شباهت عجیب لاریجانی و ترامپ!!!| پورآقایی


چرا علی لاریجانی مدام به انقلابیون و رسانه ها حمله می‌کند؟


+ 
27

- 
1
ارسال در 1400/3/4 ساعت 04:59 2021-5-25 04:59:52
داود
توسط داود


عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • هی انشاء الله رو آب بخندی تو و دار دسته ی مزدورت ؛ شیخ حسن ستم پیشه ی دشمن خونی ملت و نوکر اجنبی که 8 سال تمام پول ملی را با پیاده کردن نقشه های کثیف دشمنان انقلاب اسلامی ، با وجود این همه ثروتهای خدا داده در ایران ، به حضیض نابودی انداختی و ملت خداپرست وفا دار را برای خشنودی غرب و آمریکا و صهیونیسم جنایت کار ضد بشر و بنفع یک مشت سرمایه دار زالو صفت از خدا بی خبر به فقر و فلاکت و نابودی کشاندی .

 • برادر عزیز ، اغلب بشما اعتراض دارم اما این بار اعتراض حقیر جدی تر و بزرگتر است.
  فرمودید کارهائی که نکرده را بمردم بگونیم. شما از تصمیماتی که پشت و روی مملکت را بر باد داده بگو مثل بازگشائی فتنه خانه ، مثل شهید کردن احمدی نژاد خوب و تبدیل او به دشمن ، مثل عدم اخراج سفیر انگل ها بعد از دستگیری در مقابل دانشگاهی که بنام سردار مبارزه با استعمار و استثمار مزین است . بیست دقیقه ای که بعضی ها گریستند و ایشان حتی یک دقیقه فرصت نداد ، مثل مصداق امروزی " وَيْلٌ لِكُلِّ هُمَزَةٍ لُمَزَةٍ " ، ...
  خانواده ترامپ قبل از ریاستش در دولت نبود ، خانواده ایشان در طول عمر نظام مقدس مان و در همه جا حاضر بود. کوچک و یزرگشان حتی حاضر نشدند دسته گل آقا فاضل را رسیدگی و اطلاع رسانی کنند.
  لذا اعتراض دارم که تنها به یک بعد بسنده کردید و حتی اشاره به اعتراض طرفدارانه یک عضو شورا از داخل شورای نگهبان بر علیه شورا در مورد رد صلاحیتها نکردید

 • ملت خدا پرست انقلابی ایران اسلامی به کدام رئیس جمهور نیاز دارد؟
  ---
  در شرف برگزاری انتخابات سرنوشت ساز خرداد ماه جاری ریاست جمهوری شاید نهادهای رسمی ناظر بر حسن اجرای این انتخابات از دانستن توضیحات ضروری زیر بی نیاز نباشند:
  ملت خدا پرست انقلابی ایران اسلامی به رئیس جمهوری نیاز دارد که به حقوق ملت بعنوان صاحب اصلی سر زمین ؛ یعنی به حقوق ملت در کشور خود و به حقوق ملت بعنوان صاحب اصلی کشور در ثروتهای ملی عالمانه اقرار داشته باشد.
  این رئیس جمهور باید در تنظیم بودجه های ادواری کشور برای مدیریت بهینه ی تامین و تضمین همه ی نیازهای کشور و برای مدیریت بهینه ی تامین و تضمین ارزان و آسان نیازهای زندگی عزتمند و شرافتمندانه ی ملت که بحکم نقش کلیدی بی جایگزین خود ضامن وجود و بقا و دوام و سلامتی کشور ونظام است به تعیین سهم عادلانه ای برای این دو عامل اساسی بی جایگزین کشور از ایمان راسخ برخوردار باشد.
  این رئیس جمهور باید بتواند با اثبات امانت داری این مدیریتها را عالمانه و ضابطه مند و قانون مند به سر انجام مطلوب برساند.
  این رئیس جمهور حتما باید در طول مدت مدیریت خود بر سرنوشت کشور و ملت بتواند وفا داری خود را به اصول ارزشی الهی – انسانی قانون اساسی نظام کشور ، با تایید نهادهای نظارتی قانونی و با تکیه به علم و قانون مندی و ضابطه مندی و اصول امانت داری به اثبات برساند.
  سر انجام ؛ این رئیس جمهور باید تحمل پیامدهای کاستیهای عمدی مدیریت خود بر سرنوشت کشور و ملت را که در دوره ی ریاست او بر کشور با نادیده گرفتن قوانین و مقررات و اصول مدیرتی رخ می دهند بحکم قانون پذیرا باشد و بنحوی که قوانین و مقررات کشور تعیین می کنند تاوان این کاستیها را خود و مدیران کلیدی همکار او جبران نمایند.