کمدی تلخ ولی جالب اغتشاشات


میدونم الآن با توجه به حمله داعشی ها با شاهچراغ و شهادت نیروی های مومن و مسلمان در نقاط مختلف کشور امت حزب الله ایران عزادارن ولی از بعضی ویدیوهای احمقانه ای که اعتشاگرای داعشی از خودشون میگیرن نمیشه گذشت.ما واقعا با یه سری خل مشنگ طرفیم که فکر کردن اگه دور یه آتیش جمع بشن و بگن خامنه ای تسلیم شو، خامنه ای و مسلمونا میگن سمعا و طاعتا!! ما از مرگ برای الله نمیترسیم بعد اینا همچین مزخرفاتی میگن.


+ 
46

- 
2

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
CAPTCHA
کد امنیتی زیر را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • مطالب دوستان روهم خواندم ، وجدانا که من بسیار عصبانی هستم و تا انتقام گرفته نشود دلم سخت غم گرفته هست تازه من خودم رو مذهبی نمی دونم اما بی انصاف نیستم

 • با سلام. ممنون از این کلیپ. کمی حالمون بهتر شد.

 • در شان آقا نیست. در هیچکجای اسلام دست ما باز نیست و باید طبق دستوراتی که قبول کرده ایم رفتار کنیم. بار ها از روشنگری تشکر کرده ام بخاطر عدم تبلیغاتی که بنظر من در راه و هدف دشمن است ( مصرفگرائی ) . اینجا هم همینطور ، اینگونه تبلیغ شایسته اسلام نیست.
  فرمود بهترین سیاست راستی است.

 • سلام. هدف این ویدیو تبلیغ نبود بلکه تحقیر این اغتشاشگرای داعشی بود که فکر میکنن چون دور آتیش جمع شدن پس خامنه ای باید سرنگون بشه!!

 • سلام علیکم و تشکر برای توضیح / پاسخ. اما شان حضرت آقا بالا تر از این حرفهاست.
  نظر حقیر بر اساس میزان است و نه احساس. بعنوان نمونه : روز های اول انقلاب آقا نیروهای نظامی را به تعداد شاید پانصد نفر در خط های سه نفری سان می دید. برای این بنده حقیر خدای سبحان قابل درک نبود که ارتش نیم ملیونی قبل از انقلاب کجا و این کجا! اما ایشان جنگ با صدام را می دید ، دشمنی گاوچرون ها را می شناخت و با اراده آهنین و صبر انقلابی چنان کرد که امروز بزرگترین ارتش دنیا جرائت حمله به ایران اسلامی را ندارد. قبل از انقلاب ایرانِ سی ملیونی مشکلاتی داشت و امروز هم با تقریباً سه برابر شدن جمعیت مشکلات هست اما فقط توجه کنید که غرب جنگ زده ها را نمی پذیرد چون توان اقتصادی کمک ندارد و کمک به مهاجر برای دولتها گران تمام می شود حتی ب تعدادصد هزار نفر. ما سه برابر شده ایم طبیعی استکه مسکن کم و اجناس گران و بیکار و بیکاری پنهان بسیار. طبیعی استکه اشتباهات بسیار بوده ، طبیعی استکه با افت نیرو های تربیتی ما ضد فرهنگ غرب نفود کرده ، در دادگاهای بین المللی و خصوصی کم ظاهر شده ایم ، تبلیغات ما با دشمن قابل مقایسه نبوده و نیست ، روزنامه های ما که مسئول ارتقاء خرد جمعی هستند تبلیغ کالا ( مصرفگرائی ) به سبک غرب می کنند ، الخ اما با وجود حکومت های ناحلف در همسایگی و مشکلاتی که داریم این وجود پر برکت توانسته طی این مدت نفوذ ما را تا مرز دشمن صهیونیستی گسترش دهد و در جهت دفاع از مظلومین و مستضعفین در بین لاتین ها ( یعنی حیاط خلوت دشمن ) جای پا ایجاد کند. شماتت نمی کنم اما اگر دولتهائی که با پذیرش زبانی ولایت بر سر کار آمدند ، در چهار چوب نصایح رهبر عمل می کردند ، وضع این نبود. مثلا اقتصاد مقاومتی را در این چند سال مطالعه کنید که اگر بلافاصله بعد از پیشنهاد رهبر ( بخوانید دستور رهبر ) عمل می شد ، ما شرایط بهتری داشتیم.
  خلاصه اینکه این وجود پر برکت بزرگتر از آنی استکه جواب انسانهای قبل از رشد را بدهد ، ایشان نامه های کلینتون و بوش و ترامپ ووو را حتی باز نمی کند چه رسد ب اینکه جواب رهبران کفر را دهد.
  با تشکر مجددا و در آرزوی دعای خیر شما
  ارادتمند حسین