حضور یک زن موتورسوار در وزارت کشور برای ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری!


دختری که با موتورسیکلت به وزارت کشور آمد: عاشق کشورم هستم. آمده‌ام خدمت کنم


+ 
6

- 
12

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • ملت خدا پرست انقلابی ایران اسلامی به کدام رئیس جمهور نیاز دارد؟
  ---
  در شرف برگزاری انتخابات سرنوشت ساز خرداد ماه جاری ریاست جمهوری شاید نهادهای رسمی ناظر بر حسن اجرای این انتخابات از دانستن توضیحات ضروری زیر بی نیاز نباشند:
  ملت خدا پرست انقلابی ایران اسلامی به رئیس جمهوری نیاز دارد که به حقوق ملت بعنوان صاحب اصلی سر زمین ؛ یعنی به حقوق ملت در کشور خود و به حقوق ملت بعنوان صاحب اصلی کشور در ثروتهای ملی عالمانه اقرار داشته باشد.
  این رئیس جمهور باید در تنظیم بودجه های ادواری کشور برای مدیریت بهینه ی تامین و تضمین همه ی نیازهای کشور و برای مدیریت بهینه ی تامین و تضمین ارزان و آسان نیازهای زندگی عزتمند و شرافتمندانه ی ملت که بحکم نقش کلیدی بی جایگزین خود ضامن وجود و بقا و دوام و سلامتی کشور ونظام است به تعیین سهم عادلانه ای برای این دو عامل اساسی بی جایگزین کشور از ایمان راسخ برخوردار باشد.
  این رئیس جمهور باید بتواند با اثبات امانت داری این مدیریتها را عالمانه و ضابطه مند و قانون مند به سر انجام مطلوب برساند.
  این رئیس جمهور حتما باید در طول مدت مدیریت خود بر سرنوشت کشور و ملت بتواند وفا داری خود را به اصول ارزشی الهی – انسانی قانون اساسی نظام کشور ، با تایید نهادهای نظارتی قانونی و با تکیه به علم و قانون مندی و ضابطه مندی و اصول امانت داری به اثبات برساند.
  سر انجام ؛ این رئیس جمهور باید تحمل پیامدهای کاستیهای عمدی مدیریت خود بر سرنوشت کشور و ملت را که در دوره ی ریاست او بر کشور با نادیده گرفتن قوانین و مقررات و اصول مدیرتی رخ می دهند بحکم قانون پذیرا باشد و بنحوی که قوانین و مقررات کشور تعیین می کنند تاوان این کاستیها را خود و مدیران کلیدی همکار او جبران نمایند.

 • سر در گمی حاکم بر جو انتخابات خرداد هراس آفرین است
  ---
  نا شناخته ترین آینده در حال حاضر در کشور ما ؛ آینده ی 4 سال دورانی است که مردم با بیم و هراس با یک رئیس جمهور ، ساخته و پرداخته ی چهار دهه گذشته ی آکنده از بی نظمی علم ستیز ، سپری خواهند کرد.
  با وضع بی نظمی علم ستیز مزمن رایج ؛ اگر ما خدا پرست خدا شناس و وفادار به کشور و مردم و نظام باشیم و با همت و همه ی توان ناچیز خود به یگانه ذات اقدس او با ایمان و عزم راسخ تزلزل ناپذیر صادقانه در هر انتخاباتی توکل کنیم شاید او به کمک ما برسد و مسائل بغرنج و پیچیده ی مدیریت کلان کشوری را در هر انتخابات کشوری با علم و حکمت و لطف بی کران خود برای ما با کم ترین زیان سامان دهی کند.

 • یه خبر فوری و حیاتی و اضطراری آوردم.
  ضمنا جواب دارم برای بعضی از نظرات زشت و نادرستی که اینجا درباره رهبری و رئیسی، ارسال کردید، ولی فعلا وقت جواب دادن ندارم و اومدم فقط یک یادداشت جدید ضروری و فوری و مهم رو اینجا ارسال کنم و برم.
  .
  این یادداشت علمی و کاربردی مهمی رو که الان اینجا دارم ارسال میکنم ، حاوی نکته ناگفته و خاصی هست که بسیار حیاتی و بی نهایت مهمه و به سرنوشت مردم و سرنوشت همه ما گره خورده.
  بنابراین پیشنهاد میکنم که نکته حیاتی مذکور رو با قلم و بیان یک نویسنده ذیصلاح، بازنویسی کنید و بعدش برای عموم مردم، منتشر و پخش کنید تا یک خدمت واقعی به جامعه خودتون کرده باشید.
  .
  اگر نویسنده ذیصلاح پیدا کردید که نکته حیاتی موجود در این یادداشت رو با بیان خودش، بازنویسی و منتشر کنه، این کار رو بکنید اما اگر پیدا نکردید اختیار و تشخیص با خودتون خواهد بود که این یادداشت رو، کجا منتشر کنید و کجا منتشر نکنید.
  ( من خودم این متن حاصل از قلم خودم رو برای عموم مردم، منتشر نمیکنم چون قلم خودم رو فاقد صلاحیت رسانه ای، میبینم.)
  .
  .
  یادداشت:
  یادداشت جدید، حاوی یک نکته علمی حیاتی :
  آقای دکترحسن روحانی، اخیرا یک حرف ظاهرا جذاب زده و گفته « همه این موضوعاتی که ما می‌گوییم مبنی بر اینکه مردم! در انتخابات حضور پیدا کنید و پرشکوه باشد، در پایان به یک کلمه بازمی‌گردد و بایستی تلاش کنیم که نامزدها متنوع باشند و اگر تنوع را از نامزدها بگیرند، شکوه را هم از انتخابات گرفته‌اند و حضور هم در انتخابات کمرنگ می‌شود » ....................اما به نظر شما دیدگاه درست درباره شیوه صحیح رقابت انتخاباتی در جامعه، چیست؟............. اینجانب به عنوان یک پژوهشگر باتجربه، نکات علمی فراوان و مهم و متعددی در این زمینه، دارم که خلاصه و چکیده آنها را خدمت شما عرض میکنم.... : « با توجه به اینکه حق حکومت و ریاست از سوی خداوند ، و از مسیر ولایت پیامبر و امام معصوم و سپس از مسیر ولایت فقیه، فقط و فقط و فقط به « شخص اصلح» در جامعه، داده شده است و « شخص اصلح» تنها کسی است که حق دارد تجلیگاه اراده جمعی مردم باشد و به نیابت از مردم، اراده کند و امور جامعه را اجرا و برپا نماید ..........بنابراین، اولا : جامعه، موظف است که «شخص اصلح» را پیدا کند و شناسایی نماید. تنها راه درست برای انجام اینکار ، رجوع مردم به اولیاء جامعه ، یعنی ولیّ فقیه و مربیان معنوی ذیصلاح جامعه، است و خصوصا باید به آن دسته از اولیاء جامعه که در قید حیات دنیوی هستند، رجوع شود ( یعنی مثلا افرادی از قبیل : آیت ا..خامنه ای، علامه حسن زاده آملی، آیت ا..ناصری دولت آبادی ، ...) ............. و دوما: نحوه و شیوه درست رقابت انتخاباتی به این صورت است که باید همه گروه های مردمی و سلایق و جریان ها در جامعه ، رقابتشان این باشد که کدامیک از آنها، زودتر و بیشتر و بهتر ، « شخص اصلح» را به عرصه انتخابات دعوت کند و به نفع او کنار بکشد و برای او تبلیغات کند و برای او رای جمع کند.... ............ همچنین و خصوصا خود نامزدها هم باید بین یکدیگر رقابت کنند که کدامیک از آنها زودتر و بیشتر و بهتر ، « شخص اصلح» را به عرصه انتخابات دعوت کند و به نفع او کنار بکشد و برای او تبلیغات کند و برای او رای جمع کند...................بنابراین، روشن و اثبات میشود که اساسا « تنوع نامزدهای داوطلب ریاست جمهوری »، فی نفسه، یک امر مطلوب نیست بلکه کاملا باطل و غلط و ظلم است و ظلم به بزرگترین حق الناس است. و فقط ظاهر جذاب و فریبده دارد مانند یک مار خوش خط و خال...................بنابراین، تنوع نامزدها باید تبدیل به حقیقت عدالت شود ........حقیقت عدالت یعنی «اتحاد و اعتصام همگانی حول محور شخص اصلح» ( طبق تاویل آیه محکمه و بسیار مهم « اعتصموا بحبل الله جمیعا و لا تفرّقوا » )................. وگرنه « تنوع نامزدهای داوطلب ریاست جمهوری » فی نفسه ، یک امر شرّ و منکر است کمااینکه تشریح شد............این نکته علمی و کارشناسی و دانش بنیان، یک حقیقت مهم است اما متاسفانه رسانه ها، و فعالان رسانه ای، این حقیقت مهم را کتمان کرده اند.

 • ناظر 00/2/22 ساعت 21:50

  مملکت آنقدر بی در و پیکر است که این خانم با بد حجابی آنهم با موتوری که نه گواهینامه دارد و نه اجازه سوار شدن آن را دارد وارد وزارت کشور می‌شود وبا کمال وقاحت و بی شعوری از غیرت حرف می‌زند . خاک بر سر رحمانی فضلی با این وزارتخانه اش . آبروی دین و مملکت را برده اند و آنقدر بی غیرت شده اند که این خانم سراپا خلاف ادعای غیرت می‌کند باید گریه کرد بر حال و روز این مملکت که به چه فلاکتی افتاده . لعنت خدا بر آنانی که مملکت را به اینجا کشاندند و آبرویی را که قرنها شیعه با خون خود نگه داشته بود بردند.

 • رفوضه های قانون ستیز را از صفحه ی نامزدی انتخابات حذف کنید.
  ---
  نباید وقت و ثروتها و سرنوشت ملت را با قبول صلاحیت نامزدان رفوضه ی قانون ستیز و مشکوک انتخابات خطیر ریاست جمهوری در معرض هدر رفتن و نابود شدن قرار داد.
  بیش از چهل سال است همه ی اقشار ملت آسیبهای جبران ناپذیری را از بسیاری از مدیران کلیدی کشوری تحمل کرده اند و هرگز خدا پسندانه و روا نیست که فجایع بیشتری به ملت تحمیل گردد.

 • فقط از این جهت که یک نکته گفت دستش درد نکنه ، پرونده و کلید ، حکومت ، در صورتیکه یک جوغیرت و خدمت به مملکت و عاشق بودن برای مردم و نه خود ،

 • زود است که در آخر الزمان زنهایی پیدا شوند که مانند مردها به زینها سوار می شوند و در - مقابل - درب مسجد پیاده می شوند، پوشیده و برهنه هستند - در یک زمان هم پوشیده و هم برهنه هستند مانند لباسهای بدن نما که امروزه رواج دارد- پشت سرهایشان مانند کوهان شتر بختی - نوعی شتر خراسانی - لاغر می باشد. پس ایشان را لعن کنید که آنان از لعن کرده شدگانند، آنان حاضرند خدمتگزار کفار باشند آن چنان که قبلا زنهای خدمتگزار شما بوده اند.در آن زمان زنان بخاطر حرصشان بر دنیا به کار مشغول می شوند و با شوهران خود در کسب و تجارت شرکت می کنند.در آخر الزمان خواهی دید که زنها بر ملک غلبه پیدا می کنند و بر هر امری غالب می شوند و هیچ امری به جای آورده نمی شود مگر آنچه که میل و خواهش آنها در آن باشد. زن ها پست های مهم را قبضه کنند.

 • آره. شما خوبی.

 • نه من خوب نیستم پیامبر اسلام این سخنان را گفته است درواقع طعنه ات را به پیغمبر زدی از اول مشخص بود تو شیطان کی هستی از پرستوهایی که زیر عکس سلیمانی قایم شده وَلُوطًا إِذْ قَالَ لِقَوْمِهِ أَتَأْتُونَ الْفَاحِشَةَ مَا سَبَقَكُم بِهَا مِنْ أَحَدٍ مِّن الْعَالَمِينَ «80»... وَمَا كَانَ جَوَابَ قَوْمِهِ إِلاَّ أَن قَالُواْ أَخْرِجُوهُم مِّن قَرْيَتِكُمْ إِنَّهُمْ أُنَاسٌ يَتَطَهَّرُونَ «82»

  و لوط را [به ياد آوريد] هنگامي كه به قومش گفت: آيا آن كار بسيار زشت و قبيح را كه هيچ كس از جهانيان در آن بر شما پيشى نگرفته است، مرتكب مي شويد؟!«80»...وپاسخ قومش جز اين نبود كه به يكديگر گفتند: اينان را از شهرتان بيرون كنيد; زيرا مردمانى اند كه همواره خود را پاك نشان مي دهندیا به قول تو می گویند فقط ما خوبیم