رهبری: هرکسی را جذب نکنید!


رهبری تو این سخنرانی جواب کسایی را که میخوان به خیال خودشون هرکسی رو به هر شیوه ای جذب کنن، داد. شما نمیتونین و نباید هم بخواین کسی که لقمه و یا نطفه و یا هردوشون مشکل داره رو جذب کنین. مگه غیر از حرا لقمه ها و حرام زاده ها بودن که امام حسین رو به شهادت رسوندن؟ مگه یه هرزه عامل شهادت حضرت یحیی نبود؟ به اسم این که شریعت رو اجرا نکنین یه وقت جوونا از دین زده میشن، دارین وقیح ترشون میکنین!!! حتما دفعه بعد میخواین برای جذب کردن خودتون کاباره هم بگذارین!!


+ 
38

- 
1

عرض x طول

دکمه اشتراک گذاري تلگرام ارسال ويدئو در تلگرام

ارسال نظر
CAPTCHA
کد امنیتی زیر را وارد نمایید.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
نظرات
(برای مشاهده نظرات کلیک کنید)
 • الله اکبر
  خامنه ای رهبر

 • با سلام.
  نکته اینجاست که بی اعتقادی رو چی تعریف میکنیم؟
  اگر برنامه های لاک جیغ تا خدا رو دیده باشید، اکثر اون
  خانوم ها بدحجاب بودند و اعتقادی هم به حجاب نداشتند.
  پس چگونه جذبشان کردند و اون خانوم ها حجابشون درست شد؟

 • سلام اونایی که شما میگین، اقلیت هستن و به نوعی دچار دوگانگی شخصیتن. هم خدا رو میخوان و هم خرما رو. در این صورت چون حداقل به خدا یه سر سوزن اعتقاد دارن ممکنه هدایت بشن. اما انصافا برای همونا ما درست چکار کردیم؟ هیچی. از این تناقض درونی بهشون گفتیم؟ هیچ وقت. صدا و سیمای ما با وقاحت تمام شب های احیا روی زنای بی حجابی زوم میکنه که قرآن سر گرفتن!! حالا با این خیانت صدا و سیما که داره قبح گناه رو میریزه کاری ندارم. اما بقیه کسایی که اونجان به اون خانوما گفتن همون قرآن به کمرت میزنه یا نه؟ بهش گفتن قرآن سر گرفتن مستحبه ولی حفظ حجاب واجبه؟ آیا گفتن این نوع قرآن سر گرفتن حرامه؟ یا فقط به اسم جذب کردن و به قول خودشون عدم نفرت پراکنی با سوت زنی از کار این قضیه رد شدن؟ تو هیئت های محرم صفر چی این کار رو کردیم؟ من فقط یه جا شنیدم که توی یه هیئت بالخره کسی که بالای منبر بود به غیرتش برخورد و تذکر داد. طرف به درستی گفت ما حق نداریم کسی رو از مجلس اباعبدالله محروم کنیم ولی کسی که شرایط این مجلس رو نداشته باشه خود به خود خودش رو محروم کرده. درست مقل این که کسی نباید با لباس غیر نظامی و حفاظت درست وارد خط مقدم بشه. و دقیقا چطور کسی هم حب امام حسین رو میتونه داشته باشه و هم حب گناه رو؟
  اما تمام این چیزایی که گفتم برای اون اقلیتیه که دچار دوگانگی شخصیتن. بحمدالله ما داریم با سرعت به سمت ظهور میریم و یکی از نشانه های ظهور سنت تمییزه یعنی بدها و درست مثل کلاس اول از هم جدا میشن. بدها تا 7 نسل بعدشان بد و خوب ها تا 7 نسل بعدشان خوب هستند. و دیگه قشر خاکستری که تکلیفش با خودش معلوم نیست وجود نداره. (دقیقا همون اتفاقی که زمان نوح افتاد) و شما تو همین اغتشاشات جنسی اخیر برعکس سال 88 دیدین که دیگه اکثر کسایی که اومده بودن بیرون یا اصلا خدا رو قبول نداشتن و یا بدتر از اون ولایت شیطان رو قبول کرده بودن و به خیال خودشون به جنگ خدا رفته بودن.