اعتراف جنجالی و عجیب روحانی معروف اهل سنت


سخنان جنجالی روحانی اهل سنت درمورد حضرت علی (ع)

من کنت مولاه فعلی مولاه


+ 
42

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • خطاب به مردمی که بجای پیروی از قرآن خود را با خرد ستیزی اسیر خرافات کرده اند
  ---
  «إِنَّ هَذَا الْقُرْآنَ يَهْدِي لِلَّتِي هِيَ أَقْوَمُ وَيُبَشِّرُ الْمُؤْمِنِينَ الَّذِينَ يَعْمَلُونَ الصَّالِحَاتِ أَنَّ لَهُمْ أَجْرًا كَبِيرًا » ﴿ آیه ۹ سوره إسراء ﴾
  دوستان!!! نهاد مستحکم و شکست ناپذیر دین خرد پذیر خداوند که سنگ بنای تزلزل ناپذیر آن شناختهای محکم و مفصل انکار ناپذیر قرآن اند هیچ زمینه ای را برای بازیچه قرار دادن دین و مذهب به روی تخیلات و من در آوردیها و خرافات و جعلیات خرد ستیز بشر فراهم نکرده است.
  شیادان حرفه ای گوناگون دین فروش و مذهب فروش در چهره های فریبنده و با پیروی از ترفندهایی که شیطان پلید پیوسته به ذهن آنان القا می کند و با کمک دشمنان بیگانه دین و مذهب برای بدنام کردن دین قرآنی خداوند و مذهب توحیدی تشیع نهج البلاغه ای علوی همیشه مذبوحانه تلاش می کنند توده های متدین را به دام خرافات خود خود بکشانند و در این دام شیطانی اسیر نگه دارند.
  دشمنان دین و مذهب و شیادان دین فروش و مذهب فروش ؛ اسلام ناب الهی و مذهب توحیدی اهل بیت پیامبر را برای خوشنودی شیطان خناس و برای ترویج کاسبی حرام دین فروشی و مذهب فروشی خود به ملغمه ای آکنده از من در آوردیها و خرافات و جعلیات گمراه کننده کفر آمیز تخیلی غیر قابل اثبات تبدیل کرده اند تا ارزشهای الهی را در چشمان مردم جهان بازیچه و مسخره جلوه بدهند.
  هدف پلیداساسی این دشمنان و شیادان با حذف جاذبه های توحیدی قرآنی خرد گرای دین مذهب این است که نگذارند برای دین قرآنی خدا و مذهب توحیدی اهل بیت پیامبر جاذبه و حیثیتی خرد پذیر باقی بماند تا بتوانند مانع گرایش مردم به ارزشهای انسان ساز و ظلم ستیز دین و مذهب بشوند.
  ولایت مداری اهل بیت پیامبر (ع) تبعیت از قرآن خداوند است و ترویج انبوه خرافات و من در آوردیها و جعلیات کفر آمیز دین زدا باسم دین و مذهب نیست .

 • هرکه بدنبال حق باشد ، حق را خواهد یافت.
  دست مولا علی (ع) بهمراه همه حق طلبان و عدالت خواهان.

 • انشاء الله خدا شما را با حضرت علی (ع) محشور نماید .صلوات.

 • شخصیت دینی و اخلاقی بندگان مقرب مستقل از خدا نیست
  ---
  دین و اخلاق همه ی پیامبران و امامان و بندگان نیکوکار خدا پرست مقرب از وحی اصیل الهی به پیامبران که آخرین آن قرآن کریم است سر چشمه گرفته و بنا به تاکیدهای قرآن هرگز از شخصیت مستقل آنان بر نخاسته است.
  رفتار و گفتار و پندار دینی و اخلاقی پیامبران و امامان و بندگان نیکو کار خدا پرست بازتاب راستین بی خدشه ایست از آن چه در این وحی به آنان رسیده و نمونه برجسته از وفا داری این مقربان به دین الهی است .
  این بندگان مقرب یگانه خداوند جهان هستی ؛ همگی بعنوان بشر که دانش و توان آنان ناچیز در قرآن توصیف گردیده اند ؛ اگر وحی الهی نبود به این مرتبه از تکامل در دین و در اخلاق نمی رسیدند.
  در این آیات قرآنی ؛ عالمانه دقت و تدبر کنید : « وَكَذَلِكَ أَوْحَيْنَا إِلَيْكَ رُوحًا مِنْ أَمْرِنَا مَا كُنْتَ تَدْرِي مَا الْكِتَابُ وَلَا الْإِيمَانُ وَلَكِنْ جَعَلْنَاهُ نُورًا نَهْدِي بِهِ مَنْ نَشَاءُ مِنْ عِبَادِنَا وَإِنَّكَ لَتَهْدِي إِلَى صِرَاطٍ مُسْتَقِيمٍ . صِرَاطِ اللَّهِ الَّذِي لَهُ مَا فِي السَّمَاوَاتِ وَمَا فِي الْأَرْضِ أَلَا إِلَى اللَّهِ تَصِيرُ الْأُمُورُ » ﴿ آیات ۵۲ و ۵۳ سوره شوری ﴾ ، و همچنان : « قُلْ لَوْ شَاءَ اللَّهُ مَا تَلَوْتُهُ عَلَيْكُمْ وَلَا أَدْرَاكُمْ بِهِ فَقَدْ لَبِثْتُ فِيكُمْ عُمُرًا مِنْ قَبْلِهِ أَفَلَا تَعْقِلُونَ » ﴿ آیه ۱۶ سوره یونس ﴾
  اگر این وحی در نتیجه ی لطف الهی به پیامبرا ن نمی رسید همه بشر در ظلمات نادانی دست و پا می زد.
  ساختن شخصیت مستقل برای پیامبران و امامان و اولیای نیکو کار خدا پرست ؛ جدای از خدا و تبلیغ برای این شخصیت بگونه ای که دیانت و اخلاق این شخصیت را مستقل از خدا جلوه دهد راه گمراهی و انحراف به سوی دو گانه پرستی و چند گانه پرستی را به روی اکثریت نا آگاه بشر فراخ باز می کند.
  این گونه شخصیت پردازی غلط برای بندگان مقرب همان گونه که رایج است زمینه ی ظهور و رواج من در آوردیها و خرافات و جعلیات ضد قرآن و عقل و زمینه ی سوء استفاده های کلان دشمنان دین و شیادان دین فروش را از دین و زمینه ی شیطانی فریب متدینان را فراهم می سازد و اصالت الهی دین خدا را نابود می کند.

 • این اعتراف هرگز جنجالی و استثنا و بی سابقه نیست و نزد بسیاری از علمای این طایفه در طول تاریخ اسللام نمونه های فراوانی دارد .
  از ابتدای تاریخ نویسی مسلمانان تا کنون می توان این نمونه ها را در کتب تاریخ فریقین یافت .