پاسخ استاد ازغدی به سخنان مولوی عبدالحمید


پاسخ استاد ازغدی به افاضات مولوی عبدالحمید در خصوص رفراندوم


+ 
41

- 
3

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
CAPTCHA
کد امنیتی زیر را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • مولوی عبد الحمید کیست؟!
  ---
  مولی عبد الحمید یک روحانی نمای وهابی وابسته به رژیم جنایتکار و خائن آل سعود است و از این رژیم که همپیمان رژیم غاصب قدس است دستور می گیرد و تامین می شود وهرگز به اصول اسلامی – انسانی نظام دینی ج.ا.ا وفا دار نیست و باید وابستگیها و گرایشهای مشبوه این شخص نفوذی برای مردم شریف و متدین استان سیستان و بلوچستان بگونه ای مستند و مستدل رسوا شوند تا این مردم ؛ دوست دلسوز از دشمن نفوذی را تشخیص دهند .

 • حمله بشخص می تواند موجب سخت تر شدن طرفدارنش شود. احتملاً بهتر خواهد بود که طرفدارانش را بیدارکینم با تناقضاتی که در همه این سالها گفته یا تماسهائی که داشته یا مسافرت هائی که کرده یا خانه و محل های مجللی که رفت آمد دارد... تا فقرا ببینند که دعوا سر لحاف ملاست.

 • اهداف حقیقی اغتشاشهای اخیر ایران چیست و عاملان اصلی اغتشاشها کیستند؟!
  ---
  این روزها بهترین و ساده ترین راه منطقی برای شناخت حقیقت اغتشاشهای خونین و ویرانگر در ایران ؛ همان شناخت اهداف تخریبی و آزمندانه ی چپاولگری طرفهایی است که سینه چاک تشویق این اغتشاشها هستند یعنی صهیونیست و استعمار گران آمریکا و غرب و نوکران آنان از شیوخ و حاکمان مرتجع عرب که دست نشانده ی این استعمار گران اند و انقلاب ایران اهداف خائنانه ی چپاولگری آنان را رسوا کرده است .
  اهداف آشکار و اعلام شده ی دشمنی حد اقل چهل ساله این طرفهای همیشه قاتل و ویرانگر علیه ایران ؛ علیه اکثریت ملت ایران است که برای رهایی از آثار شوم این اهداف ویرانگر انقلاب کرد و صدها هزار شهید از عزیز ترین فرزندان خود را برای این رهایی داو طلبانه نثار این انقلاب نمود .
  هزار افسوس دولت جدیدی که در ایران ثروتمند مدعی مردم داری است خود با تشدید تنگناهای جانکاه علیه ده ها ملیون از مردم انقلابی بی پناه این مرز بوم با قربانی کردن ارزش پول ملی بپای دلار آمریکا خود ، جاهلانه یا خائنانه با اصرار بر پیاده کردن بی رحمی عجیبی علیه این ملت ؛ آتش بیار این اغتشاشها و افزایش نا رضایتها در کشور با سران بیگانه ی اغتشاش گری همسو شده و دانسته یا ندانسته هدف پلید بد نام کردن دین و مذهب و نظام و رهبری را در ایران دنبال می کند!!!
  بقای اوضاع فاجعه باری که دولت با نابود کردن عمدی ارزش پول ملی در ایران ثروتمند ایجاد کرده است بدون خارج کردن اقتصاد کشور از اسارت مکتب ضد بشری اقتصاد سرمایه داری غرب و بدون جای گزین کردن عالمانه و قانون مند و ضابطه مند آن با اقتصاد مقاومتی عدالت محور خود کفا در توزیع عادلانه ی ثروتهای ملی میان نیازهای حیاتی کشور و مردم ؛ روز به روز به اغتشاشها که هدف حقیقی صهیونیست و استکبار برای نابود کردن اهداف انسان دوستانه ی انقلاب مردمی ایران ؛ بیشتر دامن می زند و راه برون رفت از فجایعی را که با اصرار اقتصاد دانان دولت بر ادامه ی برنامه های تخریبی و ویرانگر دشمنان علیه ایران ایجاد شده اند ؛ دشوار و دشوار تر خواهد ساخت و بی تردید زمینه ی بر اندازی را هموار خواهد کرد .

 • مولوی عبدالحمید داره ازطرف وهابیهاواسراییل شانتاژمیشه وتوزمین اونها بازی میکنه ودرآخرهم ترور میشه ومیندازنش گردن جمهورس اسلامی...

 • بسم الله الرحمن الرحیم
  سلام
  امام خمینی (قدس سره الشریف ) این روزها را میدیدن که آدمهای نوکر اجنبی وبیگانه میآیند واینگونه حرفا ونظراتی خواهند داد وحال اینکه به رفراندم گذاشته شده است ورای %98 درصدی هم آورده است وبعد هم قانون اساسی را به رای مردم گذاشته اند وبعد از آن هم تماماً رای گیری میشود وبعضی ها میگویند که تقلب شده ومملکت امام زمان (عجل الله الفرج الشریف )را به آشوب می کشانند وعین خیالشان هم نیست که فردا روزی جلوی تمام انبیاء وائمه اطهار علیه السلام وامام شهدا وتمام شهدای انقلاب وشهدای جنگ تحمیلی وشهدای سلامت وشهدای امنیت وخانواده شهدا می بایستی جوابگوی حرفها واعمالشان باشند . پس مواظب باشیم از چه کسی دفاع وازچه جریانی پیروی میکنیم .(اللهم عجل لولیک الفرج) .صلوات .

 • این عبدالحمید میخاره

 • ناظر 01/8/16 ساعت 16:22

  کیست که عبدالحمید را نشناسد و خط فکریش‌ را نداند خطش همان وهابیت عربستان و پشتیبانی غیر مستقیم از رژیم صهیونیستی و غرب است و با توجه به موضع گیریهایش در گذشته و حال کاملا مشخص است طوری رفتار می‌کند که دیگر نیازی به بررسی اینکه چگونه آدمی است نیست. متاسفانه مسئولین در گذشته و حال طوری برخورد کرده اند که اینها خیال برشان داشته که حقند و از طرفی چون درگیری مملکت را در نجات قدس با صهیونیست‌ها وغرب می‌بینند از موقعیت استفاده می‌کنند تا هم از صهیونیستها و طرفدارانشان امتیاز بگیرند و هم جمهوری اسلامی را برای امتیازات نامشروع تحت فشار قرار دهند این فرد آنقدر وابستگی خودش به دشمنان را نشان داده و ثابت شده است که همه می‌دانند ولی سئوالی که فکر مرا به خود مشغول کرده مطلبی در کتب اهل سنت است که عمربن خطاب در مورد خودش می‌گوید برای من فرقی ندارد کسی با من نکاح کند و یا من با کسی نکاح کنم و علمای اهل سنت می‌گویند این مربوط به دوران نوجوانی است که به او تجاوز شده در حالی که عمر بن خطاب خودش می‌گوید ما بعد از فوت پیامبر دوباره اینکار را انجام می‌دادیم و در آن زمان عمر بن خطاب سن زیادی داشته است .

 • انقلابی ها تصاویر مثلاً چاه بهار در سال پنجاه و هفت را تکثیر و با امروز مقایسه شود ، تا سیه روی شود هرکه ئدر او غش باشد.