آموزش رسمی روسپی گری در دولت خاتمی و روحانی !!!!


نشست معاونت زنان دولت روحانی برای قانونی کردن، آموزش و انگ زدایی از تن فروشی !!!


+ 
38

- 
4
ارسال در 1400/11/3 ساعت 14:17 2022-1-23 14:17:54
محسن
توسط محسن


عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • خب بی ناموسی رو دوست دارن بالاخره انگلیسی و جرج سوروس و اهل و عیال و فرزندان در انگلیس و کانادا و غارت بیت المال و کلکسیونی از خیانات و اینا .

 • این کار پاک کردن صورت مسئله است،آقایان اگر عرضه داشتند مشکلات را به صورت ریشه ای حل میکردند.

 • میخوای ریشه ای حل شه؟ کمک کن کمیته های انقلاب احیا بشن.

 • راه حل این مشکل نه آزادی به سبک شیخان آزادی است و نه در گونی کردن دوستان گشت ارشاد !!! حل ریشه ای که عرض کردم، در آخرین کامنت به چند مورد از آن ها اشاره کردم...بخوانید

 • ناظر 00/11/4 ساعت 15:07

  همه فقط حرف می‌زنند و انتقاد می‌کنند اما نه تنها از این ناهنجاریها جلوگیری نمیشود بلکه با جدیت دنبال می‌شود . بطور قطع با این همه نظارت یک رئیس جمهور قادر به این حجم از فساد نیست پس پشتوانه گسترش فساد در مملکت نیروهای قدرتمندی هستند که در پشت صحنه قرار دارند ولی در ظاهر ادعای دین دارند و از وضع موجود گلایه می‌کنند و انتقاد می‌کنند ولی خودشان فاسدند و اینها تمام و کمال بازی دادن مردم مومن و مسلمان است تا بگویند ما خوبیم ولی زورمان به فلان و فلان نمی‌رسد ولی دستشان رو شده و هر لحظه آگاهی مردم مومن بیشتر خواهد و این خائنان به دین بدانند بی آبرویی و خواری دنیا و جهنم آخرت در انتظارشان است . مال حرام خوردن این تبعات را هم دارد که آدم را از خدا و دین خدا دور می‌کند و به گمراهی و ضلالت می‌اندازد .

 • برای مبارزه با روسپی‌گری، در درجه اول باید عواملی را که منجر به شیوع فحشا در جامعه می‌شوند برطرف کرد؛ مانند فقر، بیکاری و اعتیاد. از طرفی به منظور پیشگیری از گرایش افراد به انحراف به عوامل زیر توجه داشت و آن‌ها را تقویت کرد.
  1- خانواده سالم، یکی از مهم‌ترین عواملی است که می‌تواند در جلوگیری از انحراف اشخاص نقش داشته باشد.
  2- ایمان مذهبی، می‌تواند مهم‌ترین مانع رواج فساد و فحشا در جامعه باشد.
  3- حمایت از جوانان برای نجات آن‌ها از هر نوع شغل توام با بهره‌کشی.
  4- ارایه خدمات اجتماعی برای نجات زنان از بهره‌کشی.