آخوند فاسد و کاخ خمینی!!! | پورآقایی


حتما ببیند.
گروه رسانه ای تیمورا


+ 
18

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • مهمان 00/10/11 ساعت 12:01

  فرهنگ فاقد تعریف علمی – منطقی به بی فرهنگی زیان بار می انجامد
  ---
  علت مظلوم ماندن فرهنگ در کشور ما خالی بودن اذهان مسئولان دولت بویژه مسئولان ذی ربط فرهنگ کشور از یک تعریف جامع و مانع علمی - منطقی از فرهنگ که نهادینه ترین عامل حیاتی شکل دهی روند حرکت تعاملی منضبط زندگی بشر است می باشد.
  نبود این تعریف علمی - منطقی در اذهان مسئولان دولتی ذی ربط آنان را از ترسیم شکل و چارچوب منضبط برای روند تعاملی نظام مند و برای جا انداختن این شکل و چهارچوب در جامعه باز می دارد و آنان را در سر در گمی رها می کند و به تحمیل ایده هایی ناهماهنگ و غیر قابل درک و اثبات ناپذیر به جامعه وادار می سازد .
  فرایند تحمیل چنین ایده های نا منضبط غیر قابل اثبات ؛ بی تردید به هدر رفتن وقت و تلاش و داراییهای جامعه و نرسیدن اقشار مختلف جامعه به زندگی سازمان یافته ی برخوردار از آرامش و آسایش و امنیت و به سوء استفاده های کلان نا اهلان درونی و بیگانه از این وضع ناهنجار ختم می گردد و جامعه را از هر تلاش مثبت و سازنده ای برای پیشرفت و پویایی زندگی محروم می سازد.
  متاسفانه پس از پیروزی انقلاب اسلامی در کشور تاکنون هیچ تلاش سازمان یافته علمی آشکاری برای ایجاد تعریف علمی - منطقی منضبط نظام مند از فرهنگ و لازمه های اصولی آن و جا انداختن شکل و چارچوب علمی منطقی از عناصر اساسی این تعریف در اذهان دولتیان و بویژه در اذهان مسئولان ذی ربط که باید با به کار گیری منظم و سائل ارتباط جمعی و در سطوح آموزشی مختلف دولتی و غیر دولتی انجام گیرد دیده نشده است.
  یکی از بدترین پیامدهای این وضع فرهنگی اسف بار ؛ سوء استفاده بیگانگان سلطه جو و عوامل درونی این بیگانگان از این وضع برای تسخیر اذهان افراد جامعه در راستای تحقق بخشیدن به اهداف نا مشروع خود با گسترش و تعمیق جهل و نادانی و با ترسیخ محرومیت از آگاهییهای فرهنگی و سیاسی و دینی و اقتصادی لازم و درست در جوامع بشری است که همیشه با خلع سلاح بودن هدف این بیگانگان قرار می گیرند و خود و همه ی دارایهای مفید خود قربانی پیامدهای جهل ونادانی خویش می شوند.

 • به خبر فوری در باره اظهارات پوچ شیخ ناصر نقویان/دوشنبه 29/09/1400
  ---
  روان پریشی شیخ ناصر نقویان
  ---
  آشیخ ناصر نقویان!!! روانشناسی می گوید شما با این پرت و پلا گفتنهای خود از بی هوادار بودن با تخیل بزرگ کردن خود قصد پوچ هوادار جمع کردن را داری ؛ ولی با اینگونه رفتار و گفتار یقین داشته باش تو یک روان پریش اوپزسیون وجدان خویش هستی و با این پرت و پلاها به هیچ جایی نمی رسی و در هیج جا بجز در پوست فرسوده ی خود نمی گنجی.

 • دولت و نظام را از لوث وجود ننگین مفسدان فی الارض پاک کنید
  ---
  مجید انصاری که در کسوت متعارف روحانیت با اظهارات اخیر خود به پایگاه رسانه ای خبر فوری با ننگین ترین سر سپردگی خود را به نوکری بوقهای نفاق پراکنی اسراییل و امریکا و انگلیس در آورده و با این رفتار ضد ارزشی کار خود را مصداق بارز یکی از گناهان کبیره ی فساد فی الارض کرده است ؛ شایسته نیست در هیچ نهاد و ارگانی از مدیریتهای دولت و نظام ج.ا.ا جایگاهی داشته باشد و بی تردید مستوجب خلع لباس و مجازات عادلانه است تا درس عبرتی برای مفسدان امثال خود شود.

 • به خبر فوری در باره خبر مصاحبه ی این پایگاه با مجید انصاری/ یکشنبه 28/09/1400
  ---
  آقای انصاری!!! پشت کردن به اصول انسانی ثابت انقلاب از شما هرگز روا نیست
  ---
  آقای مجید انصاری!!! از یک روحانی همچون شما که تمام آبرو و حیثیت اجتماعی و سیاسی خود را با امتیاز تربیت شدن در سایه بیت رهبر کبیر و فقید بنیان گذار انقلاب اسلامی امام خمینی راحل ( رضوان الله تعالی علیه) به دست آورده است پشت کردن به اصول انسانی – قرآنی ثابت انقلاب اسلامی و برخاسته از سنت و سیرت ثابت معتبر پیامبر اسلام و امامان از اهل بیت آن حضرت که مورد اجماع تمام وفا داران به دین خدا است ؛ آن هم برای چند روز خوش گذرانی دنیای فانی هرگز نزد خداوند و خلق الله مؤمن روا نیست!!!
  آقای انصاری!!! نیک توجه کنید و خود را به مغلطه گویی دچار نسازید که حقیقت تنگناهای اقتصادی در ایران ثروتمند اسلامی پس از انقلاب از سوء مدیریت مدیران بی کفایت کشور با همسویی با دشمنان بیگانه و نادیده گرفتن یا انکار حقوق حقه ملت در ثروتهای ملی سرچشمه می گیرد و هیچ ربطی به اصول انسانی – قرآنی ثابت انقلاب اسلامی ندارد.
  آقای مجید انصاری!!! این موضع گیریهای مغلطه آمیز برای شما رای ساز نمی شوند و اگر هم رایی به نام شما ریخته شود از جانب غافلان و جاهلان یا مغرضان اصول نشناس یا کینه توز خواهد بود که نزد خداوند و خلق الله مؤمن پشیزی ارزش نخواهد داشت.
  آقای انصاری!!! شما که دوست دارید ، برای چند روز فانی دنیا ، اصول انسانی – قرآنی ثابت انقلاب را که استقرار آنها ثمره ی خون پاک صدها هزار شهید انقلاب است به فراموشی بسپارید و نسبت به این اصول اعلام بیزاری می کنید بهتر است کسوت متعارف روحانیت را رها کنید و بیش از این در این کسوت به ارزشهای الهی جفا نکنید.

 • خوب یک سوال بحق وجود دارد و آنهم اینست که اکنون چرا با آخوندهای فاسد و منافق برخوردی صورت نمی گیرد قسم حضرت عباس تون یا دم خروس تون

 • دقیقا سوال بسیار بسیار جدیه

 • تصاویر بسیار گویا.
  دعا کنیم برای هدایت یک یکمون
  ای دل غافل