آیا دولت سیزدهم تا به امروز موفق بوده؟...


خبرهای خوب نزدیک است... سال 1401 سال خبرهای خوب...ان شاء الله


+ 
15

- 
0
ارسال در 1400/10/5 ساعت 17:01 2021-12-26 17:01:49
احسان
توسط احسان


عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • دولت باید پاسخگوی تعللهای زیان بار حقوقی خود باشد
  ---
  دولت بعنوان و کیل ملت با چه حق و کدام دلیل قطعی شرعی و قانونی وکدام رویه ثابت درست عرفی حق همسان سازی حقوق بازنشستگان را بتعویق می اندازد ؛ در حالی که این تعویق بی تردید با پیامدهای زیان بار آشکاری که دارد پیوسته تامین و تضمین نیازهای زندگی اکثریت افراد بازنشسته را بگونه هایی فاجعه بار مختل می سازد؟؟؟!!!
  در شرع و قانون و عرف ؛ امانت داری لازمه ی گسست ناپدذیر و تعلل ناپذیر همیشگی حرفه ی وکالت است .

 • چرا مراجع دین در مقابل تنگناهای طولانی زمین گیر کننده ی مردم بوظیفه خود عمل نمی کنند؟!
  ---
  لطفا مراجع دین اگر میخواهند در مقابل خدا و ملت سر افراز و رو سفید بمانند ؛ نظر علمی کارشناسی خویش را بعنوان وظیفه ی نخست خود و بعنوان جهاد فی سبیل الله ، در باره ی همه ی کاستیهای کشور که مردم ایران ثروتمند را بعلت بی کفایتی اقتصادی دولتیان در پیاده کردن اقتصاد عدالت محور مقاومتی خود کفا ده سال است زمین گیر کرده و در مقابل عربده کشی دلار ؛ این معبود سرمایه داران از خدا بی خبر زالو صفت و آقا زاده های تازه به دوران رسیده ی دنیا پرست زمین گیر و خوار و ذلیل نموده است ، باید مستدل و مستند به قرآن و عقل برای اتمام حجت با تعیین ضرب العجل برای اجرا به دولتیان با قاطعیت علمی بیان کنند و تکلیف مردم را با چنین دولتهایی با دلایل قاطع روشن سازند.
  نمی شود به بهانه ی دروغین حفظ نظام مردم را که بحکم قرآن صاحب اصلی کشور ثروتمند ایران و صاحب اصلی ثروتهای ملی کشور خود هستند وجان و عزیزان خود را در راه حفظ ارزشهای قرآنی دین و در راه حفظ وطن خویش ایثار و فدا می کنند ؛ بپای بی کفایتی اقتصادی دولتها که دنباله رو بی چون و چرای اقتصاد انسان ستیز مکتب سرمایه داری غرب اند سالها زمین گیر و خوار و ذلیل و قربانی کرد.
  دولتبان بگویند در مقابل آز سیری ناپذیر یک مشت سرمایه دار مفت خور زالو صفت از خدا بی خبر و در مقابل خیانتهای بزرگ رانت خواران و رشوه بگیران و محتکران و اختلاس گران و آقا زاده های مفسد فی الارض بخشهای خصوصی و عمومی تا کنون چه اقدام قاطع باز دارنده ی قانون مندی را محض رضای خدا متناسب با جنایتها و خیانتهای بزرگ این مفسدان علنا و بی محابات و در خدمت به ملت و نظام و کشور انجام داده اند؟؟؟!!!
  اگر دولتیان توان این کار بنیادین سرنوشت ساز را ندارند از وجود و بقای آنان در قدرت بجز ادامه ی رنج ذلت بار ملت و هدر دادن داراییهای مردم و بیت المال و چیره کردن دشمنان بیگانه بر کشور چه بازده دیگری وجود دارد؟؟؟!!!
  چرا و با چه هدفی دولتیان ، اگر ادعا دارند که وفادار ملت و نظام و کشور خویش هستند ، با وجود ثروتهای بی شمار ملی در کشور که بهترین و نیرومند ترین پشتوانه ارزش پول ملی است ؛ ارزش این پول را روز به روز بخاطر افسار گسیختگی قیمت ارز بیگانگان پیوسته به دره ی عمیق نابودی سوق می دهند و توان ملت را بد تر از فقیر ترین کشورهای جهان نابود می کنند؟؟؟!!!

 • مهمان 00/10/29 ساعت 12:46

  شکر نعمت ؛ نعمتت افزون کند
  ---
  افزایش و کاستی رزق و روزی و نیازهای ضروری زندگی بشر از آب و هوا و غذا و بهداشت و سایر نعمتهای الهی تنها در اختیار یگانه ذات اقدس خداوند توانا ودانای مطلق است و این کاستی و فزونی با علم وحکمت بی کران خداوند و در بازتاب به رفتارهای مثبت و منفی عینی بشر از جانب خداوند تعیین و تغییر یا تثبیت می گردند .
  هیچ آفریده ای را جدا از علم و حکمت و لطف بی کران خداوند ؛ در تعیین این افزایش و کاستی و در تغییر این افزایش و کاستی توان و قدرت بی نقص نیست .
  قدر شناسی عملی از نعمتهای الهی و خود داری از اسراف و تبذیر و از هدر دادن این نعمتها ، بنا به خواست قرآنی خداوند ؛ موجبات بقا و دوام و فزونی این نعمتها را فراهم می سازند و ناسپاسی بنا بحکم قرآنی خداوند سبب کاهش و نابودی این نعمتها می شود.
  بشر بنا به بحکم قرآنی خداوند اگر می خواهد گرفتار کاستی و قحطی نشود مکلف است برای حفظ و بقای نعمتهای الهی همیشه اعتدال را در بهره جویی از این نعمتها پیشه ی خود کند وهمیشه شکر گزار خداوند نعمت آفرین باشد .
  بشر بادانش ناچیز خود با چشم بستن به روی نویدها و هشدارهای و حی اصیل و تحریف نشده ی الهی ؛ هرگز نمی تواند و حق ندارد با این دانش ناچیز فزونی یا کاستی نعمتهای الهی را پیش بینی کند.
  با این که بشر کاستی و نابودی روز افزون نعمتها را در جهان باچشمان خود می بیند و این کاستی و نابودی خارج از اراده ی خود را با تمام وجود حس می کند ؛ هنوز حاضر نیست در مقابل عظمت بی مانند توان و قدرت مطلق خداوند از ناتوانی بشری و طبیعی خود درس عبرت بگیرد و در مقابل توان و قدرت مطلق خداوند به خواسته های خرد گرای و حیانی ذات اقدس او سر تسلیم فرود آورد.
  بشر در طول تاریخ خود و با نادیده گرفتن وحی اصیل الهی که بر پیامبران از همنوعان او از جانب خداوند فرود آمده است ، در تلاش و بذل همت برای رفع کاستیها هنوز درست یاد نگرفته که شرط موفقیت بی نقص در این تلاش ؛ تنها توکل همیشگی به ذات اقدس خداوند توانا و دانای مطلق و استمداد کمک از توان و علم بی کران او است .
  نبود توکل صادقانه و جدی به یگانه ذات اقدس توانا و دانای مطلق خداوند و نبود ایمان نزد بشر به ضرورت استمداد از ذات اقدس خداوند در به دست آوردن نعمتهای الهی ، بشر را در تلاش برای رفع کاستیها و در نتیجه ی دانش ناچیز خود ؛ همیشه در تقلا کردن و دست و پا زدن بی حاصل در مشکلات کلان و خرد روز افزون بی پناه رها می کند .

 • مهمان 00/10/12 ساعت 13:31

  حواستان به این اقا باشد اول کارنامه ایشان را بررسی کنید وبعد از ایشان فیلم پخش نمائید .صلوات اللهم عجل لولیک الفرج صلوات .

 • مهمان 00/10/10 ساعت 13:16

  راه ها و چاه ها فرا روی دولت و در مذاکرات هسته ای چیستند؟
  ---
  هیئت ایرانی در مذاکرات بی حاصل هسته ای در وین در موقعیتی بسیار ضعیف با طمع بازگشت دلارهای اسیر بلوکه شده ، بدون داشتن ابتکار عمل راهبردی که بتواند خصم نیرنگ باز را به اذعان و تسلیم سریع ملزم سازد ؛ خود را در دام وقت کشی آمریکا و هم پیمانان این کشور گرفتار کرده و دانسته یا ندانسته و خواسته یا ناخواسته اهداف استعماری قانون ستیز خصم را تقویت می کند .
  این وضعیت فاجعه بار روز به روز بار کمر شکن نا امیدی ملت را در درون با افزون تر شدن تنگناهای تحمل ناپذیر بر دوش دولت و ملت و نظام و با نبود ابتکار عمل اقتصادی راه بردی برای رفع تنگناها ؛ سنگین تر می سازد.
  دولت که از ثروتهای ملی طبیعی کلان خدا داده برخور دار است با نادیده گرفتن این ثروتها بعنوان پشتوانه ی نیرومند اقتصاد و ارزش پول ملی ؛ با بقا و سخت تر شدن تنگناهای معیشتی ملت و نبود هیچ ضرب العجل محدود و هیچ ابتکار عمل راه بردی برای الزام خصم به تسلیم و نبود هیچ برنامه ی علمی - عملی روشن برای زدایش اصولی کوتاه مدت و دراز مدت تنگناها و برای سالم سازی اقتصاد کشور چه تضمینی دارد ، که به سوی تحقق یافتن اهداف بر اندازی نرم پلید خصم که می خواهد همه چیز مفید کشور و ملت را باخود ببرد ، حرکت نمی کند .
  با عنایت به این که دولت بنام دین خدا زیر پرچم نظام ج.ا.ا کشور را مدیریت می کند باید بداند که کشور و نظام و دولت و ملت بی تردید در کانون امتحان سخت الهی که در قرآن علل و عوامل وجود و زوال آن نیک تشریح شده اند قرار گرفته اند.
  بنا به نویدها و هشدارهای فراون و وعده و وعیدهای رسا و گویا و سرشت نشین قرآن که احکام و اعتقادات خرد گرای محکم و مفصل آن سخنان بلا فصل انکار ناپذیر خداوند اند ؛ کشور و ملت و نظام دینی در ج.ا.ا بجز با توکل صادقانه به یگانه ذات اقدس خداوند توانا و دانای مطلق و استمداد کمک از او با برنامه های علمی – عملی بشرط زدایش ضد ارزشهای تاریخی متضاد با قرآن و عقل که دین قرآنی ساده ی خداوند و مذهب خرد گرای توحیدی تشیع علوی اهل بیت را در خود در نوردیده و بغرنج و لوث و بدنام و نیست و نابود کرده اند وخشم خداوند را سخت بر می انگیزند ؛ هیچ راه دیگری برای پایان یافتن این امتحان سخت الهی و برای رفع تنگناها و بلاها و و وباها و مشکلات سخت روز افزون نخواهند یافت.
  برای احراز اولویت بهینه سازی همیشگی زندگی و معیشت ملت و پیشرفت علمی ضابطه مند کشور و بهره مندی از نعمتهای بی کران الهی ؛ باید با توکل صادقانه به خدا و با عدالت گرایی و امانت داری صادقانه و جدی به برنامه ریزی سازمان یافته ی ضابطه مند و قانونمند علمی پرداخت و پیوسته تلاش کرد عالمانه همه ی نمادهای شیطانی را که زندگی و معیشت ملت را روز به روز بد تر و بغرنج تر و زیان بار تر می کنند زدود.
  اگر اولویت فوق در عمل ؛ صادقانه و مجدانه با تلاش بی وقفه مد نظر نباشد بنا به هشدارهای رسا و گویا و انکار ناپذیر خداوند در قرآن نباید کاهش انواع مشکلات را توقع داشت .

 • ساخت چهار ملیون مسکن حتی می تواند مخرب باشد و امور را بازهم مشکل تر کند.
  یک خانه در روستا ساخته شود و خانواده روستائی مهاجرت نکنند و با داشتن انگیزه در حد توان تولید کنند را مقایسه کنید با مصرف کنندگان در شهر های بزرگ که تولیدشان انواع آلودگی است. و در بهترین شرایط بیکاری پنهان یعنی اشغال پیاده رو ها جهت دستفروشی یا کودکان کار یا ...
  همه موافق هستیم که کار تبلیغاتی/ نمایشی حداکثر در بلند مدت کشنده است و نه علاج.