سعید مسلم - فراز یاسین (اجرای ملیح و زیبا)


-فراز سوره یاسین (تلاوت کم‌شنیده‌شده)
- با اجرای زیبا و ملیح
- در نغمه رست
- مدت: 3.25 دقیقه
- حجم: 1.17 مگابایت

- ارزه تلاوت: 19.5

* أوَ لَيْسَ الَّذِي خَلَقَ السَّمَاوَاتِ وَ الْأَرْضَ بِقَادِرٍ عَلَى أَنْ يَخْلُقَ مِثْلَهُمْ بَلَى وَ هُوَ الْخَلَّاقُ الْعَلِيمُ (81) إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ (82) فَسُبْحَانَ الَّذِي بِيَدِهِ مَلَكُوتُ كُلِّ شَيْءٍ وَ إِلَيْهِ تُرْجَعُونَ (83)


+ 
9

- 
0
ارسال در 1400/4/12 ساعت 16:31 2021-7-3 16:31:12
اطلس
توسط اطلس


عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • ترجمه های معاصر قرآن با چه دقت و وسواسی در کشور ما انجام می گیرند
  ---
  متاسفانه در کشور ما بیشتر ترجمه های معاصر قران با غفلت از عظمت و اهمیت بی مانند کلام الله به دست افرادی سپرده شده است که با معادل لغوی و بلاغی فارسی حقیقی معانی کلمات قران آشنا نیستند و با نهایت بی پروایی با هرچه از الفاظ فارسی به ذهن آنان رسیده کلمات قرآن را بدون رعایت معانی لغوی و بلاغی حقیقی منظور شده از جانب خداوند در این کلمات ؛ آنها را با هرچه به ذهنشان رسیده ترجمه کرده اند.
  بطور مثال کلمه ی : ـ « إِنَّمَا » را در این ترجمه ها ملاحظه کنید که دلالت بر حصر و معنای فقط یا تنها را دارد ببینید چگونه به فارسی ترجمه گردیده است .
  وقس علی هذا ماسواه ؛ در بازی با مهم ترین و خطیر ترین سخن که کلام الله است را ببینید و قضاوت کنید چگونه در کشور اسلامی ما با حرمت و قدسیت قرآن رفتار شده است .
  ایا ما در ایران اسلامی با مهم ترین متن عربی که کلام الله مجید است آنچنان که شایسته و بایسته و خدا پسندانه ی این کلام که مستحکم ترین شالوده نظام اسلامی ما است درست رفتار کرده ایم؟؟؟!!!
  لطفا به ترجمه های زیر نویس آیات قرآن در سیمای ج.ا.ا نظری داشته باشید و قضاوت کنید ما چه ترجمه هایی از قرآن به جهان عرضه می کنیم؟؟؟!!!