استاد خاتمی نژاد - اسلام گمشده این روزها


اسلام گمشده این روزهای ما کدام است؟
امام زمان (عج) کدام اسلام را احیا می کنند؟

جهت مشاهده نماهنگ های بیشتر به سایت www.asre-zohur.ir مراجعه نمایید.


+ 
12

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • سرنوشت آخرت خصومتگران با روشنگریهای قرآنی چیست ؟َ
  ---
  اصرار بر خصومت گری با روشنگریهای قرآنی ؛ درد و بلا را برای خصم از جانب خداوند قهار می آورد .
  دوستی با روشنگریهای قرآنی هدایت گر ؛ دربهای همه ی خوشیهای دنیا و آخرت را با لطف خداوند مهربان به روی دوست باز می کند .
  بستن خرافات و من در آوردیها و جعلیات متضاد با قرآن و عقل بنام دین و مذهب به پیامبر و اهل بیت مطهر آن حضرت ؛ دشمنی با روشنگریهای شناختهای فرهنگ دین داری و مذهب داری درست و بی نقص قرآنی است .
  این بدعتها بی تردید ارواح طاهره ی این بندگان مقرب را زجر می دهند و این بزرگان پاک ؛ مروجان این بدعتها را در قیامت در محضر خداوند نفرین خواهند کرد.
  بنا به تاکیدهای قرآن ؛ پیامبر و اهل بیت آن حضرت و سایر پیامبران و بندگان مقرب خدا بیزاری خود را از این بدعت گزاران از خدا بی خبر و پیرو شیطان و از پیروان این بدعت گزاران اعلام خواهند نمود .
  هدف از اصرار بر روشنگریهای قرآنی پاک نگه داشتن دامن پیامبر اکرم و اهل بیت مطهر آن حضرت از لوث وننگ بدعتها و جعلیات ضد قرآن و عقل است که دین و مذهب را بنفع دشمنان همیشه بدنام و منفور می سازند.
  دفاع از محکمات مفصل قرآن و عقل دفاع از پیامبر و اهل بیت پیامبر است که جان نثار اهداف والای قرآن و پاسداران وفادار این اهداف الهی بودند.
  باید با هوشیاری علمی قرآنی و عقلی ترفندهای دشمنان قرآن را ، که با بهتانهای شیطانی گوناگون نثار مدافعان قرآن می کنند شناخت ، و این بهتانها را با دلایل محکم قرآنی و عقلی به سینه های این مفتریان ارتش شیطان و دشمن خدا کوباند.

 • حکمت چیست؟
  ---
  « لَقَدْ مَنَّ اللَّهُ عَلَى الْمُؤْمِنِينَ إِذْ بَعَثَ فِيهِمْ رَسُولًا مِنْ أَنْفُسِهِمْ يَتْلُو عَلَيْهِمْ آيَاتِهِ وَيُزَكِّيهِمْ وَيُعَلِّمُهُمُ الْكِتَابَ وَالْحِكْمَةَ وَإِنْ كَانُوا مِنْ قَبْلُ لَفِي ضَلَالٍ مُبِينٍ » ﴿ آیه ۱۶۴ سوره آل عمران ﴾.
  حکمت هر گفتار و رفتاری است که بشود با اصول منطق عقلی استدلال علمی آن را کاملا بی کاستی و فزونی به اثبات رساند و نشود با این اصول آن را رد و نقض و انکار نمود.
  خداوند در قرآن کریم بندگان برخوردار از نعمت الهی حکمت را به بندگان برخوردار از خیر فراوان و تنها صاحب دلان با خرد توصیف کرده است:« يُؤْتِي الْحِكْمَةَ مَنْ يَشَاءُ وَمَنْ يُؤْتَ الْحِكْمَةَ فَقَدْ أُوتِيَ خَيْرًا كَثِيرًا وَمَا يَذَّكَّرُ إِلَّا أُولُو الْأَلْبَابِ » ﴿ آیه ۲۶۹ سوره بقره ﴾.
  سخن و رفتار بی نقص خداوند جهان هستی از مرتبه ی اوج حکمت برتر برخوردار است و بر سخنان و رفتارهای همه ی آفریدگان عاقل برتری دارد و در قضاوت و داوری و در اعتقاد گزینی دینی و مذهبی ، سخن و رفتار خداوند باید بر سایر سخنها و رفتارها برتری و حاکمیت مطلق بلا منازع داشته باشد.
  هر دین دار و مذهب داری اگر سخن بی نقص خداوند در قرآن را ملاک و معیار ارزیابی و تشخیص درستی و نادرستی احکام و باورهای دینی و مذهبی غیر قرآنی خود قرار ندهد ؛ دین داری و مذهب داری او نزد خداوند باطل و بی ارزش است .
  با وجود قرآن در دست رست رس همگان احکام و اعتقادات خارج از قرآن اگر با احکام و اعتقادات قرآن همگنی و هماهنگی و تجانس نداشته باشند بی تردید باطل اند.
  با توجه به اصل قرآنی انحصار تعیین احکام و اعتقادات دین و مذهب به خداوند« أَلَا لِلَّهِ الدِّينُ الْخَالِصُ وَالَّذِينَ اتَّخَذُوا مِنْ دُونِهِ أَوْلِيَاءَ مَا نَعْبُدُهُمْ إِلَّا لِيُقَرِّبُونَا إِلَى اللَّهِ زُلْفَى إِنَّ اللَّهَ يَحْكُمُ بَيْنَهُمْ فِي مَا هُمْ فِيهِ يَخْتَلِفُونَ إِنَّ اللَّهَ لَا يَهْدِي مَنْ هُوَ كَاذِبٌ كَفَّارٌ « ﴿ آیه ۳ سوره زمر ﴾ پایبندی بشر به احکام و اعتقادات باطل خارج از قرآن گناه کبیره ی نابخشودنی رقیب تراشی برای خداوند است و این پایبندی برای بشر عذاب ابدی پایان ناپذیر دارد.

 • « لا یطاع الله من حیث یعصی »
  ---
  تنها پرستش راستین بی شائبه خدا است که از راه پایبندی و عمل به حد و مرزها و بایدها و نبایدها و نویدها و هشدارهای شناختهای فرهنگ دین داری و مذهب داری قرآنی تحقق می یابد و می توان با آن رضایت خداوند را تامین و تضمین نمود.
  تنها با پایبندی به این پرستش بی شائبه ی خدا پسندانه ی قرآنی می توان زمینه ی رهایی بشر را از مشکلات و بلایا و آفات و وباهای دنیوی دامن گیر او فراهم ساخت.
  این ترفند ضد دین و مذهب است که شیطان با نیرنگهای پر زرق و برق خود برای نابود کردن دین داری و مذهب داری بشر به بشر وانمود می کند که پایبندی به من در آوردیها و خرافات و جعلیات ضد قرآن و عقل بنام دین و مذهب می تواند رضایت خداوند را جلب کند و بشر را از مشکلات و بلاها و وباها نجات دهد!!!
  پایبندی به من در آوردیها و خرافات و جعلیات ساخته و پرداخته ی ذهن ناقص بشر که ضد محکمات قرآن و متضاد با اصول منطق عقل است ؛ دهان کجی به قرآن خدا و بزرگ ترین معصیت و گناه کبیره است که بشر را به عذاب الهی ابدی گرفتار می کند.
  چگونه و با چه دلیل از قرآن و عقل به بزرگ ترین معصیت پایبندی به من در آوردیهای و خرافات و جعلیات بشری ضد دین خدا و ضد مذهب توحیدی اهل بیت پیامبر می توان تقدس دینی و مذهبی بخشید؟؟؟!!!
  چگونه این بزرگترین معصیت را می توان وسیله ی جلب رضایت خداوند یگانه حکیم مطلق معرفی نمود؟؟؟!!!
  چگونه و با چه دلیل انکار ناپذیر از قرآن و عقل می توان توده های مردم متدین مذهب را ، با هدر دادن هزینه های کلان که هیچ گونه بازده مثبت و سازنده برای پیشرفت جوامع شیعی در بر ندارد ، به این معصیت دین زدا فراخواند؟؟؟ً!!!
  هر فرد یا گروهی اگر با سوء استفاده از نام دین و مذهب و از نام اهل بیت مظلوم پیامبر و با خود خدا پنداری خود را بنام دین و مذهب در اقدام به تشویق متدینان به پایبندی به من در آوردیها و خرافات و جعلیات ضد قرآن و عقل سهیم سازد ؛ تردید نداشته باشد بزرگترین سهم از عذاب نابخشودنی ابدی این بزرگ ترین معصیت را در رزومه ی اعمال خود برای عقبای خویش ذخیره خواهد کرد.

 • تعجیل در فرج آقا امام زمان (عج) صلوات .