روایت یک بانوی مسلمان از کشیدن چادرش توسط هرزگان بی حیا در مترو!


این ویدیو رو به خاطر فدای بانو بارگذاری کردم. این دیگه واقعیه و این خانم داره نحوه رفتار یه دختر هرزه رو توضیح میده. دختری که حتی به پدر و مادرش هم احترام نمیگذاره و به اونها فحش میده.


+ 
11

- 
1

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
CAPTCHA
کد امنیتی زیر را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • حاجی تو رو خدا بکش بیرون از من.
  من گفتم اون کلیپ رو بهم گفتند یه پسر بوده.
  من که نگفتم کلیپ الکیه و اون خانوم نیست.
  بنظرم باید تحقیق بیشتری دوستان انجام بدهند
  تا معلوم بشه اون کلیپ.

 • سلام. من واقعا از شما معذرت میخوام. قصدم جسارت نبود.فقط چون برای اون یکی ویدیو این اختمال رو ایجاد کردی که ممکنه فیک باشه این ویدیو که مو لا درزش نمیره رو گذاشتم و اصلا نیتم خدایی نکرده حال گیری نبود.

 • حالا فهمیدین صهیونیست یعنی چه؟ جمهوری اسلامی پایگاه شیطان را مورد حمله قرار داده و به چشم خود دیدیم چقدر زیاد شیطان طرفدار دارد . آمریکا و اروپا و اکثر کشورهای اطرافمان و کانادا و استرالیا و.......... اینها همه شیطان پرستند اما ادعای دین دارند. اسم خدا را می‌برند اما راهشان شیطانیست و دیدیم در مملکت خودمان آدمهای شیطان پرست را . از آخوند گرفته تا سیاستمدار و اصلاح طلب و هنرمند و ورزشکار . همه شان ادعای دین دارند ولی خطشان و عملشان شیطانیست . صهیونیست‌ها اصل شیطانند و شیطان برای نجاتشان همه طرفدارانش را به کمک گرفته . ولی مشیت خدا بر نابودی دولت صهیونیست‌ها ست و در این شکی نیست و خداوند نیازی به کسی ندارد ولی بر ملت ایران منت گذاشته تا آزادی قدس به دست ملت ما باشد و چقدر بیشعورند آنهایی را که لطف خدا را نمی‌بینند و فقط جفتک می‌اندازند.