حاج محمود کریمی | الحمدلله الّذی جعلنا من


مولودی‌‌‌های‌حضرت‌علی (علیه‌السّلام)
#سرود «الحمدلله الّذی جعلنا من ...»
جشــــن شام #عید_غدیر، سال ۱۳۹٨
هیئت‌ ریحانةالحسين (سلام‌الله‌علیها)


+ 
10

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • چرا مراجع دین شناسی و مذهب شناسی در مقابل انبوه شبهات دینی و مذهبی سکوت مطلق را بر گزیده اند؟؟؟!!!
  ---
  مراجع دین و مذهب شناسی را چه شده است که جرئت اقدام ضروری همیشگی به انجام وظیفه ی پاسخ به شبهات دینی و مذهبی را از دست داده اند و تودهای مردم دین دار را در مقابل این شبهات بنفع شیطان و پیروان او خلع سلاح کرده اند؟؟؟!!!
  این مراجع که از پول وجوهات شرعی و بیت المال امرار معاش می کنند ؛ سوای روشنگری برای آگاه سازی مردم به روش خداپستدانه ی دین داری و مذهب داری چه وظیقه و چه مسئولیت مهم تری به دوش دارند که بجای پاسخگویی به شبهات روز افزون و جلوگیری از رواج من در آوردیها و خرافات و جعلیات بنام دین و و مذهب ؛ سکوت مطلق مرموز را برگزیده اند و برای روشنگری اذهان مردم با حقایق قرآنی و عقلی هرگز لب نمی گشایند و مردم متدین را بی دفاع رها کرده تا در منجلاب گمراهی غرق شوند .

 • من در آوردیها و خرافات و جعلیات اصالت دینی و مذهبی ندارند و پایبندی به آنها گناه گبیره ی نابخشودنی است
  ---
  مراسم و شعایری که سالانه و تقریبا پیوسته بگونه ای روزانه بنام پیامبر اکرم(ص) و اهل بیت مظلوم آن حضرت در ایران و برخی از جهان اسلام بنام تشیع با هزینه کردن تریلیونها پول بی بازده با اصرار انجام می گیرند ؛ در دین الهی و قرآن و سنت معتبر اهل بیت پیامبر ، که باید با داده های شناختهای محکم و مفصل قرآن هماهنگ و منسجم باشد ، هیچ ریشه و اصالتی استوار و آشکار قابل دفاع ندارند.
  همه این مراسم و شعایر ابتکار تخیلات ذهن بشر با من در آوردی پروری و خرافه گستری و ترویج جعلیات متضاد با قرآن و عقل توسط طاغوتان و و دشمنان مذهب با کمک شیادان دین فروش در باری برای ربودن و کشتن عامل ظلم ستیزی و مبارزه علیه حاکمان طاغوت خودکامه و علیه دشمنان با سوء استفاده از ناآگاهی پیروان مذهب به اصول قرآنی دین خدا ؛ قرنها پس از رحلت پیامبر به درون مذهب تشیع نفوذ داده شدند.
  این نفوذ بگونه ای فراگیر به مذهب و نوشته های مذهبی سرایت داده شد که هر جا نام تشیع در جهان اسلام بر زبانها آمد موضوعات این نفوذ که برای مذهب و اهل بیت پیامبر بجز بدنامی ندارند بعنوان اصل در مذهب تشیع معرفی گردیدند.
  اگر وفاداران به مکتب توحیدی اهل بیت پیامبر برای زدودن آثار ننگین و فاجعه بار این نفوذ دین زدا از مذهب همت نگمارند و به کتمان حقایق قرآنی مذهب ادامه دهند و از این کتمان به درگاه خدا توبه نکنند بی تردید بحکم قرآن بعلت اصرار بر این کتمان مشمول نفرینهای خدا و پیامبر واهل بیت آن حضرت قرار خواهند گرفت و عذاب الهی در دنیا و آخرت پیوسته دامن گیر همه ی وجود آنان خواهد شد.
  ولایت مداری و مودت پیامبر و اهل بیت آن حضرت هرگز با اصرار بر پایبندی به رفتارها و گفتارهای متضاد با شناختهای فرهنگ الهی اصیل دین دادری قرآنی و عقلی سازگار نیست و بجای آن بنام پیروان چنین رویه ی من در آوردی غلط و وارونه ای ؛ دشمنی با خدا و پیامبر و دشمنی با اهل بیت ثبت خواهد شد.

 • اکثریت مذهبیون مدعی دین داری به ارزش دین و مذهب آگاه نیستند
  ---
  اکثریت مذهبیون مدعی دین داری ؛ دین و مذهب را با تحقیق و تفحص علمی قرآنی وعقلی نیاموخته اند.
  بنا به روشنگریهای غیر قابل انکار خداوند در قرآن کریم این اکثریت تنها با تقلید از نیاکان و از عادتهای رایج آبا و اجدادی و عوام الناس و از گفتارهای غیر قابل اثبات روضه خوانان و شاعران و مداحان و مدعیان دین شناسی که به شناختهای فرهنگ الهی اصیل دین داری و مذهب داری قرآنی نا آگاهند و یا بنا به هدفهای مرموزی این شناختها را در آموزش و تبلیغ دین و مذهب نادیده می گیرند ؛ بدون تحقیق و تفحص و پرس و جوی لازم علمی بی توجه به عواقب شوم دنیوی و اخروی چنین تقلیدی بویژه در زمینه ی اعتقادات منسوب به دین و مذهب ؛ دین داری و مذهب داری می کنند.
  این اکثریت یک عمر با این رویه ی دین زدای غلط متضاد با رهنمودهای قرآن و متضاد با احکام عقل دین داری و مذهب داری خود را سپری می کنند .
  این اکثریت غافل اند از این که چنین دین داری و مذهب داری بحکم آیات قرآنی 103 تا 106 سوره کهف نزد خداوند حساب گر حساب رس پشیزی ارزش ندارد و آنان را با حکم خداوند به بزرگ ترین زیان و عذاب نابخشودنی ابدی الهی دچار خواهد ساخت .
  این اکثریت غافل اند که این رویه ی سر تا سر غلط راه شیطان برا ی نابود کردن آثار نیک دین داری و مذهب داری آنان را با نفوذ دادن انبوه من در آوردیها و خرافات و جعلیات ساخته و پرداخته ذهن بشر فراخ باز می گذارد.
  این اکثریت با خو گرفت به رویه تقلید بویژه در زمینه اعتقادات منسوب به دین و مذهب از هرگونه انتقاد و روشنگری قرآنی وعقلی که از این رویه غلط می شود باتعصبهای بر خاسته از جهل خود بی تفاوت و سر سری می گذرد و به این روشنگریها که دین داری اورا از نابودی نجات می دهند هیچ بها و ارزش و اعتباری نمی دهد.
  طرز تفکر این اکثریت و رویه غلط آن در دین داری و مذهب داری و بی تفاوتی آن نسبت به روشنگریهای قرانی و عقلی ثابت می کنند که آن در حقیقت هیچ ارزش معنوی و مادی حیاتی و سرنوشت ساز قابل اثباتی برای دین داری و مذهب داری خود و برای دین و مذهب نمی شناسد .
  دین داری و مذهب داری این اکثریت محض یک عادت یا اعتیاد فاقد پشتوانه ی عقلی و قرآنی است .
  این اکثریت یک عمر دین داری و مذهب داری خود را قربانی پوچ گراییهای جهل و غفلت خود و قربانی پوچ گراییهای جهل هم نوعان غافل خود می کند.

 • خطاب به مردمی که بجای پیروی از قرآن خود را با خرد ستیزی اسیر خرافات کرده اند
  ---
  «إِنَّ هَذَا الْقُرْآنَ يَهْدِي لِلَّتِي هِيَ أَقْوَمُ وَيُبَشِّرُ الْمُؤْمِنِينَ الَّذِينَ يَعْمَلُونَ الصَّالِحَاتِ أَنَّ لَهُمْ أَجْرًا كَبِيرًا » ﴿ آیه ۹ سوره إسراء ﴾
  دوستان!!! نهاد مستحکم و شکست ناپذیر دین خرد پذیر خداوند که سنگ بنای تزلزل ناپذیر آن شناختهای محکم و مفصل انکار ناپذیر قرآن اند هیچ زمینه ای را برای بازیچه قرار دادن دین و مذهب به روی تخیلات و من در آوردیها و خرافات و جعلیات خرد ستیز بشر فراهم نکرده است.
  شیادان حرفه ای گوناگون دین فروش و مذهب فروش در چهره های فریبنده و با پیروی از ترفندهایی که شیطان پلید پیوسته به ذهن آنان القا می کند و با کمک دشمنان بیگانه دین و مذهب برای بدنام کردن دین قرآنی خداوند و مذهب توحیدی تشیع نهج البلاغه ای علوی همیشه مذبوحانه تلاش می کنند توده های متدین را به دام خرافات خود خود بکشانند و در این دام شیطانی اسیر نگه دارند.
  دشمنان دین و مذهب و شیادان دین فروش و مذهب فروش ؛ اسلام ناب الهی و مذهب توحیدی اهل بیت پیامبر را برای خوشنودی شیطان خناس و برای ترویج کاسبی حرام دین فروشی و مذهب فروشی خود به ملغمه ای آکنده از من در آوردیها و خرافات و جعلیات گمراه کننده کفر آمیز تخیلی غیر قابل اثبات تبدیل کرده اند تا ارزشهای الهی را در چشمان مردم جهان بازیچه و مسخره جلوه بدهند.
  هدف پلیداساسی این دشمنان و شیادان با حذف جاذبه های توحیدی قرآنی خرد گرای دین و مذهب این است که نگذارند برای دین قرآنی خدا و مذهب توحیدی اهل بیت پیامبر جاذبه و حیثیتی خرد پذیر باقی بماند تا بتوانند مانع گرایش مردم به ارزشهای انسان ساز و ظلم ستیز دین و مذهب بشوند.

 • با قرآن ستیزی واقعه ی مبارک غدیر خم را وارونه جلوه ندهیم!!!
  ---
  در حقانیت قرآنی واقعه ی غدیر خم و در شأن والای امیر مؤمنان علی (ع) هیچ تردیدی نیست و لی این که ما با قرآن ستیزی و دهن کجی به شناختهای قرآن با این واقعه چگونه وارونه رفتار می کنیم درد بی درمانی است که تا قیامت جان و وجود ما را خواهد سوزاند ؛ مگر این که پیش از فرا رسیدن مرگ به قرآن باز گردیم و به خود آییم و به درگاه خداوند توبه ی نصوح کنیم و واقعیت پر برکت غدیر را که دنیا پرستان جهان را از آن محروم ساختند آن گونه که خدا می پسندد به جهانیان معرفی کنیم ؛ شاید خداوند مهربان ما را ببخشد و با پیامبر و علی محشور کند.

 • شیادان با دروغ پردازی هرگز از خدا شرم نمی کنند!!!
  ---
  محمود کریمی دروغ میگی مثل چی!!! چون کسی که وفا دار ولایت علی است هرگز با ترویج من در آوردیها و خرافات و جعلیات ضد قرآن و عقل که ساخته و پرداخته ی شیادان دین فروش اند ؛ خارج از مکتب توحیدی قرآنی نهج البلاغه ای علوی به سوی بد نام کردن دین و مذهب با خزبعلات کفر آمیز عوام پسند گام بر نمی دارد و با ترفندهای خود خشم خداوند قهار را با بدنام کردن دین و مذهب بر نمی انگیزد!!!
  بس است این همه گستاخی و جسارت از جانب تو و مداحان دین فروش امثال تو با دروغ پردازی علیه قرآن و دین خدا و مذهب اهل بیت مظلوم پیامبر و منحرف کردن جوانان ناآگاه برای خوشنودی شیطان پلید که کمر تو و امثال تو و هوا داران تو را با تناب آتشین جهنمی خود سخت گره زده است و همتون را ، اگر پیش از مرگ به درگاه خدا توبه نکنید ؛ با شتاب به سوی دوزخ به اسفل سافلین ابدی سقر می کشاند.