عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • این کلیپ کامل نیست.

  قضیه ادامه داره و مربوط به یک خانواده بهایی است که مادر و دختر از دست تجاوز محارم و ارتباط با نامحرم فرار می کنند به کوچه و خیابان و زیر پل و آوارگی و ... که در اینستا و سایتها و فضای مجازی ادامه فیلم هست.

 • mhemmati 00/5/27 ساعت 14:42

  باسلام واقعا چرا هر مشکلی را که میبینیم بلافا صله به طرف حکومت یادین حمله ور میشیم درحالیکه منصفانه که قضاوت کنیم میبینم خیلی جاها خود فرد مقصره مثل قضیه گور خوابها که هیچکس نپرسید که چرا توی گور خوابیدی یعنی واقعا هیچ جای دیگری بجز گور وجود نداشت ؟یا قضیه واکسن طرف پزشک بوده وپرستار با همدستی چند نیروی خدماتی شیشه خالی واکسن را معدوم نکردن وبا داروی شل کننده عضلات پر کردن وبه ملت فروختن خوب اگه این افراد رو فردا اخراج کنن ودرزندگی شخصی شان دچارمشکل بشن تقصیر حکومته ؟پس به نظر من باید یک تنه به قاضی نریم ومنصفانه وبدون احساسات درمورد هرچیزی قضاوت کنیم .

 • ما انقلاب کردیم . درست .
  ما در انقلاب شهید دادیم . درست .
  ما در مقابل متجاوز هشت سال ایستادیم .
  ما باز هم شهید دادیم .
  ما مقابل گردنکشان بزرگ ایستادیم .
  ما داعش را از بین بردیم .
  ما باز هم شهید دادیم .
  ما با تمام کمی ها و کاستی ها ساختیم .
  ما...
  ما...
  ما...و ........
  ما همچنان دور خیمه علی حلقه می‌زنیم و دست از پشتیبانی سید علی بر نخواهیم داشت .
  ما به چشم میبینیم تمام شیاطین عالم با امپراطوری نظامی و رسانه ایی . با خیل عظیم تروریستها و خائنان به وطن و نفوذی های داخلی بر سید علی یورش میبرند و دست در دست هم ، میل برانداختن پرچم حق را دارند .

  و این اتحاد تمام شیاطین کوچک و بزرگ عالم در تقابل این پیر فرزانه و یارانش ، بسیار عجیب است .
  اما در این ماجرا با اندکی بصیرت خواهیم دانست که جبهه حق کجاست .
  ما هنوز در جبهه حق ایستاده ایم و با تمام مشکلات نخواهیم گذاشت دستان پلید شیطان به مولفه های قدرت ما برسد .

  ما اگر لازم باشد باز هم برای شهادت حاضریم و اجازه نخواهیم داد نفوذی پس از تولید فقر برای ملت و مین گذاری در تولید و اقتصاد کشور در ولنجک در حریم امن قرار گیرد .

  ما از سید ابراهیم رییسی حمایت میکنیم و صد البته که انتظار زود رس از ایشان نداریم .

  اولین توقع ما محاکمه عامل اصلی اوضاع امروز است .

  «والسلام»

 • سلام دوست عزیز
  ببین جان من
  ببین عزیز من
  ببین بردار من
  من جاهل شما عالم!!!!!
  من روستایی شما شهری !!!!!!!
  من بیسواد شما تحصیل کرده!!!!!
  اصلا من بد شما همه خوبی ها
  خووووووووووووب!!!!
  وقتی پس از گذشت سالها زلزله هنوز مردم ......در سرما و گرما خونه ندارن
  وقتی پس از گذشت سالها از سیل.......هنوز هم مردمش منتظر گرفتن وام خرید دام هستند
  وقتی پس از گذشت سالها هنوز مردم منتظرن از بانک......پولشون رو که خرده پس بگیرن
  پس از گذشت سالها هنوز برای خرید مرغ و تخم مرغ دنبال صف کم جمعیت هستند
  وقتی پس از گذشت سالها هنوز مردم فکر میکنند دزد و اختلاسگر مجازات میشه
  وقتی پس از گذشت سالها هنوز باید بیکاری و فحشا و نان دغدغه اصلی مردم باشه
  وقتی پساز گذشت سالها آمار فقر و فحشا و اعتیاد زیر 12 سال رسیده
  وقتی......
  وقتی......
  وقتی......
  حالا تو فکر میکنی کلمه ای بنام "ناموس مردم "تو قاموس مسئولین وجود دارد؟؟؟؟
  فکر میکنی شهدا رفتن تا مشکل مردم حل بشه؟؟؟؟؟؟
  فکر میکنی کسی برای خدمت به مردم خودشو در معرض فحش و نقد قرار میده؟؟؟؟
  عزیز دل برادر.....
  یادت رفته خوش خیالی
  ما شیفته گان قدرتیم نه تشنه گان خدمت
  مردم کیلویی چنده؟؟؟؟؟
  ناموس اصلا چه جوری نوشته میشه؟؟؟؟؟
  اصلا رای دادی یا نه؟؟؟؟؟
  میدونی اگه رای نداده باشی گفتن کافرو بی دین هستی؟؟؟؟؟
  والسلام ارادتمند قوچعلی

 • تابلو است که این کلیپ کاملا ساختگی است و دروغ...
  این آدم هم چتد وقتی است که کلیپ هایی را میسازه برای اصفهانی ها و دلسوز اصفهان شده و کاملا غیر اعتماد..

 • هر پدیده‌ای کارکردی دارد که با آن شناخته می‌شود.
  کارکرد عینک، بهتر دیدن است؛
  کارکرد میکروفن ضبط و ارسال آن به آمپلی‌فایر جهت پخش است.

  به فرموده‌ی مفسرین، کارکرد دین «قسط» است.
  قسط یعنی سهم هرکس هرچه که هست، به او پرداخت شود؛
  و سهم هرکس هرچه که نیست، از او باز پس گرفته شود.
  هرگاه در جمهوری اسلامی به این مرحله دست‌یافتیم، آن روز، جمهوری ناب اسلامی محقق شده است؛
  چراکه تمام دین برای برپایی قسط است و دین آمده تا با آن قسط درونی و بیرونی را محقق کنیم.
  اگر دین در جامعه‌ای برپا شد و قسط محقق نشد، شهد و شیرینی دین به کام مردم نخواهد نشست.
  در جامعه‌ی ما دست کم از32 سال اخیرتا امروز به نام اسلام، اقتصاد ربوی پیاده شده است؛
  لذا مردم و جوانان به حق خود نرسیده اند، پس تصور می‌کنند دین ناکارآمد است.

  کارکرد اجتماعی دین ، ازکارکرد معرفتی آن آغازمی شود

  #روشنگری_اسلامی

 • این فیلم مشخصه ساختگیه و اما ...
  من خودم اصفهانی هستم در دو هفته گذشته که آب باز شد شاهد بی غیرتی هایی بودیم طرف مست کرده بود با من دم پل بزرگمهر تصادف رد چاقوشو در آورد و ده مرتبه به سقف ماشین و چراغ های ماشین رو خورد کرد در صورتی که داشتم میرفتم گلستان شهدا این هایی که براتون تعریف کردم به یک کنار میدونی برادر ما کی بی غیرت شدیم؟؟؟ از اون جایی که 20 نفر دورت باشند صحنه رو دیده باشند و بی تفاوت به ماجرا باشند. من از بازیگران این فیلم تشکر میکنم ولی به دوست مجری فیلم میگم که کرم از خود درخته. شما میخواستی مطالبه آب اصفهان بکنی که مطالبت به حقه اما حرف از گناه و معصیت زدی کسی که بخواد گناه و معصیت خدا رو بکنه زیر پل و کنار پل فرقی به حالش نمیکنه. اون وقتی که آب باشه کنار پل رو چمن ها گناهشو میکنه و وقتی هم آب نباشه زیر پل. اگه واقعا میخواهید این رو مطالبه کنید برید دادسرا و استشهاد محلی پر کنید تا به صورت جدی با این مسئله برخورد شود ولی اگه میخواهید با این کار احساسات مردم رو جریحه دار کند کار درستی نکردید میدونید من بعد از درگیری چی گفتم؟؟؟ گفتم حقمونه خشکسالی وقتی آب نبود این ماجرا ها برای من اتفاق نمی افتاد.

 • دلم می سوزد و اشگ در چشم
  کاری ز دستم بر نمی آید.

  در این لحظه چهارده نفر منفی داده اند. شاید حق با شما باشد. جهت روشن شدن حقیقت تووضیح دهید که به کجای این گزارش منفی دادید؟

  کار برای جناب آیت الله رئیسی بسیار مشکل حتی شاید غیر ممکن است دعا کنیم

 • من منفی دادم وملیاردها منفی تابلو است که این کلیپ کاملا ساختگی است و دروغ.این آدم هم چتد وقتی است که کلیپ هایی را میسازه برای اصفهانی ها و دلسوز اصفهان شده و کاملا غیر اعتماد..ین روحانی واونی که بش رای دادی اصول گرایان وجودندارد فرهنگ برباد نرفت فرهنگ رابر باد دادید واگردر جامعه ما گرانفروشی هست یا اجحاف ، بی عدالتی ، بی حجابی ، کم کاری و زیاده خواهی ، مصرف گرائی ، تجمل گرائی ، خویِ اشرافیت ، فساد الخ همه زمینه فرهنگی و دینی داردخصوصا اصول گراهای مثلا انقلابی ومومن دلیل اصلی هستید بله تعجب نکن مثلا همین بی حجابی که گفتی دلیل اصلیش امثال شماها باتفکرات مرجئه بودید وحجاب زمانی نابودشد کهدرپاسخ به مومنین واقعی برای چاردونه رای گفتیدشما تندرو وخشکید وگفتید آن دخترک بی حجاب دختر من است یا شعر شیخا من ان چه مینمایم هستم تو ان چه مینمایی هستی و گفتید دلش پاک است واویک عیب ظاهر دارد اماشما مومنین واقعی هزاران عیب درون دارید دقیقا دلیل گسترش مفاسدی که بالا گفتی عقاید مرجئه امثال توست مُرجِئه (به عربی: المرجئة) یا مرجئیان، فرقه‌ای کلامی از مسلمانان بودند که اعتقاد داشتند نباید در مورد کافر یا مؤمن بودن کسی در این دنیا اظهار نظر کرد؛ بلکه می‌بایست تعيين وضعيت آن را تا قیامت به تأخير انداخت یاشاید توبه کند وازباحجاب ها شود.اینان به علت داشتن عقاید تسامح‌جویانه، زمینهٔ تداوم و گسترش مفاسد مثل بی حجابی وشراب وربا و گرانفروشی هست یا اجحاف ، بی عدالتی ، بی حجابی ، کم کاری و زیاده خواهی ، مصرف گرائی ، تجمل گرائی ، خویِ اشرافیت.... را فراهم کردند.هيچ گناه کبيره اي انسان را از دايره ايمان خارج نمي کند و قضاوت در مورد ايمان افرادبی حجاب مثلا را بايد تا قيامت به تاخير انداخت. در مقابل، سکولاريسم نيز مکتب فکري و سياسي اي است که به نحو جدي در قرن هفدهم ميلادي ظهور و بروز پيدا کرد.

 • اونهایی که رای منفی دادن احیانا ایرانی نیستن ...

 • سلام بر شما دوست عزیز کاربر شیر خفته

  این منفی های زیاد رو اصلا جدی نگیرید. کار تعدادی محدود هست که در چند کلیپ مشاهده شده.
  سیستم مثبت منفی در روشنگری به گونه ای است که شما میتوانید در بازه های مختلف، باز رای مثبت منفی بدهید.

 • بازفدایی شیطان توهم زد

 • چرا اتفاقا ایرانی مومن بودم که منفی دادم ملیاردها منفی میدم نه یکی این فساد وامثال این فساد نتیجه تفکرات مرجئه گونه امثال تو وهمین فدای بانو که این کلیپو گذاشته هست من هم نمی گویم به روحانی دادی وفرقی بین روحانی واونی که بش رای دادی اصول گرایان وجودندارد فرهنگ برباد نرفت فرهنگ رابر باد دادید واگردر جامعه ما گرانفروشی هست یا اجحاف ، بی عدالتی ، بی حجابی ، کم کاری و زیاده خواهی ، مصرف گرائی ، تجمل گرائی ، خویِ اشرافیت ، فساد الخ همه زمینه فرهنگی و دینی داردخصوصا اصول گراهای مثلا انقلابی ومومن دلیل اصلی هستید بله تعجب نکن مثلا همین بی حجابی که گفتی دلیل اصلیش امثال شماها باتفکرات مرجئه بودید وحجاب زمانی نابودشد که درپاسخ به مومنین واقعی برای چاردونه رای گفتیدشما تندرو وخشکید وگفتید آن دخترک بی حجاب دختر من است یا شعر شیخا من ان چه مینمایم هستم تو ان چه مینمایی هستی و گفتید دلش پاک است واویک عیب ظاهر دارد اماشما مومنین واقعی هزاران عیب درون دارید دقیقا دلیل گسترش مفاسدی که بالا گفتی عقاید مرجئه امثال توست مُرجِئه (به عربی: المرجئة) یا مرجئیان، فرقه‌ای کلامی از مسلمانان بودند که اعتقاد داشتند نباید در مورد کافر یا مؤمن بودن کسی در این دنیا اظهار نظر کرد؛ بلکه می‌بایست تعيين وضعيت آن را تا قیامت به تأخير انداخت یاشاید توبه کند وازباحجاب ها شود.اینان به علت داشتن عقاید تسامح‌جویانه، زمینهٔ تداوم و گسترش مفاسد مثل بی حجابی وشراب وربا و گرانفروشی هست یا اجحاف ، بی عدالتی ، بی حجابی ، کم کاری و زیاده خواهی ، مصرف گرائی ، تجمل گرائی ، خویِ اشرافیت.... را فراهم کردند.هيچ گناه کبيره اي انسان را از دايره ايمان خارج نمي کند و قضاوت در مورد ايمان افرادبی حجاب مثلا را بايد تا قيامت به تاخير انداخت. در مقابل، سکولاريسم نيز مکتب فکري و سياسي اي است که به نحو جدي در قرن هفدهم ميلادي ظهور و بروز پيدا کرد.

 • خوبه اسمت هم هست "ابو داعشی"
  بعد میگی مومن هم هستی
  معلوم هست چی چرت و پرت نوشتی
  تکلیف شما داعشی ها که مشخصه
  وضعیت ناموس شیعه به شماها مربوط نیست
  پس کم حرف بزن
  برو برس به داد آل سعودتون

 • اسلام رحمانی همان فرقه ضاله مرجئه است که ائمه هدی علیهم السلام بارها آن را لعن کردند. حرفهایی مثل قضاوت نکنید! خدا می بخشد! قضاوت با خدا است ...! دقیقا با هدف سکوت در مقابل گناهان و ترک نهی از منکر. البته آقا میری به مراتب از مرحئه قدیم بدتر است. آنها اینهمه تناقض نداشتند که از یک طرف بگویند خدا داعشی نیست که بسوزاند و بعد به اختلاس گران فحاشی کنند! خوب اختلاس گر هم می رو بهشت! خدا که داعشی نیست کسی را بسوزاند! همه مقامات جمهوری اسلامی هم که خود آقا میری به آنها فحاشی می کند می روند بهشت. درد آقامیری این است که می خواهد در طور شده جوانها را مرید خودش بکند ولو با ترویج گناه و حرکت در جهت خواست بی بی سی. اما چنان از هول حلیم افتاده در دیگ که متوجه تناقض گویی های خودش هم نیست.آری من ابوداعشی هستم ای مرجئیون کثیف

 • ازنظر امثال تو من داعششی هستم اگر به این جارسیدیم که ناموسمون رو باید آخر شب و غریبانه و بی‌پناه، زیر پل شهرستان پیدا کنیم نتیجه تفکرات امثال تو وهمینی است که فیلم را گذاشته گردر جامعه ما گرانفروشی هست یا اجحاف ، بی عدالتی ، بی حجابی ، کم کاری و زیاده خواهی ، مصرف گرائی ، تجمل گرائی ، خویِ اشرافیت ، فساد الخ همه زمینه فرهنگی و دینی داردخصوصا اصول گراهای مثلا انقلابی ومومن دلیل اصلی هستید بله تعجب نکن مثلا همین بی حجابی که گفتی دلیل اصلیش امثال شماها باتفکرات مرجئه بودید وحجاب زمانی نابودشد که درپاسخ به مومنین واقعی برای چاردونه رای گفتیدشما تندرو وخشکید وگفتید آن دخترک بی حجاب دختر من است یا شعر شیخا من ان چه مینمایم هستم تو ان چه مینمایی هستی و گفتید دلش پاک است واویک عیب ظاهر دارد اماشما مومنین واقعی هزاران عیب درون دارید دقیقا دلیل گسترش مفاسدی که بالا گفتی عقاید مرجئه امثال توست مُرجِئه (به عربی: المرجئة) یا مرجئیان، فرقه‌ای کلامی از مسلمانان بودند که اعتقاد داشتند نباید در مورد کافر یا مؤمن بودن کسی در این دنیا اظهار نظر کرد؛ بلکه می‌بایست تعيين وضعيت آن را تا قیامت به تأخير انداخت یاشاید توبه کند وازباحجاب ها شود.اینان به علت داشتن عقاید تسامح‌جویانه، زمینهٔ تداوم و گسترش مفاسد مثل بی حجابی وشراب وربا و گرانفروشی هست یا اجحاف ، بی عدالتی ، بی حجابی ، کم کاری و زیاده خواهی ، مصرف گرائی ، تجمل گرائی ، خویِ اشرافیت.... را فراهم کردند.هيچ گناه کبيره اي انسان را از دايره ايمان خارج نمي کند و قضاوت در مورد ايمان افرادبی حجاب مثلا را بايد تا قيامت به تاخير انداخت. در مقابل، سکولاريسم نيز مکتب فکري و سياسي اي است که به نحو جدي در قرن هفدهم ميلادي ظهور و بروز پيدا کرد.

 • میخوای زیر و بم قضیه رو کلا تشریح کنم؟
  شاید حرفم طولانی به نظر برسه اما نکات بسیار مهم و دقیقی رو عرض میکنم و همش رو خلاصه میکنم.
  اولا :
  این وضعیت میراث منحوس رژیم طاغوت پهلوی هست....انقلاب اسلامی اومد وضع رو درست کنه اما...بخش کوچکی از جامعه که عاشق تمدن غربی آمریکایی انگلیسی شده بودند دست به کار شدند و افرادی مثل هاشمی رفسنجانی و محمدخاتمی و حسن روحانی که صبغه فکری غربگرا داشتند رو جلو انداختند و عامه مردم رو فریب دادند و به قدرت دست پیدا کردند...................اونها با روش غلط خودشون یعنی « پول سالاری ، توسعه ناعادلانه و نامتوازن و رانتی و انحصاری و توزیع نشده » سبب شدند که انقلاب در بعضی زمینه ها درجا بزنه و کمتر موفق بشه.
  ( در زمینه اقتصاد و معیشت محرومین و حل آسیبهای عمیق اجتماعی )
  ..
  هاشمی رفسنجانی و محمدخاتمی و حسن روحانی مجموعا بیست و چهار سال قدرت رو در دست داشتند.
  اونها خواسته یا ناخواسته نگذاشتند انقلاب ، مسیر موفقیت رو با سرعت طی کنه.
  دقیقا مثل سرعتگیر عمل کردند.
  ایجاد مانع کردند.
  احمدی نژاد در دوره ریاست خودش ، جهتگیری کلی درستی داشت.
  یعنی نسبتا استکبارستیز بود و این «جهتگیری کلی درست» ، بهش کمک کرد تا مدیریت بهتر و موفق تری در جامعه ایرانی داشته باشه
  ( این نکته به ویژگی ذاتی ملت ایران و جامعه ایرانی مربوط میشه که ذاتا با اسلام سنخیت داره)
  ولی احمدی نژاد نقص داشت و کامل نبود و نتونست خرابی به جا مانده از هاشمی و خاتمی رو درست کنه..... فقط فرآیند عقبگرد رو متوقف کرد و مقدمات فرآیند پیشرفت رو فراهم کرد.
  ..
  اما روحانی سال 92 اومد مجددا فرآیند عقبگرد رو مجددا آغاز کرد.
  ..
  من ذاتا تا حدی غربزده هستم چون اینطوری تربیت شدم ولی خوشحالم که به روحانی رای ندادم.
  در قلبم از روحانی خوشم میومد ولی دیدم کار درستی نیست که بهش رای بدم.
  بهش رای ندادم.
  چون میدونم هر کسی باید به وجدان، پاسخگو باشه.
  ..
  ..
  یک نکته .
  در سالهای ابتدایی و میانی دهه شصت که آیت ا...خامنه ای ریاست جمهور بود مقدمات یک تحوّل اساسی و اسلامی در سیستم اداری کشور فراهم شده بود که تنها راه حل مشکلات و تکمیل موفقیت های انقلاب اسلامی بود اما متاسفانه امام رحلت کرد و اکثریت مردم که به حال و هوای مرموز و اسرارآمیز قطنامه 598 گرایش پیدا کرده بودند و حال و هوای جهاد رو از دست داده بودند به هاشمی رفسنجانی رای دادند.
  هاشمی، رئیسجمهور شد و همه رشته ها رو ناخواسته، پنبه کرد.
  ..
  هاشمی رفسنجانی، مساله تحوّل در سیستم اداری کشور ( تحول اساسی و اسلامی و درست ) رو کلا منتفی کرد و یک عقبگرد ملایم و درجه به درجه رو ناخواسته آغاز کرد.
  عقبگردی که سیستم اداری رو از همه لحاظ ، به سمت ویژگیهای سیستم اداری زمان پهلوی سوق میداد.
  ..
  مشکل هاشمی رفسنجانی و محمدخاتمی و حسن روحانی و تا حدودی احمدی نژاد ، در یک کلمه این بود:
  « عدم شکلدِهی فرهنگ سیاسی و فرهنگ مدیریتی بر اساس فرهنگ کارآمد اسلام ( فرهنگ مدیریت جهادی مردمی اسلامی)»
  ..
  ..
  هاشمی و خاتمی و روحانی ، خطا و خطیئه بزرگی مرتکب شدند.
  من در زندگی شخصیم حقانیت یک حدیث رو تجربه کردم چون ویژگی شخصی خودم رو بیان میکنه.
  حدیث : « حبّ الدنیا رأس کل خطیئه»
  ( معنا : « علاقه دنیوی ، سر همه خطاهاست.» )
  من همین مشکل رو داشتم و هنوزم دارم.
  فکر میکنم هاشمی رفسنجانی هم همین مشکل « حبّ الدنیا»( علاقه دنیوی) رو داشت.
  خیلی ها مبتلا به این مشکل هستن.
  این ریشه همه خطاهاست.
  در قرآن هم به این موضوع در چندجا به نحو خاصی، اشاره شده.
  برای مدیران و مسئولان جامعه، داشتن این حالت قلبی، جایز نیست مگراینکه همه افراد جامعه، اینطوری باشند و چاره ای جز انتخاب مسئولان حبّ الدنیوی نباشه.
  ..
  با یک بزرگی درد دل میکردم.
  بهم گفت بیماری « حبّ الدنیا» فقط با یک چیز درمان میشه. چیزی که بهش گفته میشه :
  « حبّ الشهادت» ( عشق به شهادت)
  « حبّ الشهادت» اسمهای دیگری هم داره :
  « حبّ الله»
  « حبّ الرسول(ص)»
  « حبّ الولی(ع)»
  « حبّ الوصی(ع)»
  « حبّ الامام(ع)»
  « حبّ القرآن»
  ..
  ..
  خلاصه:
  روش رئیسی بهترین روشه :
  « تغییر و تحوّل عادلانه ، توسعه عادلانه و متوازن و توزیع شده و عمومی و مردم پایه ، طبق الگوی مردم سالاری دینی و فرهنگ مدیریتی جهادی اسلامی ( شبیه الگوی مدیریتی موکبهای اربعینی) ».
  این روش با حضور فعالانه مردم در صحنه اداره جامعه اتفاق میفته و تنها راه موفقیت جامعه هم همین روش هست. شرحش مفصله.
  ..
  حرف آخر:
  خبرهایی در دست دارم که دشمنان به طور جدی، آرزوی ترور کردن افرادی مثل رئیسی رو در سر میپرورانن.
  گرای این کار رو منافقین و آلبانی نشین ها به آمریکا و رژیم صهیونیستی و به رژیم سعودی، دادن.
  این آرزو رو بر زبان جاری کردن.
  اگر ضعف نشون بدید
  ( مثلا اینکه با عجله و با سر شیرجه بریم در مذاکرات ، و امثال این کارها که دشمن ازش برداشت میکنه که ایران ضعف داره ) ، در اون صورت ممکنه دشمنان « آرزو»ی خودشون برای « ترور» اشخاص خدمتگذار رو تبدیل به « تصمیم» کنن.
  نباید گذاشت این تبدیل اتفاق بیفته.
  از ما گفتن.
  باید قدرت نشون بدید.
  تحرکاتی مشاهده میشه.
  مثلا اینکه آلمان اخیرا جدیدترین و پیشرفته ترین فناوری های خودش رو در اختیار رژیم صهیونیستی قرار داده.
  رژیم صهیونیستی از این فناوری جدید برای ترور کردن افراد، استفاده میکنه.
  رژیم سعودی هم کمک مالی و بودجه ای برای توسعه فناوری های تروریستی نوین توسط صهیونیستها ، ارائه میکنه.
  شهید دکتر محسن فخری زاده رو هم با یکی از همین فناوری های جدید خودشون ترور کردن.
  .
  بیست و چهار ساعته مراقب رئیسی و امثال ایشون باشید.
  خصوصا بحث روشهای نوین ترور بیولوژیکی.
  سازمان پدافند غیرعامل باید یگان حفاظت بیولوژیکی از شخصیتها رو ایجاد کنه.

 • کسی هم نگفت به روحانی دادی وفرقی بین روحانی واونی که بش رای دادی اصول گرایان وجودندارد فرهنگ برباد نرفت فرهنگ رابر باد دادید واگردر جامعه ما گرانفروشی هست یا اجحاف ، بی عدالتی ، بی حجابی ، کم کاری و زیاده خواهی ، مصرف گرائی ، تجمل گرائی ، خویِ اشرافیت ، فساد الخ همه زمینه فرهنگی و دینی داردخصوصا اصول گراهای مثلا انقلابی ومومن دلیل اصلی هستید بله تعجب نکن مثلا همین بی حجابی که گفتی دلیل اصلیش امثال شماها باتفکرات مرجئه بودید وحجاب زمانی نابودشد کهدرپاسخ به مومنین واقعی برای چاردونه رای گفتیدشما تندرو وخشکید وگفتید آن دخترک بی حجاب دختر من است یا شعر شیخا من ان چه مینمایم هستم تو ان چه مینمایی هستی و گفتید دلش پاک است واویک عیب ظاهر دارد اماشما مومنین واقعی هزاران عیب درون دارید دقیقا دلیل گسترش مفاسدی که بالا گفتی عقاید مرجئه امثال توست مُرجِئه (به عربی: المرجئة) یا مرجئیان، فرقه‌ای کلامی از مسلمانان بودند که اعتقاد داشتند نباید در مورد کافر یا مؤمن بودن کسی در این دنیا اظهار نظر کرد؛ بلکه می‌بایست تعيين وضعيت آن را تا قیامت به تأخير انداخت یاشاید توبه کند وازباحجاب ها شود.اینان به علت داشتن عقاید تسامح‌جویانه، زمینهٔ تداوم و گسترش مفاسد مثل بی حجابی وشراب وربا و گرانفروشی هست یا اجحاف ، بی عدالتی ، بی حجابی ، کم کاری و زیاده خواهی ، مصرف گرائی ، تجمل گرائی ، خویِ اشرافیت.... را فراهم کردند.هيچ گناه کبيره اي انسان را از دايره ايمان خارج نمي کند و قضاوت در مورد ايمان افرادبی حجاب مثلا را بايد تا قيامت به تاخير انداخت. در مقابل، سکولاريسم نيز مکتب فکري و سياسي اي است که به نحو جدي در قرن هفدهم ميلادي ظهور و بروز پيدا کرد.

 • ابعاد بسیاری را بخوبی پوشش دادید.
  اگر چه بیشتر توجه به ارائه راه حل دارم اما مجبورم نکته ای را گوش زد کنم.
  در مورد احمدی نژاد : در بسیاری امور از جمله ورزش روی حریف فشار ایجاد می کنند و او مجبور به اشتباه می شود. اندکی قبل و بخصوص بعد از افشای فاضل لاریجانی با حضور برادرش در راس مجلس و برادر دیگر در راس قوه قضائیه فشار بر محمود آنچنان بود که بسیار خطا رفت. متاسفانه هنوز ننوانسته مشکل را تشخیص و اشتباه را بپذیرد و راه را اصلاح کند، که این البته بحث دیگری است.
  تنها راهی که این نظر را می توان رد کرد این استکه به اتهام آقا فاضل رسیدگی شده و ایشان یا تبرئه و یا مجازات شده باشد ، که بنده از این موضوع اطلاعی ندارم. اگر رسیدگی در کار نباشد دو برادر آقا فاضل کاملاً زیر سئول اند در دنیا و از آن بدتر آخرت اند.

 • مسئولین مملکتی کجاید / مسئولین اصفهان چگونه خوابتان میبرد ؟ مردم اصفهان شما را چگونه خواب میبرد ؟ ودر آخر ایران بخواب که بدبختی وفقر فلاکت بیدار است.صلوات.

 • به فیلم ها وکلیپ هایش توجه نکنید اویک شیطان است که زی عکس سلیمانی قایم شده است جریان نفوذ برای نابودی حجاب و...

 • با سلام بر شما دوست عزیز و گرامی "شیطانی به نام فدایی بانو" ، لطفا به آیات قرآن و به سخنان پیامبر(ص) و ائمه(ع) رجوع نمایید و دست از تهمت زدن بردارید.
  خداوند شما رو مشمول رحمت خودش قرار دهد. انشاا...

 • با عرض سلام خدمت فدائی بانو خانم فاطمه زهرا (س) :
  برخورد اسلامی شما که بر مبانای سخن حق تعالی " وَيْلٌ لِّكُلِّ هُمَزَةٍ لُّمَزَةٍ " است تحت تاثیرم قرار داد. لذا عرض می کنم که هم پیام جنابعالی صحیح است و هم طرز رساندن پیام ، یعنی ادب و سخن ملایم که آن هم در سنت است.
  التماس دهای خیر

 • با تشکر از شما کاربر گرامی "یا زهرا(س)"

 • پاسخ به شبه مذهبی های فرقه مرجئه درباره محبت وقول لین وزبان نرم دربرخورد باگناهکاران مثلا بی حجاب هابرخورد اسلامی شما که بر مبانای سخن حق تعالی " وَيْلٌ لِّكُلِّ هُمَزَةٍ لُّمَزَةٍ " است تحت تاثیرم قرار داد

  شبهه مذهبی های فرقه مرجئه :با ملایمت با فرعون سخن بگو شاید بخواهد بازگردد و توبه کند مردم و جوانان ما فرعون که نیستند باید اوّل با زبان خوش مردم را آگاه کرد و رفع شبهه شان نمود و خودشان خوب و سازنده آنوقت شما گمان کردید بعضی از مردم ما که مثلا بی حجابی و بدحجابی در کوچه و خیابان دارند کافرند؟!کافر آنکسی است که خداوند حجّتش را از همه لحاظ بر اوتمام کرده و او نمیخواهد خدا و دین حق را پس از فهمیدنش بپذیردخداوند هم در قرآن فرموده(مضمون آیه):ما هرگز عذاب کننده نبودیم مگر آنکه رسولی بفرستیم(و حجّت را بوسیله آن تمام کنیم)تا خداوند حجّتش را بر مردم تمام کند طول میکشد و من و تو و هیچ کسی دیگر هرگز نمی توانیم حکم کنیم به کافر بودن بخشی از مردم کشورمان که پایبندی به شریعت در جامعه ندارند؟؟؟؟؟


  پاسخ شبهه:اما اینکه مرتب از امثال این ها می شنویم که می گویند خدا به موسی گفت "با ملایمت با فرعون سخن بگو شاید بخواهد بازگردد و توبه کند "اما شرمتان باد که نمی گویید این قول لین و مهربان فقط برای بار اول بود که فرعون برای نخستین بار در عمرش قرار بود با دعوت حق آشنا شود.
  اما بعدا که تکذیب کرد و ایمان نیاورد چه؟ باز هم قول لین در کار بود؟ یا زبان تبلیغ به زبان عذاب و مجازات تغییر کرد؟سوره اعراف آیه 133فارسلنا علیهم الطوفان و الجراد و القمل و الضفادع و الدم ایات مفصلات فاستکبروا و کانوا قوما مجرمین ). ما هم با مردمی طرف هستیم که اتفاقا بهتر من و شما حلال و حرام و خوب و بد را می دانند. اما آگاهانه و عامدانه سراغ بدیها می روند و می گویند حالا مگر ما گناه کنیم مگر چه می شود؟ دقیقا یعنی اینکه می گویند اگر خدا راست می گفت باید بر سر ما عذاب نازل می کرد و حالا که نکرده پس ما به کار خود ادامه خواهیم داد!این مردم از فرعون بدترند.آیا تو خیال کرده ای فرعون شاخ و دم داشته است؟ فرعون هم انسانی بود مثل بقیه. این فرعون در وجود همه ما ها هست. وقتی در مقابل دستور خدا تفرعن و گردنکشی کنیم می شویم فرعون. آری. آن زن بی حجاب هم فرعون است. آن قاضی فاسد هم فرعون است. آن بانک رباخوار هم فرعون است، آن معلم فاسد و بی دین که سر کلاس به جای درس دادن بچه ها را علیه اسلام تحریک می کند هم فرعون است و و...**اما قبلا به همه حرفایت جواب دادم. گویا ندیدی و نخواندی.
  قبلا برایت نوشتم و توضیح دادم که ادعای تمام نشدن حجت توسط امثال تو کذب محض است. حجت کاملا تمام شده است و هیچ کس بهانه ای ندارد که بگوید آگاه نبودم و کسی نبود که به شبهاتم پاسخ بدهد. و تازه کدام شبهه؟؟ واقعا مگر استدلال لازم است که تا یک زن بی حجاب بفهمد یک روسری و لباس گشاد راحت تر از ساعتها آرایش و لباسهای تنگ و بدن نما است؟ درست مثل اینکه خیال کرده اید مثلا یک سیگاری و یا کرامی با استدلال دست از مصرف آن چیزها بر می دارد! حال آنکه چنین نیست. اینها خودشان بهتر به غلط بودن کارشان آگاه هستند اما چون برایشان لذت دارد ادامه می دهند. و جالب اینکه هیچ گاه توضیح دادن ارزش کمربند ایمنی و کلاه کاسکت و بیمه هم اثر نکرد مگر تا وقتی که پلیس با قاطعیت ایستاد و برخورد کرد. همین الان تا راننده چشم پلیس را دور ببیند کمربند را باز می کند با آنکه می داند برایش مفید است!پس خود را به آن راه زدن کافیست. بیایید صادقانه بگویید عرضه و شهامت اجرای دستورات اسلام را نداریم و می ترسیم از اینکه انگ داعشی و خشونت طلب و ضدیت با حقوق بشر را بخوریم. پس با این حرفها خودمان را ول می زنیم و خیال می کنیم که خدا را هم گول زده ایم!!؟

 • اولا دهانه دعا پیمرد هفتادساله این شیوه رفتار اسلام رحمانی همان فرقه ضاله مرجئه است که ائمه هدی علیهم السلام بارها آن را لعن کردند. دقیقا با هدف سکوت در مقابل گناهان و ترک نهی از منکر. البته آقا میری به مراتب از مرحئه قدیم بدتر است. آنها اینهمه تناقض نداشتند که از یک طرف بگویند خدا داعشی نیست که بسوزاند و بعد به اختلاس گران فحاشی کنند! خوب اختلاس گر هم می رو بهشت! خدا که داعشی نیست کسی را بسوزاند! همه مقامات جمهوری اسلامی هم که به آنها فحاشی می کند می روند بهشت. درد این است که می خواهد در طور شده جوانها را مرید خودش بکند ولو با ترویج گناه و حرکت در جهت خواست بی بی سی. اما چنان از هول حلیم افتاده در دیگ که متوجه تناقض گویی های خودتانید هم نیست.