استاد خاتمی نژاد - ندبه های دلتنگی


جهت مشاهده نماهنگ های بیشتر به سایت www.asre-zohur.ir مراجعه نمایید.


+ 
5

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • تنفر از روشنگریهای قرآنی و عقلی به شیطان پرستی می انجامد
  ---
  در میان دین داران اکثریت غافلی وجود دارد که هر گاه آن را دین شناسان قرآن شناس وفادار به دین قرآنی خداوند و وفا دار به مذهب توحیدی علوی برخاسته از شناختهای فرهنگ دین داری قرآنی و از فرهنگ توحیدی نهج البلاغه ای علوی ؛ به انحرافها و کج رویهای دینی و مذهبی ضد محکمات قرآن و عقل یاد آوری می کنند ؛ غافل از این که این انحرافها و کج رویها ساخته و پرداخته ی ترفندها و نیرنگهای قشری از انواع کاسبان حرام خور شیاد دین فروش و مذهب فروش در حرفه های مختلف است ؛ این وفاداران را با انواع بهتانها و افتراها و تهمتها و با ظالمانه ترین شیوه های شیادی و با هدف بد نام کردن آنان و دور کردن اکثریت نا آگاه دین داران از این وفاداران با وارونه کردن معانی و مفاهیم شریف مودت و ولایت اهل بیت مظلوم پیامبر این وفاداران را آماج حملات ناجوانمردانه ی آکنده از دروغ قرار می دهند.
  قشر شیاد دین فروش و مذهب فروش با پنهان شدن در کسوت و مسلک حرفه های گونا گون مانند دین شناس و واعظ و و مداح و شاعر برای ترویج کاسبی حرام دین فروشی و مذهب فروشی بنفع چپاولگریها و جنایتهای دشمنان دین و مذهب از طاغوتان و صهیونیستها و مستکبران استعمار گر و برای اشباع آزهای دنیا پرستی خود ؛ خود را به پیاده نظام و سیاهی لشکر شیطان پلید تبدیل کرده با ترفندهای گوناگون و با انبوهی از من در آوردیها و خرافات و جعلیات متضاد با محکمات قرآن و عقل ؛ مردم نا آگاه پاک دل را از خدا پرستی قرآنی به سوی شیطان پرستی می کشانند و حاصل یک عمر دین داری و مذهب داری آنان را بحکم آیات 103 تا 106 سوره ی کهف و آیه ی 65 سوره زمر به تباهی و نابودی می سپارند و آنان را به عذاب شدید الهی ابدی نابخشودنی گرفتار می کنند.
  افسوس که پس از گذشت بیش از چهل سال از عمر پیروزی مبارک انقلاب اسلامی و ریخته شدن خونهای پاک صدها هزار شهید از عزیزترین فرزندان مؤمن ملت خدا پرست ایران ؛ هنوز دین و مذهب آموزی و تبلیغ دین و مذهب عرصه ی تاخت و تاز این شیادن است و این خائنان مزدور و عده ی اندکی از غافلان بی سواد که هیچ آگاهی به شناختهای فرهنگ الهی اصیل دین داری قرآنی و عقلی ندارند هنوز دین آموزی و تبلیغ دین و مذهب را بگونه ای ضد محکمات قرآن و عقل بی هیچ گونه قانون و ضوابط بازدارنده ی شرعی و عقلی و علمی در چنگالهای خود اسیر نگه داشته و بد ترین بدنامیها و نفرتها را برای دین خدا و مذهب توحیدی اهل بیت مظلوم پیامبر اسلام به بار می آورند و تمام فدا کاریها و ایثارهای این بندگان مقرب در راه دین توحیدی قرآن خداوند یکتا را نقش برآب می کنند.

 • جهل به چه چیز دین داری را تباه و نابود می کند؟
  ---
  اگر دین داری و مذهب داری بشر همراه با آگاهی به شناختهای فرهنگ دین داری و مذهب داری وحی بی خدشه و تحریف نشده ی الهی که آخرین آن قرآن است انجام نگیرد بحکم آیات 103 تا 106 سوره کهف وآیه 65 سوره زمر دین داری و مذهب داری او بجز تباه شدن همه ی نیکیهای او و دچار شدن به عذاب ابدی الهی در قیامت هیچ بازده دیگری یرای او نخواهد داشت و نتیجه اخروی نادیده گرفتن این شناختها رفتن به دوزخ است.
  خداوند در شناختهای وحی خود حد و مرزها و بایدها و نبایدها و نویدها و هشدارهای خرد پذیر و غیر قابنل انکار و الزام آوری را بعنوان ملاک و معیارهای دین داری و مذهب داری خدا پسندانه به بشر با زبانی رسا و گویا و سرشت نشین بیان و ابلاغ کرده است.
  این ملاک و معیارها که دین و مذهب را از تحریف و کج روی مسون و محفوظ نگه می دارند می باید در شروع آموزش و تبلیغ دین و مذهب به دین داران گوشزد و ابلاغ شوند و بر ضرورت آگاهی همیشگی دین داران به این ملاک و معیارهای الهی دین داری و مذهب داری باید پیوسته تاکید شود.
  این ملاک و معیارهای و حیانی قرآنی حجتهای خداوند بر بشر اند و بی توجهی به این حجتها و نادیده گرفتن آنها در دین داری و مذهب داری ؛ حاصل یک عمر دین داری و مذهب داری بشر را تباه و نابود می کند.
  با وجودهمیشگی این حجتهای الهی در دست رس بشر هیچ عذری و بهانه ای برای گمراهی و کج روی و انحراف بشر در دین داری و مذهب داری در قیامت از او پذیرفته نمی شود و ناگزیر خواهد شد بازده عادلانه ی بی توجهی خود را که عذاب ابدی الهی است در آن روز حساب که هیچ فرصتی برای جبران نیست پذیرا شود.
  مهم ترین وظیفه و مسئولیت الهی پیامبر گونه و غفلت ناپذیر هر دین شناسی ابلاغ و آگاه سازی پیوسته این حجتها و تاکید بر ضرورت پایبندی و عمل به حجتها در دین داری و مذهب داری به مخاطبان خود است.
  سرانجام نادیده گرفتن این وظیفه و مسئولیت توسط دین شناس سهیم شدن او در گناهان کبیره انحراف و کج روی دین داران و سهیم شدن او در عذابهای اخروی نابخشودنی ابدی گمراهی دین داران است : « ... وَسَيَعْلَمُ الَّذِينَ ظَلَمُوا أَيَّ مُنْقَلَبٍ يَنْقَلِبُونَ » ﴿ آیه ۲۲۷ سوره شعرا ﴾.
  بزرگ ترین علت بی دینی و لامذهبی و کمراهیهای اکثریت بشر عدم آگاهی او به شناختهای سرشت نشین فرهنگ اصیل دین داری و مذهب داری وحی اصیل سعادت بخض و انسان سازالهی است.

 • اللهم عجل لولیک الفرج انشالله .صلوات.