سندی از شکم سیری بسیجی ها!!!


که میگین بسیجی ها شکمشون سیره واسه همین از حکومت طرفداری میکنن؟ این فیلم یکی از همون بسیجی هاییه که میگین حکومت شکمش رو سیر کرده!! این حکومت نشون داده به جای طرفداری مستضعفا باشه حامی شکم سیرهای بی دین بالاشهریه. این روایتی دردناک از یه بسیجی جانبازه که حق جانبازیش رو ندادن و و حتی نمیتونه اجاره خونش رو بده. آهای اونی که موقع به درک واصل شدن مهسا کوموله جمله حضرت علی رو درباره خلخال زن یهودی مثل طوطی تکرار میکردی، در مورد این بسیجی نظری نداری؟ نمیخوای اینجا از عدالت علی حرف بزنی؟


+ 
28

- 
6

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
CAPTCHA
کد امنیتی زیر را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • آقایانی که زحمت کشیدید این مصاحبه رو ضبط کردید و منتشر نمودین
  خب نشر هم بدهید با این که مشخصات این آدم برای مسئول مربوطه مه بنیاد شهید باشه ارسال بشه و پیگیری کنه
  ماشاالله پول بنیاد که کم نیست، وظیفش هم هست که زیر بال و پر رزمنده و جانباز رو بگیره
  هنوز که وایسادی داری به نظام فحش میدی و افسوس میخوری
  کار کن، غر نزن!

 • چی میشه گفت ، جز اینکه خدایا رحم کن ،

 • عوضش آقازاده ها در ناز و نعمت غرق هستن

 • - بعضیا ادعا می کنن که داغ حسین (ع) بر دل دارن و فراق امام زمان (عج) اونارو دیوانه کرده، اما سخن از جمهوری اسلامی که به میان می آد میگن هزاران نظام و هزاران حکومت فدای امام زمان (عج)! ادعا میکنن که سراسر وجودشان از مهر و محبت علی (ع) لبریز شده، اما سخن از ولایت فقیه که به میان می آد میگن هیچ شخصی با امام علی (ع) و هیچ حکومتی با حکومت امام علی (ع) قابل مقایسه نیست! اگر پلیسی رو زنده زنده بسوزونن، اینها دردشون نمیاد؛ اما اگر از یه پلیس (که مثل من و شما آدم هست و ممکن الخطا) خطایی سر بزند، فریاد "وا غیرتا" و "انا لله و انا الیه راجعون" سر میدن! البته توقعی هم نباید داشت؛ از کسایی که لخت میشن و با ریتم "سین سین" بالا و پایین می پرن و از این کار هیچ شرمی ندارن :| بعضیا عمری گفتن که این لخت سینه زدن و این "سین سین" کردن لایق فرزند فاطمه زهرا (س) نیست. انگار نه انگار! آدم یاد پارتی های موزیک هیپ هاپ میفته :|
  - بعضیا هم که سختشونه مسلمون و شیعه ی امام علی (ع) و امام زمان (عج) باشن منتظرن تا یه خطایی از یه مذهبی سر بزنه تا بگن "ای فااااتحه ی این اسلامو خوندن" :| و بعدش زرتشتی یا مسیحی بشن.
  - در مظلومیت سید علی همین بس که در دورانی که هم آمریکا، هم انگلیس و هم اسراییل ولایت فقیه رو نشونه رفتن، یه سری مذهبی نمای ایرانی هم همراهشون شدن :| در این دوران "لبیک یا خامنه ای" کمتر از "لبیک یا حسین (ع)" نیست!

 • اهل باید گفتن نیستم ، اما این گزارش رو باید باید باید ایران ببیند.
  پیشنهاد می کنم یکی از مجازات های اون " گل بسر " ها دیدن این گزارش باشد.