلَى رَبِّهِمُ الْوَسِيلَةَ... » آیه ۵۷ سوره اسراء را ابزار ادعای جعلی و باطلی که بدروغ به مذهب خود چسبانده ایم برای جا انداختن تصور و ادعای وجود وسیله ی بشری زنده و مرده جهت شفاعت برای رسیدن بشر به همه ی نیازهای فرا طبیعی خود قرار می دهیم و همه ی هشدارهای قرآنی خداوند را نقش بر آب می کنیم؟؟؟!!!
  ما با اینکه به گزاف تظاهر و ادعا می کنیم گام اول ارزیابی درستی و ناندرستی حدیث و روایت منسوب به معصوم عرضه ی آن به محکمات قرآن و عقل است ؛ مذبوحانه تلاش می کنیم ادعای اثبات ناپذیر وجود وسیله ی بشری برای رسیدن به نیازهای فراطبیعی را با پشت پا زدن به همه ی هشدارهای محکم و مفصل در اذهان خود و دیگران جا بیاندازیم.
  ما با نادیده گرفتن حقایق انکار ناپذیر فراوان قرآنی که محدودیت توانی و مکانی و زمانی بشر حتی پیامبران را آشکار به اثبات می رسانند ؛ با نهایت بی پروایی و جرئت و جسارت تلاض مذبوحانه خود را برای نسبت دادن جعلیات متضاد با محکمات مفصل قرآن به معصوم و برای اثبات درستی محتوای سست و باطل این جعلیات با نادیده گرفتن همه ی عواقب شوم و تباه کننده ی دنیوی و اخروی آن بیهوده و بی هیچ نتیجه مطلوب به کار می بریم.
  صدا و سیمای ملی و اکثریت رسانه های همگانی ما متاسفانه در سایه ی پرچم ج.ا.ا با نهایت بی پروایی و جرئت و جسارت طلایه دار همیشگی پخش و ترویج جعلیات باطل و من در آوردیها و خرافات اثبات ناپذیر ضد قرآن و عقل از زبان بسیاری از دین شناسان و واعظان و مداحان و شاعران و هنر پیشگان و حتی مدعیان استادی دانشگاه ؛ بنام پیامبر و اهل بیت مظلوم آن حضرت هستند.

 • حسین انصاریان برای جلب رضای خداوند چه باید بکند؟؟؟!!!
  ---
  آقای حسین انصاریان!!! شما تا زمانی که به شناختهای محکم و مفصل فرهنگ الهی اصیل و بی خدشه ی الهی دین داری و مذهب داری قرآنی و به حد و مرزها و بایدها و نبایدها و به نویدها و هشدارهای این شناختهای سرشت نشین بی خدشه ی محفوظ در قرآن اعتراف نکنید و با صراحت در همه ی رسانه هایی که در آنها ظهور پیدا می کنید پایبندی خود را به این شناختها اعلام ننمایید و اگر از سابقه ی خود در من در آوردی پروری و خرافه گستری و گرایش شما به ترویج بی قید و بند جعلیات توبه و بیزاری خود را اعلام ننمایید ؛ ظهور جدید فرمایشی شما با موضوعات جدید در صدا و سیما شما را از گناهان کبیره ی پیشینتان در گمراه کردن مردم متدین نا آگاه پاک دل تبریه و پاک نمی کند و قطعا بر مبنای هشدارهای فروان قرآن در زمینه ی دین داری و مذهب داری هرگز نمی توانید بی توبه از گناهان مذکور رضایت خداوند جهان آفرینش را ، که به همه ی نهانهای این جهان آگاه است برای خود جلب کنید.

 • مراسم دعا و نیایش را از رواج آثار منفور ترین گناه پاک سازی کنیم
  ---
  همه ی قرآن شناسان می دانند خداوند در آیات قرآن کریم در سر تا سر این کتاب آسمانی شرک را منفور ترین رفتار نابخشودنی و بزرگ ترین گناه معرفی کرده و به بشر با شرح و تفصیل رسا و گویا و با دلایل انکار ناپذیر اتمام حجت کرده است: « وَإِذْ قَالَ لُقْمَانُ لِابْنِهِ وَهُوَ يَعِظُهُ يَا بُنَيَّ لَا تُشْرِكْ بِاللَّهِ إِنَّ الشِّرْكَ لَظُلْمٌ عَظِيمٌ » ﴿ آیه ۱۳ سوره لقمان ﴾
  و همچنان: « إِنَّ اللَّهَ لَا يَغْفِرُ أَنْ يُشْرَكَ بِهِ وَيَغْفِرُ مَا دُونَ ذَلِكَ لِمَنْ يَشَاءُ وَمَنْ يُشْرِكْ بِاللَّهِ فَقَدِ افْتَرَى إِثْمًا عَظِيمًا » ﴿ آیه ۴۸ سوره نساء ﴾
  آیات قرآنی بگونه ای آشکار و غیر قابل تردید پنداشت وجود توان فرا طبیعی همیشگی نزد بندگان مقرب و سایر آفریدگان و سهیم ساختن این بندگان و آفریدگان را با خداوند در این توان فرا طبیعی که منحصر به یگانه ذات اقدس او است ؛ بد ترین تجاوز به حق خداوند دانسته اند.
  خداوند در قرآن کریم نسبت به مجازات ابدی و نابخشودنی گرفتار شدن به این پنداشت حتی به پیامبران و سایر بندگان مقرب بر زبان آنان و به بشر آشکار هشدار داده است: « وَلَقَدْ أُوحِيَ إِلَيْكَ وَإِلَى الَّذِينَ مِنْ قَبْلِكَ لَئِنْ أَشْرَكْتَ لَيَحْبَطَنَّ عَمَلُكَ وَلَتَكُونَنَّ مِنَ الْخَاسِرِينَ » ﴿ آیه ۶۵ سوره زمر ﴾
  و همچنان« قُلْ تَعَالَوْا أَتْلُ مَا حَرَّمَ رَبُّكُمْ عَلَيْكُمْ أَلَّا تُشْرِكُوا بِهِ شَيْئًا و......ذَلِكُمْ وَصَّاكُمْ بِهِ لَعَلَّكُمْ تَعْقِلُونَ » ﴿ آیه ۱۵۱ سوره أنعام ﴾
  و همچنان: « ... وَقَالَ الْمَسِيحُ يَا بَنِي إِسْرَائِيلَ اعْبُدُوا اللَّهَ رَبِّي وَرَبَّكُمْ إِنَّهُ مَنْ يُشْرِكْ بِاللَّهِ فَقَدْ حَرَّمَ اللَّهُ عَلَيْهِ الْجَنَّةَ وَمَأْوَاهُ النَّارُ وَمَا لِلظَّالِمِينَ مِنْ أَنْصَارٍ » ﴿ آیه ۷۲ سوره مائده ﴾.
  قرآن کریم در بسیاری از آیات در هشدارهای خود حتی به پیامبران و بندگان صالح ؛ گرفتار شدن به این پنداشت را ، که با بد ترین نیرنگهاو فریبهای شیطان پلید پیوسته توسط انواع گوناگون شیادان دین فروش و مذهب فروش به ذهن بشر القا و تزریق می شود ؛ تباه کننده ی دین داری حاصل عمر بشر دانسته است: « قُلْ هَلْ نُنَبِّئُكُمْ بِالْأَخْسَرِينَ أَعْمَالًا . الَّذِينَ ضَلَّ سَعْيُهُمْ فِي الْحَيَاةِ الدُّنْيَا وَهُمْ يَحْسَبُونَ أَنَّهُمْ يُحْسِنُونَ صُنْعًا . أُولَئِكَ الَّذِينَ كَفَرُوا بِآيَاتِ رَبِّهِمْ وَلِقَائِهِ فَحَبِطَتْ أَعْمَالُهُمْ فَلَا نُقِيمُ لَهُمْ يَوْمَ الْقِيَامَةِ وَزْنًا . ذَلِكَ جَزَاؤُهُمْ جَهَنَّمُ بِمَا كَفَرُوا وَاتَّخَذُوا آيَاتِي وَرُسُلِي هُزُوًا ﴾ ﴿ آیات ۱۰۳ تا ۱۰۶ سوره کهف ﴾.
  گرفتار شدن اکثریت مطلق بشر به این پنداشت اوج عملی شدن سوگند پلید شیطان به گمراه کردن اکثریت مطلق بشر را می رساند: « قَالَ فَبِمَا أَغْوَيْتَنِي لَأَقْعُدَنَّ لَهُمْ صِرَاطَكَ الْمُسْتَقِيمَ . ثُمَّ لَآتِيَنَّهُمْ مِنْ بَيْنِ أَيْدِيهِمْ وَمِنْ خَلْفِهِمْ وَعَنْ أَيْمَانِهِمْ وَعَنْ شَمَائِلِهِمْ وَلَا تَجِدُ أَكْثَرَهُمْ شَاكِرِينَ ﴿ آیات ۱۶ و ۱۷ سوره أعراف ﴾
  وهمچنان: « قَالَ فَبِعِزَّتِكَ لَأُغْوِيَنَّهُمْ أَجْمَعِينَ » ﴿ آیه ۸۲ سوره ص ﴾
  و همچنان: « قَالَ رَبِّ بِمَا أَغْوَيْتَنِي لَأُزَيِّنَنَّ لَهُمْ فِي الْأَرْضِ وَلَأُغْوِيَنَّهُمْ أَجْمَعِينَ » ﴿ آیه ۳۹ سوره حجر ﴾.
  دین شناسان و مذهب شناسان قرآن شناس در مقابل این همه هشدارهای الهی و در مقابل سوگند پلید شیطان به گمراه کردن همه ی بندگان خدا ؛ با بزرگ ترین امتحان الهی رو به رو هستند.
  این امتحان الهی اقتضا می کند که دین شناسان و مذهب شناسان ببیند و بسنجند و برای آنان ثابت شود به خطیر ترین مسئولیت و وظیفه ی خویش که تلاش پیوسته برای مصون نگه داشتن دین داری و مذهب داری بشر از انحراف و گمراهی و از تباهی است چگونه و تا چه اندازه برای کسب رضای خدا عمل کرده اند: « وَمَا كَانَ الْمُؤْمِنُونَ لِيَنْفِرُوا كَافَّةً فَلَوْلَا نَفَرَ مِنْ كُلِّ فِرْقَةٍ مِنْهُمْ طَائِفَةٌ لِيَتَفَقَّهُوا فِي الدِّينِ وَلِيُنْذِرُوا قَوْمَهُمْ إِذَا رَجَعُوا إِلَيْهِمْ لَعَلَّهُمْ يَحْذَرُونَ » ﴿ آیه ۱۲۲ سوره توبه ﴾ .
  برای این قشر که متولی آموزش و تبلیغ دین است باید محرز شود تا چه اندازه مردم دین دار را در جریان هشدارهای قرآن و ترفندهای پلید گمراه کننده ی شیطان لعین قرار داده اند؟؟؟!!!
  این قشر باید ثابت کند به مسئولیت و وظیفه ی خطیرآگاه سازی این مردم ، برای مصون نگه داشتن حاصل عمر دین داری و مذهب داری آنان از تباهی و نابودی ، با گوشزد پیوسته این هشدارهای الهی و ترفندهای شیطانی به مردم تا چه اندازه عالمانه و سازمان یافته و روشمند و ضابطه مند ؛ خدا پسندانه انجام وظیفه کرده است؟؟؟!!!
  این حقیقت قرآنی آشکار باید همیشه آویزه ی گوش فقهای شرع و همه ی بندگان باشد که خداوندبه هیچ پیامبری بجز تبلیغ وحی الهی ، که بارها در قرآن تکرار شده است ؛ هیچ حقی را برای ابتکار هیچ حکم و اعتقاد جدیدی بنام دین و مذهب نداده است و بنا بر این سایر بندگان نیز چنین حقی را ندارند.
  خداوند یگانه حکیم مطلق جهان آفرینش در باره حل و فصل مسائل دنیوی که در زمانها و مکانهای گونانگون تغییر پذیرند به پیامبر اجازه مشورت با پیروان را داده است و مصادیق این حل فصل مشورتی مسائل دنیوی هرگز بمعنای حکم ثابت دین نیستند.
  آثار دین زدای شرک و سهیم سازی بندگان مقرب با خداوند یکتا در دعا و نیایش و نمازها و سایر عبادتها متاسفانه در اکثر مراسم دینی مذاهب اسلامی بی پروا و با جهل به هشدارهای فراوان محکم و مفصل قرآن بی تردید رواج دارند.
  وظیفه ی دین شناسان است چناچه به رضای خدا نیازمند اند پیوسته به آگاه سازی مردم در این زمینه بپردازند و حاصل یک عمر دین داری و مذهب داری مردم را از سرنوشت شوم تباهی و نابودی با آگاه سازی پیوسته ی مردم به هشدارهای قرآن محض رضای خدا نجات دهند.

 • خدایا رحمت کن همه عالمیان راچون همه بنده توهستیم ما اولین بار بنده هستیم ولی تو همیشه از ازل تا به ابد خدایی