استاد رحیم پور : بعضیا حسین جان میگن که امام حسین نگن!


مردم کوفه مثل ماها بودن اونا....


+ 
39

- 
0

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
CAPTCHA
کد امنیتی زیر را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • آقای ازغدی ، اگر خدا پرست هستید برای مهر و موم زدن به لبهای خود در مقابل روشنگریهای قرآنی و عقلی در این دنیای فانی زود گذر ؛ چه پاسخی خدا پسندانه ای برای عرضه در محضر خداوند قهار و برای رهایی خود از پیامدهای بازخواست خداوند در روز قیامت ، که هیچ فردی به داد هیچ فردی نمی رسد ، چه پاسخ رهایی بخش فراهم ساخته اید؟!

 • هدف از تکرار داستانهای پیامبران و اقوام آنان در قرآن ؛ عبرت آموزی بشر است تا بشر این عبرتها را همیشه در ذهن خود داشته باشد و مکرر دچار گمراهی در دین و مذهب و عذابها ی الهی این گمراهی نشود .

 • حقیقت ایمان دینی خود را با قرآن ارزیابی کنیم!
  ---
  برای ارزیابی حقیقت ایمان دینی خود ؛ ترجمه ی آیه ی قرآنی زیر از سوره زمر تا آیه ۵۲ از همین سوره را نیک با دقت و تامل بخوانیم و با آگاهی به معنای دقیق و درست بی آلایش این آیه از قرآن و آیات بعدی آن ارزش حقیقت ایمان دینی خود را خدا پسندانه نیک بشناسیم : « وَإِذَا ذُكِرَ اللَّهُ وَحْدَهُ اشْمَأَزَّتْ قُلُوبُ الَّذِينَ لَا يُؤْمِنُونَ بِالْآخِرَةِ وَإِذَا ذُكِرَ الَّذِينَ مِنْ دُونِهِ إِذَا هُمْ يَسْتَبْشِرُونَ » ﴿ آیه ۴۵ سوره زمر ﴾ .
  بدانیم که عبارت حرف اضافه ای کلی « مِنْ دُونِهِ » در آیه ی فوق مطابق با اصول نحو و صرف و بلاغت زبان شناس عربی ؛ که بشر با توهم برای بالا بردن ارزش ایمان دینی خویش با پندار متضاد با محکمات خدا شناسی و پیامبر شناسی قرآن و مخالف با اصول استدلال منطق عقل با اصرار بندگان مقرب را نیز همراه با خدا همیشه یاد می کند ؛ نفی ذکر همیشگی مراتب بندگان و آفریدگان خدا را از ازل تا ابد در بر می گیرد .
  اگر با دقت و تأمل ژرف در تمام آیات محکم و مفصل خدا شناسی و پیامبر شناسی و دین شناسی فرهنگ اصیل الهی دین داری و مذهب داری در قرآن بنگریم در می یابیم که دستور الهی مؤکد فرستادن صلوات بر پیامبر اکرم ؛ تنها بعنوان دعا از جانب خداوند بپاس یک عمر فداکاریهای جانکاه آن حضرت در تبلیغ و آموزش درست و بی آلایش و بی نقص آیات وحیانی دین خالص توحیدی یگانه ذات ا قدس خداوند به بشر توصیه ی گردیده است .
  این دستور الهی مؤکد ؛ با تامل در شناختهای قرآنی مذکور هرگز معنای متضاد با قران و عقل را در بر ندارد که بغلط بپنداریم این صلوات ارزش و پاداشی همتا و برابر با ارزش ذکر همیشگی خداوند را که نعمتها و الطاف بی کران لحظه به لحظه ی ازلی و ابدی ذات اقدس او بشر وجهان را تا ابد فرا گرفته است ، والعیاذ بالله ، داشته باشد!!!

 • فرهنگ ملی در یک کشور دینی چگونه باید تقویت و پویا شود؟
  ---
  مهم ترین عامل بهینه و پویا و مثبت و سازنده سازی فرهنگ ملی در یک کشور دینی مسلمان ؛ شناختهای حیات بخش و انسان ساز فرهنگ الهی اصیل دین داری و مذهب داری قرآنی هستند که از سر چشمه زلال و بی آلایش علم جهان شمول و بی نقص خداوند به بشر ابلاغ شده اند .
  اگر رسانه های همگانی و همه سطوح دستگاه های آموزشی و تبلیغاتی کشور دینی به فراخور همه مراتب آموزشی در کشور عالمانه و روشمند و سازمان یافته و موضوعی همیشه به عرضه ی این شناختهای الهی نپردازند ؛ این شناختها هرگز بگونه ای ثمر بخش و سازنده و مثبت در اذهان عموم مردم جای نخواهند افتاد .
  تهی ماندن اذهان عموم از ساختار علمی سازمان یافته ی موضوعات الهی اصیل این شناختها با بی توجهی به اراده ی حکیمانه و علم جهان شمول خداوند در این زمینه بی تردید در زندگی توده های متدین به گمراهی و سر در گمی و دست پازدن و غرق شدن این توده ها در منجلاب ضد ارزشها که بنام دین و مذهب عرضه می گردند با تحمیل زیانهای جبران ناپذیر می انجامد.
  فراگیر شدن چنین گمراهی و سر در گمی ؛ همه ی داراییها و امکانات مادی را که همیشه در آموزش و تبلیغ دین و مذهب هزینه می شوند بی هیچ بازده مثبت و سازنده و بزیان دین و مذهب و زندگی جامعه هدر می دهد و چنین بی نظمی و بی ضابطگی بی تردید جامعه را از همه ی فرصتهای گوناگون پیشرفت سر نوشت ساز سعادت آفرین در همه ی جنبه های مفید زندگی بی بهره و محروم می سازد .
  قابل انکار نیست که همه ی متولیان آموزش و تبلیغ دین بحکم شرع و قانون و عرف در چنین وضعیتی مسئولیت اول را در هر سود و زیانی که در زمینه دین داری و مذهب داری به جامعه می رسد در محضر خداوند بعهده خواهند داشت و بزرگ ترین سهم در این سود و زیان در دنیا و آخرت از آن آنان خواهد بود .

 • هوشیار باشیم در رفتار دینی و مذهبی خویش چه می کنیم؟!
  ---
  باید بدانیم رفتار ما در دین داری اگر در تضاد با شناختهای محکم و مفصل قرآن باشد بی تردید به بی دینی و لامذهبی می انجامد و بحکم خدا در زندگی دنیا و آخرت ما همیشه بازده مخرب نابود کننده خواهد داشت .
  خداوند حکیم و دانای مطلق در هشدارهای فراوان قرآن بارها تاکید کرده که این کتاب هدایت آسمانی را به بشر نفرستاده که بشر آن را با دخل و تصرفهای دانش ناچیز بشری خویش و با دهان کجی به احکام و اعتقادات الهی شناختهای آن به بازیچه تبدیل کند ؛ سپس هرگز آب از آب تکان نخورد و همه چیز بر خلاف خواست خدا وفق مراد بشر پیش برود!!!
  خداوند در جای قرآن تاکید کرده اگر بشر رفتار دینی و مذهبی خود را مطابق با شناختهای هدایت گر قرآن بدون هیچ دخل و تصرف بشری متضاد با قرآن و عقل در این شناختها سازمان ندهد ؛ محال است بتواند یک زندگی سالم خدا پسندانه سعادت مند بی دغدغه ی همیشگی برای خود فراهم سازد !!!
  بشر با این دخل و تصرف قرآن ستیز و خرد گریز ، بی تردید ، تا قیامت تحت تاثیر نیرنگها و ترفندهای شیطان که بنام دین و مذهب به اذهان متدینان تزریق می کند با افت و خیزهای ناشی از خطاها و گناهان خویش همیشه به سوی سرنوشت شوم ابدی تا ورود به جهنم و ماندن همیشگی در کنار شیطان در آن حرکت خواهد کرد .

 • به پایگاه خبر فوری در باره خبر:/ رییسی: دین به انسان قوت ایستادگی در مقابل تهاجم فرهنگی را می دهد/ پنجشنبه 21/07/1401
  ---
  خداوند کدام دین داری را از بشر می پذیرد؟
  ---
  جناب آقای رییسی آگاه باشید و هرگز فراموش نکنید!!!
  دین توحیدی خدا که 124 هزار پیامبر برای تبلیغ و آموزش آن سخت ترین شنگجه ها و آزارها را تا سطح شهادت برای نجات بشریت از منجلاب کفر و شرک و پلیدی و برای کسب رضایت خدا در این راه تحمل کردند ؛ من در آوردیها و خرافات وجعلیات بشری متضاد با محکمات وحی اصیل الهی را که باهیچ دلیل عقلی سالمی قابل اثبات نیستند و بندگان مقرب را در ویژگیهای منحصر به خدا با یگانه ذات اقدس او سهیم می سازند هرگز بنام دین و مذهب برنمی تابد .
  خداوند حتی پیامبران خود را در آیات ۶۵ تا۷۲ سوره قرآنی زمر تهدید کرده که اگر دین داری خود را به چنین باطلهای بشری کافرانه و مشرکانه بنام دین آلوده کردند همه دین داری و اعمال نیک آنان تباه می شود و در نتیجه ی بازخواست قیامت آنان در زمره ی زیان کار ترینها در عذاب ابدی نابخشودنی در جهنم محشور خواهند شد .
  جناب آقای رییسی !!! من در آوردیها و خرافات و جعلیات و مراسم و مناسک و شعایر غیر وحیانی اثبات ناپذیر من در آوردی که خواص وعوام بشر در تضاد با محکمات وحی اصیل الهی پیوسته به دین قرآنی خدا و به مکتب توحیدی مذهب اهل بیت مظلوم پیامبر ظالمانه می افزایند ؛ با کدام دلیل قرآنی قطعی آشکار و کدام سنت قطعی الدلاله و با کدام اصل سلیم از منطق متین عقل تجویز شده اند که متولیان آموزش و تبلیغ دین و مذهب در مقابل رواج آنها مهر سکوت بر لب زده و به این رویه ی دین زدا هیچ اعتراضی نمی کنند و از روشنگری متدینان به حقایق توحیدی وحی اصیل الهی خود داری می نمایند؟!
  این یاد آوری که به وحی اصیل الهی متکی است ؛ برای پاکسازی دین داری و مذهب داری متدینان از انبوه من در آوردیها و خرافات و جعلیات بشری دین زدا ؛ خیر خواهانه و برای جلوگیری از تباهی دین داری و مذهب داری آنان عرضه می گردد .
  وحی اصیل و بی خدشه ی الهی از جمله در هشدارهای فراوان محکم و مفصل انکار ناپذیر رسا و گویای شناختهای قرآن موجود در سر تا سر این کتاب آسمانی که در همه جا در دست رس همه ی بشر است ، بعنوان حجت الهی ، به بشر یاد آوری و تاکید می کند که پس از این دنیا هیچ متدینی در آخرت برای جبران خطاها و گناهان دنیوی خود ؛ هیچ فرصت و شفاعتی برای توبه و جبران این خطاها و گناهان نخواهد یافت و بی تردید به پیامدهای شوم و به عذاب ابدی تحمل ناپذیر و نابخشودنی این خطاها و گناهان بزرگ تا ابد گرفتار خواهد بود .
  دین خدا تنها به مؤمنان صادقی که به حقایق توحیدی و حی اصیل الهی تا فدای جان پایبند هستند و از این پایبندی هرگز عدول نمی کنند ، در دنیا در مقابل هر تهاجم ظالمانه دشمنان این دین ؛ قدرت و پیروزی می دهد و لی پیروان من در آوردیها و خرافات و جعلیات ضد وحی و ضد عقل بحکم خداوند هیچ سهمی از این قدرت و از این پیروزی هرگز نخواهند داشت .

 • خداوند جهان آفرینش در قرآن می فرماید: « وَإِذَا ذُكِرَ اللَّهُ وَحْدَهُ اشْمَأَزَّتْ قُلُوبُ الَّذِينَ لَا يُؤْمِنُونَ بِالْآخِرَةِ وَإِذَا ذُكِرَ الَّذِينَ مِنْ دُونِهِ إِذَا هُمْ يَسْتَبْشِرُونَ » ﴿ آیه ۴۵ سوره زمر ﴾
  و همچنان می فرماید: « وَمِنَ النَّاسِ مَنْ يَتَّخِذُ مِنْ دُونِ اللَّهِ أَنْدَادًا يُحِبُّونَهُمْ كَحُبِّ اللَّهِ وَالَّذِينَ آمَنُوا أَشَدُّ حُبًّا لِلَّهِ وَلَوْ يَرَى الَّذِينَ ظَلَمُوا إِذْ يَرَوْنَ الْعَذَابَ أَنَّ الْقُوَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا وَأَنَّ اللَّهَ شَدِيدُ الْعَذَابِ . إِذْ تَبَرَّأَ الَّذِينَ اتُّبِعُوا مِنَ الَّذِينَ اتَّبَعُوا وَرَأَوُا الْعَذَابَ وَتَقَطَّعَتْ بِهِمُ الْأَسْبَابُ . وَقَالَ الَّذِينَ اتَّبَعُوا لَوْ أَنَّ لَنَا كَرَّةً فَنَتَبَرَّأَ مِنْهُمْ كَمَا تَبَرَّءُوا مِنَّا كَذَلِكَ يُرِيهِمُ اللَّهُ أَعْمَالَهُمْ حَسَرَاتٍ عَلَيْهِمْ وَمَا هُمْ بِخَارِجِينَ مِنَ النَّارِ . وَقَالَ الَّذِينَ اتَّبَعُوا لَوْ أَنَّ لَنَا كَرَّةً فَنَتَبَرَّأَ مِنْهُمْ كَمَا تَبَرَّءُوا مِنَّا كَذَلِكَ يُرِيهِمُ اللَّهُ أَعْمَالَهُمْ حَسَرَاتٍ عَلَيْهِمْ وَمَا هُمْ بِخَارِجِينَ مِنَ النَّارِ » ﴿ آیات ۱۶۵ تا ۱۶۷ سوره بقره ﴾

 • سرنوشت شوم که شاید استعمار گران انگلیس و سایر طاغوتان جهان را فرا گیرد
  ---
  همین ننگ و نحس و شوم برای حکومت همیشه جنایتکار و خیانت پیشه ی انگلیس استعمارگر بس است که زناکاران خائن بی شرم متجاهر به فسق امثال بوریس جانسون و لیز تراس با نهایت گستاخی در دشمنی با احکام خدا ؛ سرکردگان این همیشه دزد سرگردنه و نسل کش می شوند .
  باشد که این فسق و فجور آشکار با خشم خداوند قهار این حکومت فرعونی و همه ی راضیان به سرکردگی آن و همه ی نوکران سرسپرده ی آن از طاغوتان جهان را به عذاب الهی قوم لوط گرفتار و نابود کند .
  باشد که با خواست خداوند قهار این جنایت کاران خیانت پیشه به نفرین شدگان تاریخ بشریت بپیوندند و سرنوشت شوم ننگ آور آنان به درس عبرت بزرگی برای طاغوتان ددمنش و ضد بشر همه ی زمانهای آینده تبدیل گردد . آمین