ارسال در 1400/2/22 ساعت 10:10 2021-5-12 10:10:30

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • احمدی نژاد جان تو را به خدا بکش کنار 8 سال ریس جمهور بودی بسا است دیگر برو دنبال همان استادی دانشگاه . بزار چهره های جدید مثل سعید محمد ، فریدون عباسی وارد شوند . الان هر چی انسان ناخلف و دشمن این آب و خاک جمع شده دور احمدی نژاد او را بهانه کردند تا از طریق اون کشور را به آشوب بکشند. خدا پدر و مادرت را بیامرزد احمدی جان ای انسان با شرف کنار بکش

 • برای قدرت چقدر این فرقه انحرافی بهار از حالا حریص و پرخاشگر هستند.
  دستشون به بیت المال برسد میخواهند درنده خو بودنشان را بمردم نشان دهند.

 • آقای محمود احمدی نژاد ، مصاحبه های با رسانه های اجانب شما شبهه نادیده گرفتن حق حاکمیت ایران بر خلیج فارس و حمایت شما از منافع عربستان و اقرار به پیمان برادری تان با بن سلمان قاتل کودکان یمنی را بوجود آورده، برای اینکه به ما ثابت کنید که وابستگی به وهابی های سعودی ندارید:
  1- جنایات عربستان در کشتار مردم بیگناه یمن را رسماً محکوم کنید.
  2- عربستان را بخاطر حمایت از گروه تروریستی داعش و کشتار مردم بیگناه عراق و سوریه رسماً محکوم کنید.
  3- سلاخی جمال خاشقجی توسط بن سلمان را محکوم کنید.
  4- جنایات داعش تحت حمایت عربستان را محکوم کند.
  عدم محکوم کردن جنایات عربستان در یمن و جنایات گروههای تروریستی وابسته به عربستان توسط جنابعالی نشاندهنده وابستگی شما به وهابی های قاتل مردم سوریه و عراق و کودکان یمن است.
  هموطنان گرامی، این درخواست را آنقدر در فضای مجازی تکرار کنید تا معلوم شود که که وطن فروشان نوکر سعودی جرات محکوم کردن جنایات سعودی را ندارند.

 • رفوضه های قانون ستیز را از صفحه ی نامزدی انتخابات حذف کنید.
  ---
  نباید وقت و ثروتها و سرنوشت ملت را با قبول صلاحیت نامزدان رفوضه ی قانون ستیز و مشکوک انتخابات خطیر ریاست جمهوری در معرض هدر رفتن و نابود شدن قرار داد.
  بیش از چهل سال است همه ی اقشار ملت آسیبهای جبران ناپذیری را از بسیاری از مدیران کلیدی کشوری تحمل کرده اند و هرگز خدا پسندانه و روا نیست که فجایع بیشتری به ملت تحمیل گردد.

 • از منظر شما حاج قاسم سلیمانی هم رفوضه قانون ستیز صحنه های غیرعلنی حکام ظالمتون بود که او رو از صفحه روزگار پاک کردید..

  شهید سردار حاج قاسم سلیمانی خطاب به احمدی نژاد او رو به حضور در صحنه ی سیاست دعوت میکرد.. روحش قرین نور و عشق..
  او آگاه و بصیر بود... ملت...کاش...