ملاک تشخیص


ملاک تشخیص مردم در روز قیامت

به پیج رسمی آیت الله اراکی در اینستاگرام به آدرس https://www.instagram.com/ayatollaharaki_ir/ بپیوندید.


+ 
12

- 
1

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
CAPTCHA
کد امنیتی زیر را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • سلام علیکم
  خدا شما رو برای مسلمین حفظ کنه

 • بسم الله الرحمن الرحیم
  سلام
  اشهد ان محمدا" رسول الله
  اشهدان علی ولی الله و بالحق حجت الله ای کاش در آخرت که به صحرای محشر میرسی ومیپرسند حساب تو با کیست و ندا بیاید که حساب شد و این با من ا ست وآن ندا ندای آقایمان حضرت علی (علیه السلام ) باشد . انشاءالله .اللهم عجل لولیک الفرج .صلوات.

 • دین ناب و بی نقص خداوند کدام است؟
  ---
  خداوند با اتمام همه ی حجتها به بشر در شناختهای محکم و مفصل فرهنگ دین داری و مذهب داری اصیل قرآنی که آخرین وحی تحریف نشده ی الهی است در آیه ۳ سوره مائده که در منطقه غدیر خم بر پیامبر اسلام نازل گرید ؛ اسلام را با احکام و اعتقادات قرآنی ابلاغ شده به پیامبر تا آن زمان ؛ دینی به کمال رسیده تعریف کرده است .
  این تعریف به این معنا است که هر حکم و اعتقادی خارج از قرآن از هر بنده ای که نقل یا ابتکار شده باشد ؛ فراورده ی محض ذهن ناتوان بشر است و جزو دین خدا نیست و هیچ دلیل قطعی الدلاله ای در قرآن نیست که کمالیت قرآن را نقض کند .
  تکیه به مجملات قرآن و به احادیث و روایات متضاد با شناختهای قرآن و به اجتهادهای ناقص دین شناسان ، بعلت دانش ناچیز بشر ، هرگز نمی تواند کمالیت دین خدا را نقض کند.
  بسیاری از شواهد وقراین و دلایل قرآنی و عقلی همین کمالیت را تایید و تاکید می کنند و ادعاهای مخالف این کمالیت در پرتو همین شواهد و قراین و دلایل سبب همه ی مصیبتها وفجایعی است که در طول بیش از 14 قرن امت مسلمان از آن رنج می برد و دستاویز دشمنان این امت برای ایجاد تفرقه و فتنه های خانمان بر افکن و کشتار و ویرانگری و آوارگی میان پیروان مذاهب مختلف منتسب یه اسلام شده است .
  بغرنج و غیر قابل درک و اثبات ناپذیر شدن دین بعلت افزودن اجتهادهای ناقص بشر با احکام و اعتقادات ابتکاری مذاهب مختلف منتسب به اسلام ؛ بحکم قرآن عامل اساسی گمراهی و انحراف و بیزاری بشر از دین و مذهب است .

 • کتمان کنندگان حقایق روشنگریهای قرآن هیچ فکری برای حساب حتمی آخرت خویش کرده اند؟!
  ---
  اگر کارگزاران سایت رسانه ی همگانی مجاز شما که مدعی ایمان به خدا و حساب روز قیامت هستند ؛ توجیه قرآنی و عقلی برای خود داری از پخش روشن گریهای دینی و مذهبی مبتنی بر قرآن و عقل نداشته باشند ؛ بدانند در فردای قیامت از رویا رویی با سرنوشت و مجازات شوم ابدی کتمان کنندگان حقایق شناختهای محکم و مفصل قرآن در باره ی دین داری و مذهب داری که نفرین و خشم بزرگ خداوند است گریزی نخواهند داشت ؛ و آنگاه بحکم خداوند در قرآن هیچ پشیمانی و هیچ شفاعتی از هیچ آفریده ای به داد آنان نخواهد رسید .
  آیا شماها به حقایق و اصول اتمام حجتهای الهی که هیچ گریزی در دنیا و آخرت از پیامدهای آنها نیست ؛ آگاهی دارید؟!