بغض جهانگیری در نشست خبری پس از ثبت نام در انتخابات 1400


جهانگیری: به‌دلیل نیامدن ظریف کاندیدا شدم

اسحاق جهانگیری بعد از ثبت‌نام: به دلیل نیامدن برادر خوبم آقای دکتر ظریف و تعدادی دیگر از کسانی که می‌توانستند این مسئولیت را بپذیرند و اینکه جبهه اصلاحات ایران از من خواستند، برخلاف میل شخصی از قبول مسئولیت شانه خالی نکردم.


+ 
8

- 
32

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • ملت خدا پرست انقلابی ایران اسلامی به کدام رئیس جمهور نیاز دارد؟
  ---
  در شرف برگزاری انتخابات سرنوشت ساز خرداد ماه جاری ریاست جمهوری شاید نهادهای رسمی ناظر بر حسن اجرای این انتخابات از دانستن توضیحات ضروری زیر بی نیاز نباشند:
  ملت خدا پرست انقلابی ایران اسلامی به رئیس جمهوری نیاز دارد که به حقوق ملت بعنوان صاحب اصلی سر زمین ؛ یعنی به حقوق ملت در کشور خود و به حقوق ملت بعنوان صاحب اصلی کشور در ثروتهای ملی عالمانه اقرار داشته باشد.
  این رئیس جمهور باید در تنظیم بودجه های ادواری کشور برای مدیریت بهینه ی تامین و تضمین همه ی نیازهای کشور و برای مدیریت بهینه ی تامین و تضمین ارزان و آسان نیازهای زندگی عزتمند و شرافتمندانه ی ملت که بحکم نقش کلیدی بی جایگزین خود ضامن وجود و بقا و دوام و سلامتی کشور ونظام است به تعیین سهم عادلانه ای برای این دو عامل اساسی بی جایگزین کشور از ایمان راسخ برخوردار باشد.
  این رئیس جمهور باید بتواند با اثبات امانت داری این مدیریتها را عالمانه و ضابطه مند و قانون مند به سر انجام مطلوب برساند.
  این رئیس جمهور حتما باید در طول مدت مدیریت خود بر سرنوشت کشور و ملت بتواند وفا داری خود را به اصول ارزشی الهی – انسانی قانون اساسی نظام کشور ، با تایید نهادهای نظارتی قانونی و با تکیه به علم و قانون مندی و ضابطه مندی و اصول امانت داری به اثبات برساند.
  سر انجام ؛ این رئیس جمهور باید تحمل پیامدهای کاستیهای عمدی مدیریت خود بر سرنوشت کشور و ملت را که در دوره ی ریاست او بر کشور با نادیده گرفتن قوانین و مقررات و اصول مدیرتی رخ می دهند بحکم قانون پذیرا باشد و بنحوی که قوانین و مقررات کشور تعیین می کنند تاوان این کاستیها را خود و مدیران کلیدی همکار او جبران نمایند.

 • چی شد جهانگیری برادر دزد که می گفت من اختیار نداشتم . نگذاشتند من کاری کنم پس چرا باز آمده ؟ شیاد . هر کی در ایران پیدا بشه به جهانگیری و محسن هاشمی و یا لاریجانی گبر رای بده ایرانی نیست و به شرافت خودش خیانت کرده است.

 • اشک تمساح می ریزد. آخه برادر دزد خانواده شهید می شناسد این حرف ها برای جور شدن جنس است. شکم گنده انگار 9 قلو حامله است

 • دکتر 00/2/30 ساعت 23:50

  سلام..همگی برید سایت روشنگری، کلیپ های آخری علی زکریایی با موضوعیت ناراحتی بعضی از دوستان از ثبت نام سید ابراهیم +کلیپ های جدیدش راجع به اعدام های دهه 60 که دارن به دروغ به سیدانقلابی ما میچسبونن رو نشر بدید لطفا... هرچند میدونم شما از من زودتر اگاه شدید... ممنون

 • تجربه 32 سال لیبرالیسم پی درپی دیگر بس است؛
  مردم ، نارکارآمدی از ناتوانی مدیریت مسئولین در این 32 سال نیست؛
  بلکه ناتوانی و ناکارآمدی از اجرای سازوکارهای لیبرلی در اداره کشور می باشد.
  نوسازی و تغییر روش اداره کشور،با روش انقلابی متعهد و...و.... توسط قوه مجریه تنها راه کار است
  #روشنگری_اسلامی

 • تجربه 32 سال لیبرالیسم پی درپی دیگر بس است؛
  مردم ، نارکارآمدی از ناتوانی مدیریت مسئولین در این 32 سال نیست؛
  بلکه ناتوانی و ناکارآمدی از اجرای سازوکارهای لیبرلی در اداره کشور می باشد.
  نوسازی و تغییر روش اداره کشور،با روش انقلابی متعهد و...و.... توسط قوه مجریه تنها راه کار است
  #روشنگری_اسلامی

 • سر در گمی حاکم بر جو انتخابات خرداد هراس آفرین است
  ---
  نا شناخته ترین آینده در حال حاضر در کشور ما ؛ آینده ی 4 سال دورانی است که مردم با بیم و هراس با یک رئیس جمهور ، ساخته و پرداخته ی چهار دهه گذشته ی آکنده از بی نظمی علم ستیز ، سپری خواهند کرد.
  با وضع بی نظمی علم ستیز مزمن رایج ؛ اگر ما خدا پرست خدا شناس و وفادار به کشور و مردم و نظام باشیم و با همت و همه ی توان ناچیز خود به یگانه ذات اقدس او با ایمان و عزم راسخ تزلزل ناپذیر صادقانه در هر انتخاباتی توکل کنیم شاید او به کمک ما برسد و مسائل بغرنج و پیچیده ی مدیریت کلان کشوری را در هر انتخابات کشوری با علم و حکمت و لطف بی کران خود برای ما با کم ترین زیان سامان دهی کند.

 • مقصر دولت قبل است اشکال ندارد

 • آیا هستند مردمی احمق که باز هم گول اشکهای تمساح این حرام لقمه افساد طلب را بخورند ؟! جواب : آری ...

 • باریکلا باریکلا ، بابا تو دیگه کی هستی . یعنی به معاویه بگین برو جلو بوق بزن، استادت داره میاد~

 • با این کارا هم خودش رو فریب میده هم دیگران رو

 • همه این مشکلات رو خود شما بوجود آوردین و از سر بی لیاقتی و عدم کفایت ، حالا باز چطور یمخوای درست کنی ؟ 8 سال وقت داشتی خجالت هم خوب است دنیا پرستان کثیف

 • دکتر 00/2/25 ساعت 14:34

  اشک تمساح نریز بی شرف...خاک به گور تو و همه ی دوستات که از هیچ کار خاک برسری مثه این گریه های دروغین تو و محمود صادقی دست نمیکشید... تا تونستین گند زدین به ایران... ان شاءالله نشیمنگاهتون پر از آتش... جهنم خوش بگذره عوضی خائن.... شماها سگ های هار اسرائیل و آمریکا هستین... شما ریزه خور و نوکر بی چون و چرای بایدن و ترامپ و اوباما هستین نابوداااا.... پیرمردای بوگندو.... برید گم شید که 80میلیون نفر از بوی گندتون حالا حالا ها در عذابن

 • اگر جهانگیری ۸ سال معاون اول می بود قطعا ما مشکلات الان نمیداشتیم