عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
CAPTCHA
کد امنیتی زیر را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • نوش دارو پس از مرگ سهراب پشیزی ارزش ندارد
  ---
  اعتراضات منطقی اکثریت ملت به گرانیهای روز افزون جانگاه در اثر به حضیض افکندن ارزش پول ملی بد تر از فقیر ترین کشورهای جهان با وجود ثروتهای کلان بی شمار طبیعی در کشور بنفع دلار آمریکا و به فلاکت کشاندن زندگی و معیشت اکثریت خانوادهای بی بضاعت که بیش از 80 در صد جمعیت مردمی کشور را تشکیل می دهند ، بدون روی آوردن به خشونت ؛ حق مسلم مردم است که می باید بنفع آن مدافع جدی صادقی در دولت برای احقاق این حق طبیعی و چاره جویی علمی عدالت محور برای آن وجود داشته باشد.
  متاسقانه دولت بر ادامه ی این وضعیت فاجعه آفرین بی هیچ پاسخگویی عالمانه ی منطقی اصرار می ورزد و وطن و ملت و امنیت کشور و نظام را به پای آسیبهای جبران ناپذیر مالی و اجتماعی و امنیتی این وضعیت قربانی می کند .

 • فرمودید : " به فلاکت کشاندن زندگی و معیشت اکثریت خانوادهای بی بضاعت که بیش از 80 در صد جمعیت مردمی کشور را تشکیل می دهند"
  عزیزم آمار شما را قبول کنم یا راه بندان با شاید چند ملیون اتومبیل روزهای تعطیل در بزرگراه شمال ؟ اغلب شکایت از کرانی ارز دشمن یا بی کیفیت بودن خودرو داخلی ووو . بنده نه تلفن همراه دارم و نه نیازش ( شاید تا حدودی هم بعنوان اعتراض به مصرفگران چیز هائی که نیاز به آنها نیست). خودرو هم ندارم چون محل سکونت و کار نزیک بهم ...
  حالا با مشاهدات بنده چگونه می توانم آمار هشتاد در صد بی بضاعت را بپذیرم؟ البته بی بضاعیتیم اما نه از نوع اقتصادی بلکه از نوع کسانی که خیر و شر خود را نمی دانند ، کسانی که عقلشان را تسلیم احساسشان کرده اند ، کسانی که نمی دانند اگر کشتی زیر آب برود همه ما زیر آب خواهیم رفت ( رضا ربع پهلوی استثاست و نه قاعده که فعلاً از چنگال عقوبت این دنیا گریخته ).
  گرانی ها هم نتیجه زیادی خواهی خود ماست. اکثریت بیشتر می خواهند و ایثار و قناعت از میان ما رخت بر بسته و چنین استکه گوجه جنوب برداشت نمی شود و سیب غرب در انبار می گندد وو و
  از حق مسلم مردم گفتید پس حق اون جوانانی که مرز این کشور را حفظ کردند چه؟ حق اون کشاورزی که نمی تواند محصولش را برداشت کند چون دلال اسیرش کرده چه ؟ مگر حق در برابر کار نیست ؟ پس چرا میبایست پارتی بازی شود تا فلان هم به این دولت متورم اضافه شود و نتیجه کار موثرش حدود چهار ساعت در هفته باشد؟
  اگر من نوعی شعور داشتم در همان روستای پدری مانده بودم و با چند مرغ و یک باغچه در مقابل یک دنیا آرامش مصیبت اسارت در بند دلال را نمی کشیدم

  گفتنی بسیار است اما این دولت یکساله است و تورم مهار شده تورمی که از دولت یازدهم تا سیزدهم طی هشت سال بطور بی سابقه ای ایجاد / تولید / مهندسی / ... شد. نرخ همان ارز دشمن را در این دو تاریخ مقایسه کنید یا خودرو را یا مسکن را ... پس چرا در همه آن سالها بدنبال مدافع صادق نبودید؟ روی سخنم با شما نیست اما انتظار دارم که دولت سیزدهم را حمایت کنید حتی اگر مدیر کل دولت روحانی هستید چون : هرکه بالاتر نشیند چون بیفتد استخوانش سخت تر خواهد شکست و این قاعده شامل من و شما هم می شود پس عقل را مسلط کرده از دولت سیزدهم حمایت حمایت و حمایت و فقط حمایت کنید.

 • عاقلان با انصاف به اين تحليل آبکی یا عمدی خرد ستیز و واقعیت گریز عوام فریب شما همراه با غم و اندوه پوز حند می زنند چون ذره ای از واقع نگری و دلسوزی در این تحلیل پر از مغلطه دیده نمی شود!!!

 • نویسنده " اعتراض منطقی ؟! " بعنوان مسلمان با استفاده از ترازو / میزان ، آماری ارائه داده که در روزنامه های چند سال گذشته قابل بازخوانی است( بعنوان نمونه راه بندی در جاده تهران بشمال در تعطیلات ). شما برخلاف پیشنهاد قرآن مجید الفلظی چون : واقعیت گریز و عوام فریب استفاده کردید. باز هم بد تر اتهام : "ذره ای از دلسوری ... " در این بقول شما تحلیل بر اساس آموزش های دینی دعوت به تعقل شده و بصورت اشاره درخواستِ به دور شدن از بی بضاعتی فکری ... موضوع هرگز دفاع از کسی نبوده و نیست اما این دولت یکساله مانند کودکی که برخرابه نشسته نیاز به کمک و صبر ما دارد و شما باید بدانید که بعضی وقتها انتخاب بین دو کشتی در حال غرق و قایق است و باید بزرگ تر را به قیمت کوچک تر حفظ کرد و این همان خواست و حیله دشمن استکه می خواهد در قایق نشسته ها علت نارضایتی خانواده هایشان گردند. دشمن و همه کسانی که چشم و گوش دلشان ختم شده ، همانگونه که برای آزادی و برای شهروندان خودشان ارزشی قائل نیستند ، برای ما باز هم کمتر و این زیرکی مومن است که می تواند ما را از این گرداب حوادث نجات دهد....
  بدیهی است که دعوت به تفکر شده ایم و اکراهی هم در دین نیست چون رشد و غی تبیین شده و ما مختاریم تا انتخاب کنیم
  ...سَلَامًا

 • پیش از نابودن شدن وطن ؛ با خرد گرایی به پیامدهای شوم فراگیر جبران ناپذیر آشوبها بیاندیشیم
  ---
  مسئله ای که اکثریت معترضان مشارک یا ناظر در آشوبهای جاری به آن نمی پردازند این است ن که جمع آتش بیاران بیگانه ی این آشوبهای که قصد دارند همه چیز در وطن را نابود کنند چه افراد و چه گروه ها و کدام دولتها هستند که سود نهایی را از آن خود می کنند؟؟؟!!!
  این جمع آشوب آفرین که خود را دایه ای از مادر دلسوز تر به ما معرفی کرده است ؛ آیا غیر از راه اندازی کشتار و ویران گری و آواره سازی دست جمعی و نابود کردن همه ی ارزشها و همه ارزشمندها در طول صدها سال اخیر چه دستاوردهای دیگری بنفع ملت های آشوب زده تا کنون در منطقه و جهان داشته است؟؟؟!!!
  آیا روا است برای پشتیبانی از این جمع آشوب آفرین فاجعه ساز ضد بشر با عزم و جزم در پس آن برای نابودی وطن و نظم و امنیت و زندگی دست جمعی خویش با هیجان و هورا کشیدن به همه چیز آتش بزنیم تا هرچه بادا باد؟؟؟!!!
  پیش از نابودن شدن وطن و نابودی خویش و نابودی همه نیازهای زندگی سالم ؛ با خرد گرایی دست جمعی به پیامدهای شوم فراگیر جبران ناپذیر آشوبهای دست ساز دشمنان بیاندشییم و وطن عزیز و خود را به پای اهداف پلید این دشمنان قسم خورده ی چپاول گر با خرد ستیزی قربانی خرابی فرا گیر نکنیم .
  یقین بدانیم تا بیش از صد سال دیگر از دست رفته های ارزشمند در این آشوبها را نخواهیم توانست جبران و باز سازی کرد!!!
  باید با خرد گرایی یقین کنیم که با پیروی از فتنه های آشوب آفرینان بیگانه بی تردید پس از مرگ سهراب و خرابی کل وطن هیچ نوش دارویی کار ساز نخواهد بود!!!

 • چه جالب، به نظر من، این فیلم، بطور کاملا مستند، یکی از مهمترین فعالیت های ابلیس در دنیا رو به تصویر میکشه...اونجا که شیطان، خودش رو، مخفیانه، در بین انسانهای سست ایمان، به شکل انسان، وارد می کنه و سریع و پنهانی، حرفی به اونها میزنه، تا اونها رو، به عملی بدتر تشویق کنه... سپس خودش ناپدید میشه... و اونها رو با این عمل زشتشون تنها می ذاره...

 • با سلام خدمت مسئولین سایت روشنگری ، تشکر ، همه رو دیدم و عالی و یقین دارم آب از آب تکان نخواهد خورد ، به زودی یکایک این حرامزاده گان دستگیر و به اشد مجازات اعدام برسند انشاالله

 • محمد 01/7/15 ساعت 00:29

  مجازات اعدام چرا؟ چرا قضاوت؟