جادوی دلار


علی اکبر رائفی پور


+ 
16

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • چرا مراجع دین در مقابل تنگناهای طولانی زمین گیر کننده ی مردم بوظیفه خود عمل نمی کنند؟!
  ---
  لطفا مراجع دین اگر میخواهند در مقابل خدا و ملت سر افراز و رو سفید بمانند ؛ نظر علمی کارشناسی خویش را بعنوان وظیفه ی نخست خود و بعنوان جهاد فی سبیل الله ، در باره ی همه ی کاستیهای کشور که مردم ایران ثروتمند را بعلت بی کفایتی اقتصادی دولتیان در پیاده کردن اقتصاد عدالت محور مقاومتی خود کفا ده سال است زمین گیر کرده و در مقابل عربده کشی دلار ؛ این معبود سرمایه داران از خدا بی خبر زالو صفت و آقا زاده های تازه به دوران رسیده ی دنیا پرست زمین گیر و خوار و ذلیل نموده است ، باید مستدل و مستند به قرآن و عقل برای اتمام حجت با تعیین ضرب العجل برای اجرا به دولتیان با قاطعیت علمی بیان کنند و تکلیف مردم را با چنین دولتهایی با دلایل قاطع روشن سازند.
  نمی شود به بهانه ی دروغین حفظ نظام مردم را که بحکم قرآن صاحب اصلی کشور ثروتمند ایران و صاحب اصلی ثروتهای ملی کشور خود هستند وجان و عزیزان خود را در راه حفظ ارزشهای قرآنی دین و در راه حفظ وطن خویش ایثار و فدا می کنند ؛ بپای بی کفایتی اقتصادی دولتها که دنباله رو بی چون و چرای اقتصاد انسان ستیز مکتب سرمایه داری غرب اند سالها زمین گیر و خوار و ذلیل و قربانی کرد.
  دولتبان بگویند در مقابل آز سیری ناپذیر یک مشت سرمایه دار مفت خور زالو صفت از خدا بی خبر و در مقابل خیانتهای بزرگ رانت خواران و رشوه بگیران و محتکران و اختلاس گران و آقا زاده های مفسد فی الارض بخشهای خصوصی و عمومی تا کنون چه اقدام قاطع باز دارنده ی قانون مندی را محض رضای خدا متناسب با جنایتها و خیانتهای بزرگ این مفسدان علنا و بی محابات و در خدمت به ملت و نظام و کشور انجام داده اند؟؟؟!!!
  اگر دولتیان توان این کار بنیادین سرنوشت ساز را ندارند از وجود و بقای آنان در قدرت بجز ادامه ی رنج ذلت بار ملت و هدر دادن داراییهای مردم و بیت المال و چیره کردن دشمنان بیگانه بر کشور چه بازده دیگری وجود دارد؟؟؟!!!
  چرا و با چه هدفی دولتیان ، اگر ادعا دارند که وفادار ملت و نظام و کشور خویش هستند ، با وجود ثروتهای بی شمار ملی در کشور که بهترین و نیرومند ترین پشتوانه ارزش پول ملی است ؛ ارزش این پول را روز به روز بخاطر افسار گسیختگی قیمت ارز بیگانگان پیوسته به دره ی عمیق نابودی سوق می دهند و توان ملت را بد تر از فقیر ترین کشورهای جهان نابود می کنند؟؟؟!!!

 • به خبر فوری در باره موضوع:/کاخ سفید: برنامه هسته‌ای ایران تهدیدی علیه صلح بین‌المللی است/ جمعه 03/10/1400
  ---
  فریب زرق و برقهای چهره ی منفور همیشگی آمریکا و غرب را نخورید
  ---
  همه ی دولتهای آمریکا و همپیمانان و دست نشاندگان این دولتها از بدو تاریخ این کشور تا کنون با پیگیری ددمنشانه ترین شیوه های استعماری ضد بشری با دلایل و شواهد حسی بی شمار انکار ناپذیر ثابت کرده اند که خود همیشه بزرک ترین خطر علیه امنیت و صلح جهانی و علیه استقلال و حقوق حاکمیت ملی کشورهای جهان بوده اند.
  دولتهای یاغی سرکش جنایت پیشه آمریکا و غرب و نوکران دست نشانده ی این دولتها برای تحقق اهداف استعماری ضد بشری و ادامه ی چپاولگریهای خود و برای چیره شدن بر سرنوشت و ثروتهای ملل جهان حتی از ارتکاب فاجعه بارترین جنایتهای جنگی ؛ مانند راه اندازی ددمنشانه ترین کشتارها و ویران گریها و آواره سازیهای دست جمعی علیه ملت های جهان و از زیر پا گذاشتن همه ی اصول اخلاقی و ارزشهای انسانی هیچگاه دریغ نکرده اند.
  نام حقوق بشر و دموکراسی بزرگ ترین کلاهی است که این دولتها برای ادامه ی تحقق بخشیدن به بد ترین اهداف جنایتهای استعماری خود برای فریب افکار عمومی ؛ به سر کشورها و ملتها و سازمانهای بین المللی جهان می گذارند.
  این دولتهای دشمن بشریت با وادار کردن دولتهای دست نشانده ی خود به تایید جنایتهایی که پیوسته علیه کشورها و ملل اصتقلال خواه جهان مرتکب می شوند ؛ بیشتر سازمانهای بین المللی را با زر و تزویر و زور بنفع اهداف استعماری ضد بشری خود و برای ادامه ی این اهداف جانیتکارانه قبضه کرده اند.
  این دولتهای یاغی پیوسته اهداف بشر دوستانه ی همه سازمانهای بین المللی را بنفع اهداف ددمنشانه ی استعماری خود و برای بیغما بردن ثروتهای کشورهای جهان با قانون ستیز ترین روشهای خیانت بار مصادره کرده اند.

 • تحریمهای دولتهای آمریکا و اروپا بزرک ترین جنایت علیه بشریت اند
  ---
  دهها سال است از حقایق آشکار تحریمهای ضد بشری دولتهای آمریکا و اروپا ثابت شده است که برای تحمیل اهداف استعماری منفور این دولتها علیه استقلال کشورهای دیگر و برای سلب حقوق مشروع حاکمیت ملی این کشورها با راه اندازی کشتارها و ویران گریها و آواره سازی دست جمعی علیه ملتها و برای وادار کردن ملتها به تسلیم در مقابل این اهداف استعماری ضد بشری به کار گرفته می شوند.
  هیچ اصل انسانی در قانون و عرف بین الملل وجود ندارد که چنین تحریمهای ددمنشانه ی ضد بشری رسوا و پیامدهای فاجعه بار این تحریمها را علیه بشریت تجویز بنماید.
  وظیفه همه سازمانهای بین المللی مدافع بشریت و مدافع صلح و امنیت جهانی بویژه سازمان ملل و شورای امنیت این سازمان است که برای حفظ حیثیت و مشروعیت وجود خود ؛ علیه همه ی اقدامهای ضد بشری استعماری رسوا به مبارزه ی حقوقی جدی بپردازند و این اقدامهای ضد بشری را که برای نابودی استقلال و حقوق حاکمیت ملی کشورها و برای تحمیل بدترین زیانها به ملتهای با ددمنشانه ترین شیوه ها اجرا می شوند محکوم کنند و جانیان بین المللی مروج این تحریمها و تایید کنندگان این جانیان را برای مجازات به دادگاه های ذی صلاح بسپارند و مجازات این جانیان ضد بشر بین المللی را با جدیت و صداقت پیگیر شوند.