سخنان مهم استاد عباسی ولدی درباره ماجرای مهسا امینی (صوتی)


حتمافایل رو تا آخر گوش کنید و نشر بدید....

فایل کامل صحبت های بسیار مهم و متفاوت استاد محسن عباسی ولدی درباره ماجرای مهسا امینی و رویدادهای اخیر منتشر شد


+ 
190

- 
23

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • میتونم من رو توجیه کنین چرا رای به رییسی اشتباه بوده؟

 • مرسی

 • به نظرم ماجرای مهسا یه نشونه بود برای اینکه در کشور اسلامی ایران بی حجابی داشت رواج پیدا میکرد ،و مامورای ما بی خیال شده بودند،با اینکه مهسا خدابیامرز به هر دلیلی فوت کرد،ولی درکنارش کلی مامور هم شهید شدند،و این باید درس عبرت باشه و جلوی بی حجابیها گرفته بشه

 • ممنون . ایشان خیلی خوب گفتند :دشمنی غرب با ملت ما را، دستاوردهای کشور ما را . صد البته که این افراد حاکم بر غرب نسلهای همان پیشینیانی هستند که انبیا ء گذشته و امامان معصوم ما را با حیله و فریب مردم زمانشان به شهادت رسانده اند و چقدر هم زیبا تاریخ را دستکاری کردند و رد پایشان را تا جایی که در توانشان بود از بین بردند . اصلا امام حسین و یارانش را چرا و چه کسانی کشتند؟ حواسمان باشد که دشمنان چطور مطالب مورد نظر خود را به خورد ما می دهند و در نظر خودشان چوپانی هستند که مردم را مثل گله گوسفند به سمت پرتگاهی که می خواهند می برند.

 • با سلام
  اول :شخص متوفی دختر این مملکت بوده آقای عباسی قبل از توجیه فوت ایشان پیام تسلیت به خانواده داغدار ارسال کردند؟
  دوم:حجاب جزو اصول دین هست یا فروع دین؟
  سوم:این برای خود بنده سواله که نیروی انتظامی به عنوان ضابط وظیفه آموزش احکام شرعی رو ظرف چهل دقیقه! طبق کدام قانون به دست آورده؟
  چهارم:مردم یعنی جامعه عصبانیه،ایکاش یک نفر این رو بفهمه ،خدا کناد یکی پیدا بشه در سطح مسئولین بفهمه جامعه ای که پشت سر هم داره بد میاره و شده انبار باروت رو باید رفت پیشش نشست نه روبروش ،همین آقای عباسی اونقدر فکرش برای توجیه مسئله درگیره که فراموش میکنه اصل مسئله باید حل بشه،وگرنه بنده کمترین کم سواد بدون آویزان شدن به حججی و استفاده از دشمن دشمن خیلی بهتر قادر به توجیه کردن هستم چه رسد به اهل فن در مباحثه !

 • 1- سلام
  2- این شخص متوفی الحمدلله جزو خونواده کوموله ای بودن که خودشون رو جزو این مملکت نمیدونن. همون پیام تسلیت رییسی و قالیباف هم کافی بود تا این رذل ها جری تر بشن.
  3- ممنوعیت مشروب خواری و مشروب فروشی جزوه اصوله یا فروع؟ (فکر کنم خودت بتونی به جواب برسی)
  4- منم قبول دارم ظرف 40 دقیقه نمیشه احکام یاد داد ولی میشه حد رو اجرا کرد و جوری طرف رو توجیه کرد که دیگه حتی هم اعتقادی به حجاب نداشته باشه، بدون حجاب وسط خیابون نیاد.
  5- بله ایران انبار باروته چون بیش از 30 سال دولت های افسادطلب و رسانه های کافر مغز مردم رو شست و شو دادن. اگه آشنا باشی در چنین مواقعی که هر لحظه امکان انفجارهای بزرگ وجود داره باید اون انفجار رو در قالب انفجارهای کوچک و معدوم کردن عوامل انفجار کنترل کرد. البته عمرا با این رافت های اسلامی و بی کفایتی و بی لیاقتی دولت و مجلسی که عنوان "انقلابی" رو یدک میکشن بشه کاری کرد..
  6- همه کسایی که خواسته یا ناخواسته به رییسی رای دادن بدونن توی تمام افتضاحات فرهنگی، سیاسی و اقتصادی این دولت شریکن. خدا رو شکر که من اشتباه 1396 رو نکردم و به رییسی رای ندادم.
  7- روی صحبت آقای عباسی هم بیشتر مذهبی هایی بودن که حتی با وجود دوستت داشتن اهل بیت و شهید حججی، طرف یه هرزه کوموله رو گرفتن و این طور وحشیانه به پلیس و گشت ارشاد حمله کردن.

 • Maryam_d 01/6/31 ساعت 17:17

  عالیه حرفاشون انقلابیا فقط دارن تقلید کورکورانه میکنن اطلاعات نداریم
  نمیدونیم چی چه اسیبی داره از کجا داریم ضربه میخوریم
  باید اطلاعاتمونو ببریم بالا
  حتما گوش بدین

 • 1- سلام
  2- زیاد بود گوش ندادم
  3- توی این دوره که همه فقط دارن تیتر میخونن انتظار داری 42 دقیقه صحبت رو گوش بدیم که آیا طرف درست میگه یا نه؟ (فقط هم من این طور نیستم حتی آقای قرائتی هم میگفت فقط تیت اخبار رو میخونه. خودش هم جلستاش نهایتا بین 20 تا 30 دقیقس)

 • حرفت درستِ این می توانست ب چندین چند دقیقه قسمت شود.
  اما حتی شش دقیقه اول را خوب گوش کنی بحث بقدری منظم استکه می کشد شما را.

 • 1- سلام
  2- ممنون
  3- بین این مزخرفاتی که داره این روزا تو رسانه ها تحت عنوان رافت اسلامی پخش میشه،، این 6 دقیقه اول خیلی خوب بود ولی این حرفا رو بی حجابها که باید بشنون، نمیشنون.

 • بسم الله الرحمن الرحیم
  سلام
  باید بگم مردم جاهل وشایعه پذیر اگر امامشان امام حضرت علی (علیه السلام ) باشد وفرماندهشان مالک اشتر باشد شکست خواهند خورد .تاریخ نشان داده و باید از آن درس گرفت .تاریخ جنگ صفین رامطالعه کنید وببینید که چگونه شایعه جنگ برده را که امامشان حضرت علی (علیه السلام) وفرماندهشان مالک اشتر بود به باخت تبدیل کرد .شایعه فقط دوخط بود وکل لشکر امام رامنهدم کرد .در جنگ صفین معاویه علیه لعنت زودتر به منطفه وارد شد ومنطقه آب را ازآن خود کردهمان شب حضرت علی (علیه السلام)مالک اشتر با چند نفر از فرماندهان فرستاد ومنطقه آب راپس گرفتنددرهمان وقت معاویه علیه لعنت خیلی عصبانی شد وبه شایعه پراکنی روی آورد ونامه ای نوشت به این مضمون .از معاویه برادر دلسوزتان علی میخواهد شما را درآب فرات غرق کند این شایعه در لشکر پیچید وهمه گفتند علی تواز همان اول میخواستی ما را به کشتن بدهی وکنار آب را رها کرده ومعاویه با این ترفند وحلیه وشایعه وبدون درگیری پیروز شد . یک کم فکر کنیم بعد تجزیه وتحلیل کنیم وبعد لایک کنیم ویا پیامها را پخش کنیم وگرنه تاریخ تکرار میشود وهمان قضیه وشکست برای ماهم اتفاق خواهد افتاد پس خیلی خیلی مواظب باشید که دارید چکار میکنید ؟. .اللهم عجل لولیک الفرج .صلوات .

 • . 01/6/30 ساعت 08:25

  خیلی عالیه
  حتمااااا تا آخرش گوش بدید
  من نظرم عوض شد

 • الآن باید همه با هم متحد شویم علیه منافقین و آمریکا و اسرائیل . انشاءالله

 • گوگل چیه اپلیکشن داخلی و مجاز اخبار داغ که من به جای تلگرام نصب کردم که اخبار مهم رو داشته باشم، کلا دنیا رو ول کرده و 90 درصد اخبارش مهسا امینی و نشر مواضع ضد نظام و شلوغی هاست. من واقعا دارم حس میکنم که دارم کانال امد نیوز رو دنبال میکنم

 • موافقم.
  جامعه جو زده محکوم به فناست

 • باور نکردنی استکه فردی در ایران اسلامی در یکی از نقاط ضعف این نظام مقدس اینهمه درک از شرایط دشمن داشته باشد و وقایع مرتبط بهم را وصل کند و با این نظم بسیار بالای علمی ارائه دهد و نتیجه بگیرد.
  بعضی از نقاط ضعف ما از جمله تبلیغ ، استفاده از لحظات و حضور در رسانه های خارج بقصد اطلاع رسانی از دیدگاه ما به مردم جهان ( یا بقول ایشان صید لحظه ) یا حضور موفق در دادگاه های بین المللی بمنظور اعاده حق و در عین حال رساندن پیام به جهانیان و خالی نگذاشتن صحنه قضا در سطح دنیا برای دشمن ...
  نمونه : همین امروز خبری در مورد ربعِ پهلویِ انگل ها در فارس مبنی بر اینکه با سیاه پوست دست نداد. نوشتم که همه ایرانیان خباثت انگل ها را در سیصد سال گذشته می دانند و نمی بخشند و فراموش نمی کنند. این مطالب باید به نظر مردم پاکستان و افغانستان و آذربایجان ووو برسد.
  یا بعضی از خانمهای جوان با نیت رفتن به فرنگ در مجامع حرمت شکنی می کنند با این خیال که در آنجا برایشان فرش قرمز پهن کرده اند و نمی دانند که بجای فرش قرمز از محله های قرمز از همه نوع سر در میاورند.
  استاد عباسی عزیزم نصف راه را بخوبی رفتید و مسائل را برای انقلابیون جوان و بی تجربه بخوبی تبیین کردید. نصف دیگر راه را چگونه باید طی کرد؟ در بسیار موارد نیاز به گروه است ، فرقی نمی کند داوطلب یا انتخابی ، چون نمی توان در غرب با دادگاه های غرب با کمیِ تجربه ، زبان و منطق متفاوت با کُل غرب به رقابت پرداخت و پیروز شد. لذا به گروهی فداکار نیاز است که از زندگی خود بگذرند و از سفر به شمال و داشتن خود رو ... تا از ایران اسلامی در جبهه تبلیغ یا حقوق بینالملل یا جبهه تبیین همواره حاضر باشند.
  بعنوان معلمی هفتاد ساله که در نه دانشگاه در ایران و اروپا و آنطرفتر تدریس کرده بینهایت خدای را شاکرم که چنین اساتیدی در میان ما در تلاش اند.
  دست مولا بهمراه شما و التماس دعای خیر ارادتمند حسین

 • ماشادالله
  برای من شش دقیقه اول کافی بود.
  حاج آقا ارادت پیدا کردم.
  دست حق بهمراهت و التماس دعا

 • سلام
  بنظر این قضیه از زمان اکران فیلم عنکبوت مقدس و صحبت های برخی در جشنواره کن شروع شد...

 • نظری ندارم