قبله کدوم طرفه ؟!


پخش آیتم‌های «احکام به زبان ساده» از شبکه ٣ سیما


+ 
15

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • مهمان 00/11/15 ساعت 14:13

  خانه از پای بست و یران است
  ---
  آقایان دین شناس !!! اصول شناختهای محکم و مفصل احکام واعتقادات حیات بخش و سرنوشت ساز دین قرانی خداوند را که به دستور خداوند حاکم و ناظر بر همه گفتارها و نوشته های دینی و مذهبی غیر قرآنی بشری هستند ؛ انبوه روز افزون من در آوردیها و خرافات و جعلیات بشری متضاد با قرآن و عقل دارند پیوسته ، با سکوت و مدارای مراجع دین شناسی ؛ در خود در می نوردند و مسخ و نابود می کنند ؛ ولی از شماها دین شناسان در این زمینه ی تباه کننده ی فراخ فرا گیر نطقی بر نمی خیزد؟؟؟!!!
  چرا شما دین شناسان این اصول را ، با پرهیز از آگاه سازی جوامع خود ، بی کاره رها کرده و تنها به جزئیات رفتار جوامع می پردازید؟؟؟!!!
  آیا شما دین شناسان تصور می کنید با این شیوه ی ناقص و بی حاصل خرد ستیز می توانید ناهنجاریهای جوامع بشری را اصلاح کنید و روی مسیر دینی هموار قرار دهید؟؟؟!!!
  چرا و با چه دلیل قاطع علمی قرآنی وعقلی اکثریت مراجع دین شناسی معروف و سایر سطوح دین شناسان از آگاه سازی بشر به این اصول محکم و مفصل وحیانی حیاتی سرنوشت ساز و به هشدارهای فراوان قرآن که با ترجمه به زبانهای مختلف در اختیار همگان است پرهیز می کنند و بیم دارند؟؟؟!!!
  چرا این مراجع ؛ توده های مردم متدین را به حال خود رها کرده اند که بدلبخواه خود با نادانی و غفلت هلاکت بار هرگونه می خواهند با انبوه من در آوردیها و خرافات و جعلیات روز افزون بشری متضاد با قرآن و عقل دین داری و مذهب داری بنمایند و آب از آب تکان نخورد و این آقایان کم ترین خم به ابرو نیاورند؟؟؟!!!
  چرا از این فاجعه ی عظمی ، که بحکم خداوند در آیات قرآنی 103 تا 106 سوره کهف و آیه 65 سوره زمر و آیات فراوان هشدارهای محکم و مفصل قرآن تمام رفتار نیکوی بشر را تباه می کند ؛ هیچ اثری بر وجود این آقایان دین شناس آشکار نمی گردد؟؟؟!!!
  چراین فاجعه عظمای هلاکت بار و جود این آقایان دین شناس را برای تلاش جدی هیشگی اصلاح بنیادین و پایدار و خدا پسندانه دین داری و مذهب داری جوامع خود مطابق با رهنمودهای محکم و مفصل قرآن بگونه ای سازمان یافته ی علمی مثبت وسازنده هرگز به پیش تکان نمی دهد؟؟؟!!!

 • عاااالی