ارسال در 1401/2/31 ساعت 11:56 2022-5-21 11:56:12
harekat
توسط harekat


عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • تا کی رسانه های همگانی کشور باید بنفع دشمنان دین و مذهب رفتار کنند؟!
  ---
  کم نیستند رسانه های همگانی مجاز در کشور ما که در خدمت به دشمنان خدا و دشمنان پیامبر و اهل بیت مظلوم آن حضرت و دشمنان دبن توحیدی خدا و دشمنان مذهب قرآن گرای تشیع علوی که سوگند یاد کرده اند برای خرسندی صهیونیسم و استکبار جهانی همه ی روشنگریها قرانی و عقلی را که خرافه گستران شیاد را رسوا می سازند ؛ پیوسته در نطفه خفه و نابود کنند .
  این رسانه ها ملت متدین ایران را از آگاهی به حقایق ناب قرآنی دین و مذهب محروم می سازند واین ملت محروم از این حقابق را با بهره جویی شیطانی از سکوت و بی تفاوتی نهادهای نظارتی و مراجع و متولیان آموزش و تبلیغ دین و مذهب در کشور همواره به گمراهی و کج روی و راه جهنمی شیطان پلید سوق می دهند .
  این سکوت و بی تفاوتی که نسبت به هتک حرمت ارزشهای شناختهای محکم و مفصل هدایت گر فرهنگ دین دین داری و مذهب داری قرآنی از راه ترویج روز مره ی خرافات و جعلیات متضاد با قرآن و عقل در سایه ی کشوری که به دینی بودن خود افتخار می کند با هدر دادن پیوسته ی مبالغ شمار ناپذیر بی هیچ بازده مثبت و سازنده برای پیشرفت دین و مذهب و جامعه با اصراری جنون آمیز انجام می گیرد ؛ هیچ توجیه شرعی و قانونی و عرفی نمی تواند داشته باشد و حیثیت و اصالت دینی انتساب این کشور به دین و مذهب را زیر سئوال می برد و نابود می کند .

 • عوامل اساسی حریم شکنی ارزشهای دین ومذهب را بشناسید
  ---
  تنها عوامل اساسی توهین به دین و مذهب و به پیامبر اکرم و اهل بیت مظلوم آن حضرت و عوامل حریم شکنی علیه ارزشهای اصیل قرآنی دین و مذهب ؛ کاسبان دین و مذهب فروش و نادانان و مغرضان اصرار ورز بر ترویج خرافات و جعلیات اثبات ناپذیر متضاد با شناختهای محکم و مفصل قرآن هستند که دین توحیدی خداوند و مکتب قرآن گرای مذهب تشیع ناب علوی را قربانی منافع خود در خدمت به اهداف پلید دشمنان چپاول گر بیکانه می کنند و سرنوشت امت اسلامی را محض رضای شیطان پلیدآگاهانه و بی پروا قربانی پیامدهای شوم خانمان بر افکن تفرقه افکنیها و فتنه بر انگیزیها و نیرنگهای این دشمنان قسم خورده ی شیطان پرست می سازند .
  سکوت همیشگی اکثریت مراجع ومتولیان آموزش و تبلیغ دین مذهب در مقابل توطئه ی شیطانی پلید تحریف دین و مذهب وخودداری آنان از روشنگریهای لازم با حقایق قرآنی شناختهای محکم و مفصل قرآن در این زمینه هیج دلیل قرآنی و عقلی ندارد ؛ بلکه در تضادآشکار باهمه شواهد و دلایل و هشدارهای محکم و مفصل قرآن در این زمینه است .
  این سکوت بحکم خداوند در قرآن ؛ مسئولان خط مقدم جبهه ی مصون سازی دین و مذهب از تحریف و کج روی را بی تردید در گناه کبیره ی توطئه ی تحریف و مجازات بخشش ناپذیر سخت و ابدی این گناه درقیامت ، که هرگز جای توبه و اظهار پشیمانی نیست ، سهیم می سازد .

 • چرا مراجع دین در مقابل رواج انحرافهای دین زدا خود را انتقاد ناپذیر می بینند؟!
  ---
  با چه توجيه خدا پسندانه ی شرعی عقلی مراجع و متولیان آموزش وتبلیغ دین در کشور ما سالها است در مقابل نظرها و انتقادهای مستدل و مستند قرآنی و عقلی که در رسانه های همگانی در باره ی طرز دین آموزی آنان به آنان همیشه گوشزد می شوند ؛ بجز پیشه کردن سکوت مطلق و اصرار بر بی توجهی گناه آفرین نسبت به این انتقادها و بجز رها کردن تودهای متدین در گرداب دین زدای هلاکت بار گمراهی و انحرافهای دینی و مذهبی متضاد با حقایق محکم و مفصل قرآن که پیامد شوم رواج من در آوردیها و خرافات و جعلیات شرک آفرین بشری میان متدینان هستند و بنام پیامبر واهل بیت مظلوم آن حضرت جاهلانه یا مغرضانه با دروغ و تزویر بگونه ای روز افزون گسترش می یابند و اصالت الهی دین و مذهب را نابود می کنند ؛ چیز دیگری را پیشه خود نکرده و به وظیفه ی خطیر روشنگری عقلی و قرآنی مستدل و مستند خدا پسندانه که می باید همیشگی باشد کلا بی تفاوت اند ؛ گو این که خداوند هیچ مسئولیت و تعهدی را در این زمینه هرگز به دوش آنان نگذاشته و هیچ هشداری را نسبت به گریز از این وظیفه خطیر ؛ در قرآن به آنان گوشزد نکرده است .

 • دین داری ؛ یا ربانی ناب یا شیطانی است و هیچ حد وسطی ندارد
  ---
  - خداوند دین الهی را در وحی اصیل و بی خدشه ی خود ؛ منحصر به یگانه ذات اقدس خویش معرفی کرده است : « أَلَا لِلَّهِ الدِّينُ الْخَالِصُ وَالَّذِينَ اتَّخَذُوا مِنْ دُونِهِ أَوْلِيَاءَ مَا نَعْبُدُهُمْ إِلَّا لِيُقَرِّبُونَا إِلَى اللَّهِ زُلْفَى إِنَّ اللَّهَ يَحْكُمُ بَيْنَهُمْ فِي مَا هُمْ فِيهِ يَخْتَلِفُونَ إِنَّ اللَّهَ لَا يَهْدِي مَنْ هُوَ كَاذِبٌ كَفَّارٌ » ﴿ آیه ۳ سوره زمر ﴾
  - خداوند یگانه دانای حکیم مطلق در وحی اصیل خود در تمام نویدها و هشدراهای شناختهای الهی اصیل فرهنگ دین داری و مذهب داری تمام حد مرزها و ملاک و ملاک و معیارهای مصونیت از انحراف و کج روی دینی و مذهبی را آشکار و بی نقص برای بشر بیان کرده و حجت را در این زمینه بر این آفریده ی عاقل تمام کرده است .
  - خداوند در وحی اصیل خود حتی به پیامبران هشدار داده است هر گونه رقیب تراشی در کارهای منحصر به یگانه ذات اقدس او ؛ به تباهی دین داری و اعمال نیکوی حاصل عمر آنان خواهد انجامید و آنان بعلت این رقیب تراشی همه ی نیکو کاری عمر خود را در قیامت که فرصتی برای جبران نیست خواهند باخت : « وَلَقَدْ أُوحِيَ إِلَيْكَ وَإِلَى الَّذِينَ مِنْ قَبْلِكَ لَئِنْ أَشْرَكْتَ لَيَحْبَطَنَّ عَمَلُكَ وَلَتَكُونَنَّ مِنَ الْخَاسِرِينَ » ﴿ آیه ۶۵ سوره زمر ﴾ و همچنان : « لَقَدْ كَفَرَ الَّذِينَ قَالُوا إِنَّ اللَّهَ هُوَ الْمَسِيحُ ابْنُ مَرْيَمَ وَقَالَ الْمَسِيحُ يَا بَنِي إِسْرَائِيلَ اعْبُدُوا اللَّهَ رَبِّي وَرَبَّكُمْ إِنَّهُ مَنْ يُشْرِكْ بِاللَّهِ فَقَدْ حَرَّمَ اللَّهُ عَلَيْهِ الْجَنَّةَ وَمَأْوَاهُ النَّارُ وَمَا لِلظَّالِمِينَ مِنْ أَنْصَارٍ » ﴿ آیه ۷۲ سوره مائده ﴾ .
  - رواج من در آوردیها و خرافات و جعلیات بشری متضاد با نویدها و هشدارهای وحی اصیل الهی در زمینه های دین داری و مذهب داری ؛ آفت دین زدای شیطانی بشر است که بحکم قاطع وحی الهی هیچ اثر مثبتی را برای دین داری بشر باقی نخواهد گذاشت ، و مبتلایان به این افت شیطانی در قیامت به عذاب ابدی بخشش ناپذیر دچار خواهند شد .
  - آمیختن تصورات و تخیلات ذهن قرآن ستیز و خرد گریز بشر به دین و مذهب ؛ اصالت الهی این ارزشها را نابود می کند و در نتیجه ؛ دین و مذهبی که ساخته و پرداخته این ذهن ناتوان است به فرآورده ی شیطانی گمراه کننده ی محض منفور تبدیل می گردد و هیچ حد وسطی میان دین ناب خداوند و دینی که شیطان با انبوه من در آوردیها و خرافات و جعلیات متضاد با شناختهای قرآن به ذهن بشر القا می کند وجود ندارد.
  - چون خداوند در باره ی این در هم آمیختگی باطل شرک آفرین در وحی اصیل خود با نویدها و هشدارهای آشکار و رسا و گویا و انکار ناپذیر وحیانی بشر را مکرر آگاه ساخته است هرگز آن را بمانند پذیرفتن در هم آمیختن نا آگاهانه ی عمل نیکورک با عمل غیر نیکوی تهی از شرک ؛ نمی پذیرد و نمی آمرزد ؛ بلکه این تنها شرک و رقیب تراشی برای یگانه ذات اقدس خداوند است که خداوند آن را بعنوان ظلم عظیم علیه خود دانسته و در جای جای قرآن تهدید کرده است که هرگز این ظلم بزرگ را نخواهد بخشید : با دقت و تدبر بنگرید در آیات قرآنی 48 و 116 سوره نساء و 5 سوره مائده و 110 سوره کهف .
  - اولویت اول وظیفه پیامبر گونه ی مراجع دین و همه ی متولیان آموزش و تبلیغ دین و مذهب بیان و گوشزد و تاکید همیشگی حقایق الزامی نویدها و هشدارهای وحی اصیل الهی در همه ی زمینه های دین داری و مذهب داری به توده های متدین بشر است ؛ و کتمان این حقایق توسط متولیان آموزش و تبلیغ دین اگر در دنیا از گناه کبره ی این کتمان توبه نکنند و به عدم بازگشت به این گناه به خداوند تعهد ندهند ؛ در قیامت بحکم خداوند در قرآن به آثار هلاکت بار و نفرین عذاب آفرین و بخشش ناپذیر الهی و به نفرین خلق خدا دچار خواهند شد . دقت کنید در آِیات قرآنی: ۱۵۹ و ۱۷۴ سوره بقره .

 • چه چیز ضد دین توحیدی خداوند و ضد مذهب برخاسته از این دین است ؟
  ---
  هر رفتار و گفتار و پندار بشری که با شناختهای وحی اصیل الهی انکار ناپذیر تناقض و تضاد و تعارض آشکار داشته باشد و انحصار توان و علم فرا طبیعی به یگانه ذات اقدس خداوند را زیر سئوال ببرد و در تضاد با هشدارهای آشکار وحی الهی آفریدگان را با پندارهای بشری در توان و علم فرا طبیعی خداوند سهیم سازد ؛ ضد دین وحیانی توحیدی خداوند و ضد هر مذهب توحیدی اعتدال گرای هماهنگ با وحی اصیل الهی برخاسته از این دین توحیدی است .
  نسبت دادن گفتارها و رفتارهای و پندارهای متضاد با شناختهای توحیدی محکم و مفصل وحی اصیل الهی به پیامبران الهی و به بندگان مقرب خداوند ؛ جعل بشری آشکار و دروغ محض و گناه کبیره ی نابخشودنی است .
  خداوند حکیم مطلق در وحی اصیل خود ؛ عاملان و پیروان چنین جعل و دروغی را نفرین کرده و به عذاب سخت ابدی پایان ناپذیر درقیامت تهدید نموده و گفته است که در قیامت هیچ شفاعتی به داد عاملان وپیروان رفتارها و گفتارها و پندارهای چنین جعل و دروغی هرگز نخواهد رسید .

 • چه چیز برای همه ی نسلهای متدین همیشه ضروری است
  ---
  همه ی نسلها متدین بشری ، برای مصون نگه داشتن دین داری و مذهب داری و نیکو کاری حاصل عمر خود ؛ ضرورت دارد و حیاتی و سرنوشت ساز و غفلت ناپذیر است ، بنا به دستورهای وحیانی مکرر خداوند ، به شناختهای محکم و مفصل فرهنگ اصیل وحیانی الهی بی نقص دین داری و مذهب داری قرآنی آگاه و مسلح باشند و این فرهنگ را که درر سر تا سر قرآن سایر ضرورتهای حیاتی را نیز به آنان با تاکبد یاد آوری و گوشزد کرده است ؛ هرگز و هیچگاه فراموش نکنند .

 • چه چیز برای همه ی نسلهای متدین همیشه ضروری است
  ---
  همه ی نسلها متدین بشری ، برای مصون نگه داشتن دین داری و مذهب داری و نیکو کاری حاصل عمر خود ؛ ضرورت دارد و حیاتی و سرنوشت ساز و غفلت ناپذیر است ، بنا به دستورهای وحیانی مکرر خداوند ، به شناختهای محکم و مفصل فرهنگ اصیل وحیانی الهی بی نقص دین داری و مذهب داری قرآنی آگاه و مسلح باشند و این فرهنگ را که درر سر تا سر قرآن سایر ضرورتهای حیاتی را نیز به آنان با تاکبد یاد آوری و گوشزد کرده است ؛ هرگز و هیچگاه فراموش نکنند .

 • تأویل مجملات قرآن درتضاد با محکمات این کتاب آسمانی ؛ دهان کجی به خواستهای قرآنی خداوند است
  ---
  تأویل الفاظ و عبارتهای مجملی از قرآن همچون : کوثر ، ولایت ، مودت ، تطهیر ، بقیة الله ، باذن الله و ... در تضاد با هشدارهای فراوان محکم و مفصل خداوند در سر تا سر قرآن با بدترین گستاخی علیه خواستهای قرآنی خداوند ؛ قرنهای متمادی است که ادامه دارد .
  این تاویل انحرافی که با اصول علمی متعارف تفسیر نیز منافات آشکار دارد ؛ پلید ترین دهان کجی عذاب آفرین به خواستهای آشکار تاویل ناپذیر خداوند و تحریف و تغییر معانی این الفاظ و عبارتها در تعارض با معانی لغوی که در اصول لغت شناسی برای آنها وضع گردیده با نادیده گرفتن محکمات قرآن و عقل پیگیری می شود.
  همه ی عاملان و پیروان این تاویل انحرافی متضاد با محکمات قرآن ؛ بحکم خداوند در قرآن ؛ به عذاب الهی ابدی نابخشودنی ، و بحکم هشدارهای محکم و مفصل خداوند در آیات 65 سوره زمر و 72 سوره مائده و 103 تا 106 سوره کهف و در هشدارهای فراوان سر تا سر قرآن بی تردید به تباه شدن حاصل یک عمر دین داری و مذهب داری و نیکو کاری خود و به پیامدهای شوم پایان ناپذیر و بخشش نا پذیر این تباهی در قیامت که هیچ فرصت و هیچ شفاعتی برای جبران نیست دچار خواهند گردید.
  نسبت دان ظالمانه این تاویل انحرافی به خدا و پیامبر اسلام و اهل بیت مظلوم آن حضرت بزرگ ترین ظلمی است که شیادان دین فروش برای داغ نگه داشتن تنور کاسبی حرام دین فروشی خود قرنها است با دهان کجی به محکمات مفصل قرآن با نهایت جرئت و جسارت و گستاخی و بی پروایی در خدمت به اهداف پلید شیطانی خود ادامه می دهند .
  محال است چنین دروغهای بزرگ دین زدا و عذاب آفرینی را خدا و پیامبر و اهل بیت آن حضرت تایید کرده باشند .

 • حرمت مراجع دین به چیست؟
  ---
  مراجع دین با میزان وفاداری که به دین توحیدی خداوند دارند و به پاسداری صادقانه ی آنان از محکمات توحیدی شناختهای اصیل الهی وحیانی این دین و میزآن دفاع آنان از این محکمات ؛ صرف نظر از ویژگیهایی ، که با نادیده گرفتن وحی الهی ، از جانب بشر به آنان افزوده می شود ؛ حرمت و منزلت دانشمند ربانی به دست می آورند.
  خداوند با نبود ویژگیهای فوق نزد متولیان آموزش و تبلیغ دین ؛ حرمت و منزلت داشمند ربانی را ، که بشر توان شناخت و تشخیص و ارزیابی آن را ندارد ، از رزومه ی اعمال آنان حذف می کند .
  مدعی مرجعیت دینی با نبود و یژگیهای مذکور ، بمیزان تخلفهایی که در دفاع از دین توحیدی خداوند داشته ، در قیامت بتناسب تاثیر و پیامدهای این تخلفها با خواست حکیمانه ی خداوند مجازات خواهد شد .

 • قرآن شناسان ؛ هدف تکرارهای سر تا سر قرآن را چه می دانند؟!
  ---
  قرأن شناسان با تدبر علمی در موضوعات داستانهای مکرر پیامبران اولی العزم و چند پیامبر دیگر در قرآن پاسخ دهند چرا ، و با چه هدف دینی عقلی ، و دقیقا با چه موضوعاتی خداوند این داستانها را در سر تا سر قرآن تکرار می کند؟!

 • پیش از حساب رسی آخرت ؛ حساب خود را در دنیا خدا پسندانه تسویه کنیم
  ---
  فردای قیامت که خداوند حقیقت مجازات شدیدرفتار آدمها ی تحریف گر دین و مذهب را که بنام اهل بیت مظلوم پیامبر با جعل و خرافه گستری انجام می داده اند رو می کند ؛ مدافعان تحریف نیز بی تردید از این مجازات قرآنی هولناک سهم ؛ سهم گین خود را در دفاع از تحریف گران در خواهند یافت .
  در روز قیامت تحریف گران و مدافعان آنان هیچ فرصتی برای ابراز پشیمانی و ندامت و توبه از این گناه کبیره نخواهند یافت .
  در قیامت تحریف گران و مدافعان تحریف هر یک سهم شوم خود را از تحریف و دفاع از تحریف باید تحمل بکند و شفاعت هیچ بنده ای بحکم خداوند در قرآن او را از عذاب شدید الهی پایان ناپذیر نجات نخواهد داد.
  بشر دانشی ندارد ، که با خود خدا پنداری ، به خود اجازه و حق بدهد بجای خداوند برای خود و دیگران پیوسته برای دین خدا و مذهب اهل بیت مراسم و مناسک و شعایر جدید جعل کند و جعلیات بشری خود را به دین و مذهب بچسابند و دین خدا و مذهب اهل بیت را با من در آوردیها و جعلیات بشری ؛ بغرنج و غیر قابل درک کند و اصالت الهی این ارزشها را با جعلیات غیر قابل اثبات خود بی پروا نابود کند .
  اگر در این دنیا بشر به ظلمی که از راه جعل و خرافه گستری به دین خدا و مذهب اهل بیت روا داشته اعتراف نکند ، و در این دنیا نسبت به این ظلم بزرگ توبه ی نصوح و اظهار پشیمانی همیشگی ننماید ، و در محضر خداوند ، که همیشه در همه جا حاضر است ، به عدم بازگشت به چنین گناهان کبیره ای تعهد ننماید ؛ در فردای قیامت بحکم خداوند در قرآن هیچ شفاعت و هیچ عذر و بهانه ای نمی تواند اورا از عذاب شدید بی پایان الهی این گناهان کبیره رهایی بخشد .
  همه مراجع و متولیان آموزش و تبلیغ دین با هدف مصون نگه داشتن دین داری و مذهب داری بشر از تحریف و تباهی ؛ بحکم قرآن موظف اند حقایق هشدارها و نویدها و حد و مرزهای شناختهای فرهنگ دین داری و مذهب داری اصیل الهی قرآن را به متدینان پیوسته گوشزد کنند .
  بنا به هشدارهای مؤکد قرآن در آیات 159 و 174 سوره بقره و آیه 42 سوره نساء ، کتمان کنندگان حقایق قرآن را نفرین خداوند و نفرین خلایق تا ابد فرا خواهد گرفت .
  ظاهر رسا و گویای آیات احکام و اعتقادات وحی اصیل الهی از جمله قرآن که آخرین وحی خداوند است ، و با آن دین خداوند به اکمال رسید ، مطابق با اصول علمی استباط ؛ حجت الهی تاویل ناپذیر است و هیچ بشری حتی پیامبران حق یا اجازه ندارند این ظاهر را به معانی باطنی متضاد یا ناهماهنگ با این ظاهر تاویل کنند .

 • فرضیه نیاز دین ناب خدا به مکمل ؛ کذب محض است
  ---
  تمام شواهد و دلایل آشکار آیات محکم و مفصل پیامبر شناسی قرآن تاکید می کنند پیامبران به تبلیغ و آموزش آیات وحی الهی بی هیچ کاستی و بی هیچ فزونی موظف بوده وهیچ حقی نداشته اند که اصول هیچ حکم یا اعتقادی را سوای آن چه که در وحی به آنان ابلاغ گردیده به دین ناب خداوند بعنوان مکمل دین خداوند از جانب خود بیافزایند.
  فرضیه ی نیاز دین ناب خداوند به افزایش احکام و اعتقادات جدید مکمل به این دین که ادعا می شود باید از جانب پیامبران و دیگر بندگان دین شناس افزوده شوند فرضیه ای پوچ و کذب محض است ؛ زیرا دانش محدود و ناچیز هیچ بنده ای با علم و حکمت جهان شمول خداوند با هیچ دلیلی از وحی و عقل قابل مقایسه نیست که بتواند بجای خداوند احکام و اعتقادات جدید به دین بیافزاید .
  چنین فرضیه ی پوچ ساخته وپرداخته اغراض و اهداف بشری برای دخل و تصرف در اصول احکام و اعتقادات شناختهای فرهنگ دین داری وحی الهی است .
  این فرضیه ی پوچ ؛ پلید ترین هدف و نیرنگ شیطان برای نابود کردن اصالت وحجیت الهی دین خداوند و به بازیچه تبدیل کردن قدسیت و خلوص و پاکی اصول احکام و اعتقادات وحیانی این دین است .
  بنا به تاکید قرآن همیشه پس از فوت هر پیامبری با دخالت شیطان و شیطان صفتان دین فروش ؛ پیروان رسالت آن پیامبر با رویگردانی از اصول احکام و اعتقادات اصیل الهی این رسالت ؛ به واپس گرایی دچار گردیده و با پیروی از من در آوردیها و خرافات و جعلیات بشری متضاد با وحی و عقل ؛ خود را اسیر بندهای گناه آفرین گمراهی وکج روی شیطان پسند دین زدا کرده اند .

 • باکدام دلیل قطعی تصورات را یک اصل برای استنباط احکام و ابتکار اعتقادت دینی و مذهبی می دانیم؟!
  ---
  - چیره شدن طغیان حکومت تصورات ذهنی که به مرحله ی تصدیق منطقی نرسیده اند بر استنباط احکام و اعتقادات بنام دین ومذهب نزد توده های متدین منتسب به مذهب تشیع
  - و ابتکار مراسم و مناسک و شعایر خارج از قرآن در تضاد با آیات محکم و مفصل شناختهای فرهنگ اصیل الهی دین داری و مذهب داری قرآنی
  - و با نادیده گرفتن ملاک و معیارها و هشدار و نویدها و حد و مرزهای محکم و مفصل این شناختها در این ابتکارهای بشری اثبات ناپذیر
  - با چشم بستن به روی اصول متعارف فقهی شرعی استنباط
  - و سکوت و تشویق توجیه ناپذیر مراجع دین به روی فجایع هلاکت بار ؛ همیشه در جهان تشیع بی داد می کند
  - این رویه ی ضد قرانی بحکم خداوند در هشدارهای فراوان قرآن ؛ حاصل یک عمر دین داری و مذهب داری و نیکو کاری توده های متدین را همیشه تباه می کند
  - این رویه متضاد بامحکمات قرآن دین داری و مذهب داری این توده ها را بعلت غفلت از هشدارهای قرآن به گناهان کبیره ی نابخشودنی و به عذاب ابدی الهی در قیامت که جای هیچ جبران و توبه و اظهار پشیمانی نیست دچار می سازد
  - توجیه ناپذیر تر از همه ی این گناهان کبیره ی فاجعه بار بخشش ناپذیر ؛ رواج همیشگی این گناهان در ایران در سایه ی حکومتی است که با افتخار می گوید این کشور را بنام اسلام مدیریت می کند!!!

 • قدسیت شناختهای قرآن را پاس بداریم
  ---
  شناختهای فرهنگ الهی اصیل دین داری و مذهب داری وحی بی خدشه ی خداوند به پیامبران که آخرین آنها شناختهای قرآن اند ؛ مقدس ترین برنامه ی عملی و نظری الزام آفرین از جانب خداوند برای سازماندهی بی خطای خدا پسندانه ی همه ی جنبه های زندگی مادی و معنوی بشر اند.
  بی توجهی یا بی تفاوتی به ملاک و معیارها و حد و مرزها و نوید و هشدارهای الهی حیاتی و سرنوشت ساز این شناختهای یا پشت کردن به این شناختها نشانه ی ضعف ایمان یا بی ایمانی به حکمت و علم مطلق و جهان شمول خداوند جهان هستی است .
  بی تردید بی ایمانی برخاسته از پشت کردن به شناختهای قرآن ؛ در دنیا و آخرت برای همه ی جنبه های زندگی بشر پیامدهای فاجعه بار جبران ناپذیر و گریز ناپذیر خواهد داشت ، که از آغاز تاریخ بشر روی زمین تاکنون همه ی ما ؛ اعضای جامعه ی بشری شاهد نمونه های بی شمار آن بوده و هستیم .

 • خواب گران عذاب آفرین مراجع دین که در مقابل این همه انتقاد از دین داری شیطان پسند مردم سکوت و بی تفاوتی را بر می گزینند ؛ عافیت باشد!!!

 • قدسیت شناختهای قرآن را پاس بداریم
  ---
  شناختهای فرهنگ الهی اصیل دین داری و مذهب داری وحی بی خدشه ی خداوند به پیامبران که آخرین آنها شناختهای قرآن اند ؛ مقدس ترین برنامه ی عملی و نظری الزام آفرین از جانب خداوند برای سازماندهی بی خطای خدا پسندانه ی همه ی جنبه های زندگی مادی و معنوی بشر اند.
  بی توجهی یا بی تفاوتی به ملاک و معیارها و حد و مرزها و نوید و هشدارهای الهی حیاتی و سرنوشت ساز این شناختهای یا پشت کردن به این شناختها نشانه ی ضعف ایمان یا بی ایمانی به حکمت و علم مطلق و جهان شمول خداوند جهان هستی است .
  بی تردید بی ایمانی برخاسته از پشت کردن به شناختهای قرآن ؛ در دنیا و آخرت برای همه ی جنبه های زندگی بشر پیامدهای فاجعه بار جبران ناپذیر و گریز ناپذیر خواهد داشت ، که از آغاز تاریخ بشر روی زمین تاکنون همه ی ما ؛ اعضای جامعه ی بشری شاهد نمونه های بی شمار آن بوده و هستیم .