رائفی‌‌پور| وظیفه اصلی ما


چقدر امام زمانت رو میشناسی؟


+ 
22

- 
2

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • وظیفه ی قرآنی ثقل اصغر در حدیث ثقلین چیست؟
  ---
  خداوند در قرآن کریم پیامبر اکرم (ص) را فقط به ابلاغ و آموزش دین اسلام با آموزه های قرآن یعنی ابلاغ و آموزش احکام و اعتقادات دینی و مذهبی قرآن که وحی بی خدشه و تحریف نشده ی الهی است موظف ساخته و هرگز به آن حضرت اجازه و حق نداده است سوای این احکام و اعتقادات قرآنی ثابت حکم و اعتقادی را از خود به دین بیافزاید.
  اصل قرآنی فوق بر اهل بیت آن حضرت ، که در حدیث ثقلین همراه با قرآن بعنوان ثقل اصغر به تبعیت از آنان دستور آمده است ؛ ساری و جاری است ؛ و آنان بمانند پیامبر هیچ حق یا اجازه ی افزایش حکم و اعتقادی را از خود به دین ثابت خداوند که در قرآن نیامده است دریافت نکرده اند ؛ و این اصل قرآنی الهی هیچ تغییری را نمی پذیرد.
  خداوند جهان آفرینش که به تمام حقایق جهان هستی که همگی آفریده ی یگانه ذا اقدس او هستند آگاهی و احاطه کامل دارد به بشر حتی پیامبران بعلت دانش ناچیزی که دارند هیچ حق و اجازه ای نداده است سوای احکام و اعتقادات ثابت وحی اصیل و بی خدشه ی الهی که آخرین آن قرآن است حکم و اعتقادی را بنام دین و مذهب از خود بیافزایند.
  خداوند تعیین دین و احکام و اعتقادات ثابت آن را در آیه قرآنی: « أَلَا لِلَّهِ الدِّينُ الْخَالِصُ ... » ﴿ ایه ۳ سوره زمر ﴾ با تاکید و بلا منازع منحصر به خود دانسته است .

 • به پایگاه رسانه ای و سر دبیری محترم بولتن نیوز و چند رسانه ی دیگر/ پنجشنبه 29/07/1400
  ---
  بولتن نیوز می گوید و صاحب نظران می پرسند
  ---
  « يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا لِمَ تَقُولُونَ مَا لَا تَفْعَلُونَ . كَبُرَ مَقْتًا عِنْدَ اللَّهِ أَنْ تَقُولُوا مَا لَا تَفْعَلُونَ » ﴿ آیات ۲ و ۳ سوره صف ﴾.
  بولتن نیوز پس ارسال هر نظری می گوید :
  « كاربر محترم نظر شما دريافت شد»
  بولتن نیوز در صفحه ی نخست خود نوشته است: حریف را به خاطر اندک بودن دانش و آگاهی‌اش تحقیر نکنیم؛ مهم‌ترین ضرورت یک بحث این است که در آن به دنبال کشف حقیقت و رسیدن به نتیجه ی درست باشیم
  این بنده ی مظلوم برای فاش شدن حقیقت نزد مردم با اصرار می پرسد : « چرا و با چه توجیه شرعی و قانونی بولتن نیوز و رسانه های مشابه دیگر مانند صدا و سیمای ج.ا.ا و الف و تابناک و... اکثر نظراتی را که با روشنگری قرآنی و عقلی منطقی از ترویج من در آوردیها و خرافات و جعلیات متضاد با قرآن و عقل انتقاد می کنند با اصرار و بی هیچ توجیه در بخش نظرات این پایگاه ها منتشر نمی کنند؟؟؟!!!
  این رسانه ها بجای فراخوان دین شناسان به اظهار نظر و توضیح یا رد و نقد علمی - منطقی این گونه نظرات سرنوشت ساز حیاتی که برای مصون نگه داشتن دین داری و مذهب داری جوامع متدین از انحراف و تباهی ؛ حقایق شناختهای محکم و مفصل قرآن را برای این جوامع آشکار می سازند این نظرات را پیوسته در نطفه خفه می کنند و از چشم گشودن در صفحات رسانه های خود محروم می سازند.
  بولتن نیوز و سایر رسانه های نامبرده ی مشابه با حذف پیوسته ی روشنگریهای قرآنی و عقلی منطقی ؛ دین داران را با پخش و ترویج من در آوردیها و خرافات و جعلیات قرآن ستیز و خرد گریز دین زدا بنام دین و مذهب به بی راهه می فرستند و گمراه می کنند.
  این رسانه ها بجای احترام به نظرات روشنگر قرآنی و عقلی و بجای تلاش خردمندانه ؛ با حذف بی توجیه این نظرات ، در دفاع خاموش از مروجان من در آوردیها و خرافات و جعلیات ؛ بی تفاوت نسبت به این اصل که چنین حذف در مقابل شرع و قانون پاسخگویی و مجازات دارد ؛ با سوء استفاده از سکوت و بی تفاوتی نهادهای نظارتی ذی ربط کشور با ادامه ی حذف این نظرات آشکار صاحبان این نظرات و جوامع ذی نفع را تحقیر می کنند؟!
  بسیار سئوال بر انگیز و مرموز است که چرا رسانه های همگانی کشور که مسئولیت ترویج فرهنگ درست دین داری و مذهب داری خدا پسندانه را قانونا و شرعا بعهده دارند تا این حد از کشف حقایق قرآنی که دین داری و مذهب داری جوامع را از کج روی و تباهی مصون می سازند باید این همه بیم و ترس و هراس داشته باشند؟؟؟!!!

 • به سردبیری پایگاه روشنگری و چند رسانه ی دیگر/ چهارشنبه 28/07/1400
  ---
  اگر باور دارید که خداوند لحظه به لحظه اعمال ما را برای روز حساب در نظر دارد پس پاسخ دهید
  ---
  با چه توجیه شرعی و قانونی خدا پسندانه ای روشنگریها قرآنی را که بی تردید مردم را به چگونگی دین داری و مذهب داری که خداوند می خواهد آگاه می سازند زمین می گذارید و منتشر نمی کنید و بعضی از روشنگریها را با تاخیر با گذشت مناسبت منتشر می کنید .
  بهتر نیست برای رفع مسئولیت از خود روشنگریهایی را که نمی پسندید به نقد و پرسشگری بگذارید یا دین شناسان را به انجام وظیفه شرعی خود برای آگاه سازی مردم به پاسخ به این روشنگریها یا رد و نقد آنها فرا بخوانید؟؟؟!!!
  چرا در سایه نظام دینی ج.ا.ا روشن گریهای قرآنی و عقلی که دین داری و مذهب داری مردم را با حقایق شناختهای محکم و مفصل قرآن آگاه می سازند در پایگاه های اطلاع رسانی در ج.ا.ا قرب و منزلت خدا پسندانه ای ندارند؟؟؟!!!

 • یا صاحب الزمان ادرکنی .یا اباصالح المهدی ادرکنی .اللهم عجل لولیک الفرج . خدیا امام زمانمان را از ما راضی وخشنود بگردان وحب ایشان را در قلب ما قرار بده .الهی آمین رب العالمین .صلوات.

 • نشانه بسیار منفی پایگاه اطلاع رسانی رئیس جمهور
  ---
  نبود درگاه دریافت نظرات منطقی مردم در باره مشکلات روز افزون کشور در سایت ریاست جمهوری که کار خود را به تزریق یک سویه ی اطلاعات منحصر ساخته است نشانه ی بسیار منفی نبود حوصله و بردباری و نبود پاسخ لازم نزد دولت در مقابل این نظرات است که بعید نیست بسیاری از آنها بحق و شایسته رسیدگی باشند.