تف بر این اسلامی که هیچ ربطی به اسلام نداره


رائفی‌پور| والدين مقصر

سخنرانی صریح و صمیمانه با جوانان


+ 
32

- 
1
ارسال در 1400/8/17 ساعت 12:25 2021-11-8 12:25:54
محسن
توسط محسن


عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • معرفت_تثلیثی_لیبرال زندگی مارا آلوده کرده است.
  لیبرالیسم به گونه ای در تار و پود معرفت‌ها و علم‌ها پیچیده است که قوه فرقان (تمیزدادن حق وباطل) را حتی از مؤمنین گرفته و بسیاری را می بینیم که چطور ساده اندیشانه در چاه ویل لیبرالیسم افتاده‌اند و دست و پا می زنند
  موضوع، مسلمان لیبرال است؛!!
  موضوع #عدم_تبعیت_ازعلم_بامعرفت_تثلیثی می باشد.
  ...............وَلَا تَقُولُوا ثَلَاثَةٌ.............
  و
  ....و لاتطع الکافرین و المنافقین....
  جهل امروز بیسوادی نیست؛
  جهل امروز اصرار بر دانسته های غلط و باطل و اثبات نفسانیات خود است ؛
  ولایتمداری هم بهانه ای شده ،برای ارضاءنفسانیات خود و همفکران شیفته لیبرالیسم است؛
  یک مسلمان ناب ،هرگز اصرار بر دانسته های بدون سنجش با #قرآن_وعترت و کور کورانه وطوطی وار عمل نمی کند......
  تصمیم گیری و تصمیم سازی برای دیگران نمی کند .
  مصداق ضرب المثل :
  آلو ز آلو رنگ گیره...
  همسایه ز همسایه فن گیره..
  نمی شود

 • اول - انتقاد : اون لغت دو حرفی بر سر اسلام شایسته نیست.
  دوم - انتقاد: مسئول تربیت پدران و مادران کیست؟ نیاموخته ایم و نمی دانیم چه شخصیتی را
  باید برای فرزند خود انتخاب کنبم.
  سوم - انتقاد: فرهنگ آپارتمان و اسلام جور نیست ، نمی خواند ، نمی شود. در قدیم عروس
  به خانه پدر داماد می آمد ( نه آپارتمان ) .نوه در دامان پدر و مادر بزرگ
  باتجربه رشد می کرد. عروس و داماد از روی احترام به بزرگتر جرائت کشمکش و دعوا
  نداشتند...
  اول تکریم و دوم تعریف : نکات خوبی را مطرح شد. خانمهای جوان می دانند که می
  خواهند ازدواج کنند. اما فرهنگ محیط ( بخوانید ضد فرهنگ ) دیواریست که
  تخریب آن کار هر کسی و بتنهائی نیست.
  تائید اول و تاکید دوم : شما به نکات ضد فرهنگی حمله می کنید و دیوار موانع را
  تضعیف. دیگران هم چنین کنند تا صدائی بلند شود و دیوار بریزد.

 • مهم ترین وظیفه ی دینی و مذهبی مسئولان نظام دینی ج.ا.ا و مراجع دین شناسی چیست؟
  ---
  نخستین و مهم ترین و ظیفه ی دینی و مذهبی مسئولان نظام ج.ا.ا و مراجع دین شناسی ؛ دفاع از اصالت الهی دین قرآنی خداوند و دفاع از اصالت توحیدی مکتب تشیع نهج البلاغه ای علوی و مبارزه ی علمی فراگیر همیشگی علیه انبوه روز افزون ضد ارزشی من در آوردیها و خرافات و جعلیات متضاد با قرآن و عقل است که این اصالت را لوث و نابود می کنند.
  اصالت الهی - توحیدی دین خدا و مذهب تشیع علوی با آمیختن ضد ارزشهای متضاد با شناختهای محکم و مفصل قرآن به دین و مذهب بعلت آزادانه فعال بودن خیل بی شمار تحریف گران منفعت طلب بی بند و بار عوام فریب در پوشش حرفه های گوناگون ؛ کاملا لوث و مخدوش و مسخ و نابود می گردد.
  سکوت مطلق همیشگی مراجع دین و مذهب شناسی و مراکز آموزش دین و مذهب در مقابل تحریف گران و خود داری این مراجع و مراکز از انجام وظیفه ی روشنگری قرآنی و عقلی و خود داری از آگاه سازی متدینان به هشدارهای آشکارقرآن در زمینه تحریف گریها ؛ دین و مذهب را به بازیچه ی منفعت طلبی تحریف گران تبدیل کرده و مردم متدین را از آگاهی به حقیقت ضد قرآنی من در آوردیها و خرافات و جعلیات آمیخته به دین و مذهب محروم ساخته است .
  ما بیش از چهل است بحمد الله در سایه حکومت دینی نظام ج.ا.ا زندگی را می گذارنیم ولی افسوس که تاکنون هیچ اقدام و جنبش سازمان یافته ی علمی ضابطه مند و قانون مندی را از نهادهای ذی ربط حکومتی نظام و از مراجع و مراکز دین شناسی برای مبارزه علمی آشکار علیه تحریف گریهایی که پیوسته اصالت توحیدی دین و مذهب را نشانه می روند ندیده ایم.
  این مبارزه ی علمی خدا پسندانه که همه ی پیامبران الهی از بدو بعثت بدستور خداوند طلایه دار آن بودند در حقیقت نخستین و مهمترین وظیفه و مسئولیت تخلف ناپذیری است که خداوند در قرآن به دوش مسئولان ذی ربط نظام و مراجع و مراکز آموزش و تبلیغ دین و مذهب گذارده است .
  خداوند در قرآن متخلفان از این وظیفه و همه ی افرادی که حقایق وحی الهی از جمله حقایق شناختهای توحیدی قرآن را بنا به مصلحت اندیشیهای گوناگون بشری محض کتمان می کنند به لعن و نفرین از جانب خود و از جانب مؤمنان و به محرومیت از رحمت الهی ؛ آشکار هشدار داده است .

 • سلام تو صحبیهای قبلی هم گفتم اگر ما مسلمان وپیرو دین واسلام هستیم باید سنتهای پیامبر واحکام قران وسیره اهلبیت (ع) را سرتوحه خود قرار دهیم وگرنه فاتحه دین ودینداری ومسلمانی را باید بخوانیم . اللهم عجل لولیک الفرج. صلوات .

 • تفسیر درست حدیث ثقلین بحکم دلایل محکم و مفصل قرآن چیست؟
  ---
  اگر حدیث معروف ثقلین در تضاد با آیات محکم و مفصل پیامبر شناسی قرآن ، که حدود وظیفه و دانش و توان طبیعی – بشری پیامبر را آشکار و مشخص می سازند و تعیین می نمایند ، تفسیر شود ؛ نتیجه و سر انجام حتمی این تفسیر غلط بحکم آیات قرآنی محکم و مفصل 103 تا 106 سوره کهف و آیه 65 سوره زمر و سایر آیات هشدارهای قرآن ؛ گمراهی و نابودی و تباهی حاصل یک عمر نیکو کاری و دین داری عاملان به این تفسیر غلط و پیامدهای شوم دنیوی و اخروی این تفسیر غلط خواهد بود .
  دین شناسان و سایر دین داران مسلمان بحکم آیات و دلایل و شواهد محکم و مفصل بسیار قرآن موظف اند حدیث ثقلین را هماهنک و منسجم بلکه مطابق مفاد صریح پیامبر شناسی قرآن با نصب العین قرار دادن نویدها و هشدارهای محکم و مفصل قرآن تفسیر و درک کنند .
  دین شناسان و فقها بحکم آیه قرآنی: « وَمَا كَانَ الْمُؤْمِنُونَ لِيَنْفِرُوا كَافَّةً فَلَوْلَا نَفَرَ مِنْ كُلِّ فِرْقَةٍ مِنْهُمْ طَائِفَةٌ لِيَتَفَقَّهُوا فِي الدِّينِ وَلِيُنْذِرُوا قَوْمَهُمْ إِذَا رَجَعُوا إِلَيْهِمْ لَعَلَّهُمْ يَحْذَرُونَ » ﴿ آیه ۱۲۲ سوره توبه ﴾ موظف اند با هدف مصون نگه داشتن دین داری و مذهب داری متدینان از نابودی و تباهی ؛ تفسیر درست حدیث ثقلین را پیوسته و در همه ی مناسبتها و در همه ی مجالس و محافل دینی و مذهبی به همه ی متدینان مکرر و پیوسته ابلاغ کنند وآموزش دهند و تبیین نمایند و همیشه با تاکید یاد آوری و گوشزد نمایند.
  بی توجهی به یاد آوری تفسیر درست حدیث ثقلین ؛ سهم بزرگی از نتیجه شوم گناه کمراهی متدینان را در قیامت به دوش دین شناسان و مراگز خاموش آموزش و تبلیغ دین می گذارد و این دین شناسان و گردانندگان این مراکز در قیامت با وضعی رو به رو خواهند شد که در آن راهی برای گریز از نتیجه و پیامدهای شوم این بی توجهی هرگز فراهم نخواهد بود.