توصیه رحیم پور ازغدی برای برخورد منصفانه با تمام دولت ها


توصیه استاد رحیم پور ازغدی برای برخورد منصفانه با تمام دولت ها...


+ 
14

- 
1

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • آخه چجوری میشه از دشمنی های هدفمند دست نشاندگان و بردگان سیاسی در این ملک که در قامت دولت و .. آسیب ها و صدمات جبران ناپذیر وارد کرده اند و در دعواهای زرگری سیاسی عمر نسل های مستعد و پاک رو سوزانده اند چشم پوشید و به طرز فجیعی احمقانه به توازن منصفانه از خدمت و صدمت وارد اوهام شد؟!

  ببینم جناب محسن! جنابعالی احیانا با نمایش این قسم سخنرانی ها از جناب پور ازغدی قصد وادار کردن مخاطبان ایشان به ریزش از طرفداریشان را نداری؟

 • چگونه باید از تخلفات دولتی جلو گیری کرد؟
  ---
  اگر با دولتها در زمینه انواع تخلفات زیان بار با ضابطه مندی و قانون مندی در یک چهار چوب سازمان یافته ی علمی و قانونی همیشگی برخورد نشود روز به روز آشوب و بی بند و باری در کشور در مبان دولتیان و بتبع در میان مردم رواج بیشتر پیدا می کند و افزایش می یابد و هرج و مرج را بجای نظم حاکم می سازد.
  ضروری است برای جلوگیری و به حد اقل رساندن تخلفات آشوب زای دولتها ؛ قوانین مصوبی بعنوان شرح وظایف و بایدها و نبایدهای رفتارهای میریت دولتی وجود داشته باشند تا دولتها بتوانند مسیر درست حرکت مدیریت کشوری را بر پایه های استوار امانت داری و عدالت محوری و سازماندهی علمی بی نیاز به اجتهادهای شخصی و گروهی تشخیص دهند و پای خود را فراتر از گلیم خویش دراز نکنند و زیانهای گوناگون جبران ناپذیری را به کشور و ملت تحمیل ننمایند ، و هر از گاهی به توصیه های موردی فراموش شدنی نیاز نداشته باشند .
  حتما این وظیفه قوه مقننه ی کشور است که چهار چوب قانونی رفتار مدیریتی دولت را تدوین و تصویب و ابلاغ نماید.